XIII zlot LKP (wspominkowy...) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja do końca zjazdów na zaocznych-czyli mniej więcej do 28 czerwca- w weekendy pracuję


  
 
troche poczytalam i moze jednak zmienic termin
  
 
Kurde dla mnie 7 to też coś...ja już sie nawet piszę na 100%.

DEx
  
 
ja też jakoś się do wlekę.
  
 
dobra, widze że impreza się odrobinę chwieje. napiszcie jaki termin w drugiej połowie czerwca Wam pasuje. wybierzemy najlepszy i zrobimy lokalne, kameralne spotkanie grupy znajomych...
  
 
A ja uważam, że nie ma co zmieniać terminu. Dlaczego uważasz, że się chwieje? Myślałeś, że więcej osób zgłosi swój akces? Jeśli oczekujesz, że więcej osób zgłosi się następnym razem to raczej się rozczarujesz!

DEx
  
 
OK, zadzwonię więc jutro i zarezerwuję DWA domki typu BRDA dla 16 osób.

  
 
ok, domki są 7-osobowe, więc zarezerwowałem 3.
rezerwacja jest płątna, zapłaciłem 150pln, więc jak nie przyjedziecie, to wam nogi z dupy powyrywam...


ACHA, i NAJWAŻNIESZE: DOMKI SĄ ZAREZERWOWANE OD GODZINY 15. mozna przyjechać wcześniej, ale zakwaterowanie dopiero po tej godzinie.


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2009-06-01 11:25:39 ]
  
 
a ktos by sie pisal na mala rozgrzewke przed zlotem - np w piatek? albo juz w czwartek?
  
 
Chyba dam radę..............
  
 
znalazlem osrodek obok (tak swoja droga o nazwie sympatycznej - "Dzikusy"), sa wolne miejsca, odpowiedz musze dac do 04.06
  
 
kiedy w końcu ten zlot??? mozna namiot rozbić ?
  
 
Kruchy, ja nie dam rady od czwartku. Przyjadę z Ewą albo w piątek po 21, albo w sobotę rano do dresso.

Konrii= 13.06 spotykamy się w dresso. jedyny plan, to spotkanie starych znajomych, grill i wspominki z lat ubiegłych. No może jeszcze troche browaru...
  
 
kaaszaanaa...
  
 
A z tym namiotem da rady czy nie ?
Niestety w WWA mam tylko 2106 - nia bym się ewentualnie pojawił
  
 
Cytat:
2009-06-01 22:29:31, Konriii pisze:
A z tym namiotem da rady czy nie ?



Ni emam pojęcia czy mozna? Dresso znam tak samo dobrze jak Ty.
Poza tym czemu chcesz spac w namiocie? Na razie wygląda na to że zarezerwowanych miejsc mamy więcej niz chętnych
  
 
Tomek, dzięki za przypomnienie, postaram sie byc, ale pewnie nie ładą, ale to jeszcze sie okaże!

Pozdrawiam

igiers
  
 
W tym terminie to i ja będę chętny
  
 
Góral pytam się o namiot bo decyzja o wizycie na zlocie może się okazać bardzo spontaniczna
  
 
Konrad, myślisz że nie znajadziemy kawałka podłogi w razie co?
Zabierz materac, miejsce się wygospodaruje.