KIEROWNICA DO ŁADY SAMARY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wie ktoś może gdzie można kupić kierownicę do Łady Samary? Chodzi mi oczywiście nie o typową, bo taką można dostać w każdym sklepie, choćby Skorpionie, ale jakąś mniejszą, słyszałem że są sportowe kierownice do Samar....
  
 
A czyli jednak...
odstępujesz od zasady wszystko oryginalne i też zaczynasz modyfikować swoją Samarę?
  
 
Polen u siebie w sklepie ma taka nietypowa kierownice, zobacz na jego stronie jak ona wyglada. Jakbys nie mial adresu to jest w dziale POLECAMY Pozdrawiam i zycze milego dlugiego weekendu
  
 
Mozesz tez wstawic od malucha, jezdzilem jakiis czas z maluchoska jak przerabialem sobie nabe pod sportową i calkiem fajnie sie krecilo....
Pozdr OSS
  
 
Drvampire - są też naby i sportowe kierownice w sieci szybkich serwisów , które nazywaja sie NORAUTO. Naby do samary kosztoawały niedawno chyba 89 zł , a kierownice chyba od 129(ale te najtańsze nie są chyba najlepsze). jak bedę na śląsku albow Wawie to zobaczę bo sam chce się zorientować jak to wygląda z klasykami. Widziałem naby do 2107 (ale pasują chyba też do starszych modeli).Najwiekszy ból jest ztym ,ze jak kupisz nabę Norauto to masz wybór tylko spośród ich kierownic(do innych nie pasują otwory i trzeba by kombinować.
Pozdr
Paweł