[misiek0803] Dziarski Edek - wkrótce kolejna reanimacja - Strona 48

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-06-07 09:51:56, JmB pisze:
Skoro ma być pospolity
Lampy tylne i felgi zmień na orginalne.



Pospolity z delikatnymi zmianami...
  
 
Taka sobie zwykła fotka przodu:

hosting

A tutaj tył z blendą z Ghia MK7 uzupełniającą przedni "chrom"...

hosting


[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2015-06-17 16:56:19 ]
  
 
oooo blenda już na aucie
  
 
Było trochę zabawy, ale efekt w sumie udany:

hosting

hosting

hosting
  
 
Sam robiłeś?no i wkońcu bez bagażnika
  
 
Pomarańczowe kierunki były "fajniejsze", bo do niczego nie pasowały
  
 
Cytat:
2015-07-06 08:13:04, lukirs pisze:
Sam robiłeś?no i wkońcu bez bagażnika



Sam docinałem, tylko przy klejeniu Żona mi pomogła.

Bagażnik narazie zdjęty, ale nie długo znowu wyląduje na dachu, bo wyjazd nad morze w dwie pary.
  
 
Ostatnia fala upałów w końcu zmobilizowała mnie do skończenia montażu klimatyzacji, którą zacząłem jakieś 2 lata temu. Za każdym razem gdy planowałem ukończyć montaż to dopadało mnie lenistwo, ale w końcu się wziąłem. Po zamontowaniu wszystkiego przypomniało mi się, że brakuje mi nowych oringów, bo na starych przecież nie ma sensu składać. Pojechałem więc do ASO i na rysunku pokazywałem sprzedawcy, które są mi potrzebne. Część dokupiłem w zwykłym sklepie moto (te które mogłem przymierzyć), bo w ASO nie mieli wszystkich. Największym problemem było zamontowanie sprężarki z rurkami, bo przeszkadzał kolektor wydechowy 4-2-1 z Focus'a MK1. Z nowych elementów po za origami jest tylko osuszacz. Najbardziej obawiałem się szczelności chłodnicy klimy. Po skręcenie wszystkiego "do kupy" pojechałem ją nabić i... teraz mogę się cieszyć chłodem w samochodzie.

Zastanawia mnie na jakiej zasadzie działa dwubiegowy wentylator chłodnic. Chcąc sprawdzić czy włączy się drugi bieg włączyłem silnik, zagrzał się do włączenia wentylatora i wtedy włączyłem klimatyzację i drugi bieg się nie włączył...
Może ktoś coś wie na ten temat?
  
 
Krzysiek pojeździsz na gorącu na klimie po mieście w korku to wtedy się drugi załącza jak dostanie silnik temperatury
  
 
I jak klimatyzacja pracuje na dużych obrotach w upał, czujnik na osuszaczu jak wykryje wysokie ciśnienie w układzie to wlacza drugi bieg
  
 
Mógłbyś ogarnąć zdjęcia z pierwszych stron tematu, bo hosting umarł.
  
 
Cytat:
2015-08-18 07:54:34, wiesiu666 pisze:
I jak klimatyzacja pracuje na dużych obrotach w upał, czujnik na osuszaczu jak wykryje wysokie ciśnienie w układzie to wlacza drugi bieg



A jest jakiś sposób, żeby sprawdzić czy działa drugi bieg?




Cytat:
2015-08-18 10:12:08, darek4488 pisze:
Mógłbyś ogarnąć zdjęcia z pierwszych stron tematu, bo hosting umarł.



Chodzi Ci o kombi?




[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2015-08-19 09:41:32 ]
  
 
Do wcześniej już założonych czerwonych lampek drzwi doszły białe oświetlające podłoże po otwarciu drzwi.

hosting

hosting

A tak wygląda oświetlenie w ciemności:

Drzwi lewe:

hosting

hosting


Drzwi prawe:

hosting

hosting

Zdjęcia słabe, bo robione "kalkulatorem"...
  
 
Te białe ori czy robione?
  
 
Nie było oryginalnych, ze Scorpio można zakupić fordowskie. Te ze Scorpio ładnie świecą w nocy,w kupę się nie wdepnie :p

Kris......... Ty już wiesz co :p
  
 
Oryginał Ford'a, ale ze Scorpio. Jednak ramka lampki jest polakierowana na czarno, bo normalnie jest biała..
  
 
Już teraz wiem dlaczego zrobiłeś z niego "zwykłego CLX"
By móc tuningowac go od podstaw jeszcze raz
  
 
Cytat:
2015-08-18 10:58:51, Clipper_skce pisze:
Chodzi Ci o kombi?


Chodzi mi o to:
link do screenshotu
  
 
Cytat:
2015-09-14 13:06:01, snuffy pisze:
Już teraz wiem dlaczego zrobiłeś z niego "zwykłego CLX" By móc tuningowac go od podstaw jeszcze raz



Czy przeczytałeś to co napisałeś? Specjalnie przywracałem wygląd do serii, wyrzuciłem gwint i Zender'y żeby teraz spowrotem tuningować, czyli obniżać go i okładać plastikami? Wygląd zostaje jaki jest, teraz po prostu doposażam go.

Cytat:
2015-09-14 18:45:38, darek4488 pisze:
Chodzi mi o to: link do screenshotu



Tylko żebym to ja pamiętał jakie tam były zdjęcia to bym zrobił edycję i je wrzucił.


[ wiadomość edytowana przez: Clipper_skce dnia 2015-09-14 21:09:29 ]
  
 
Tuning znaczy dostrajanie, to co teraz robisz to również tuning tylko w innym stylu.