[Damiano-Gdynia] Dark bolid mk7 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Późno i zimno już było to nie ma się co dziwić , że marudzili
  
 
Ten dzwięk silnika przyprawił mnie o gęsią skórkę.To jest to Damiano.Słychać jakbyś miał pod machą V8.Jak już powiedziałem,nie pozorny,ale z pazurem.
 
 
Cytat:
2010-10-02 07:51:34, Mateklobez pisze:
Lubie takie projekty - mało zbędnego gadania, a dużo pracy wykonanej.



A ja juz nie lubie takich projektow - wyroslem chyba z tego - ladowac pieniadze w cos co na tym filmiku widac ladnie nie chodzi a jezdzi rownie dobrze jak chodzi. Moze jak skonczysz to (oby Ci sie udalo) to cos z tego bedzie,ale puki co wolalbym zajechanego RSa.
  
 
Chodzi, tak jak każde CVH...
  
 
Cytat:
2010-10-02 11:31:14, Seba pisze:
ladowac pieniadze w cos co na tym filmiku widac ladnie nie chodzi a jezdzi rownie dobrze jak chodzi. Moze jak skonczysz to (oby Ci sie udalo) to cos z tego bedzie,ale puki co wolalbym zajechanego RSa.



Nie musi Ci się podobać , każdy ma swoje zdanie , a ja w tej kwestii mam wręcz odwrotne . Nie chodzi jeszcze tak jak powinien , przelewa się , ale to wszystko jest kwestia czasu i odpowiednich regulacji .
Co do tego zajechanego rs'a , to pozostawię to bez komentarza
  
 
Dark Bolid musi mieć filmiki po ciemku
Mruczy pięknie,Damian życzę powodzenia aby po regulacji i dotarciu choddził jak brzytwa a wszyscy z zajechany rs-ów wąhali jego smród
Dla mnie jeden z fajniejszych projektów tuningowych (nie mylić ze stylingowych) na forum. Gratki
  
 
Cytat:
2010-10-02 11:31:14, Seba pisze:
A ja juz nie lubie takich projektow - wyroslem chyba z tego - ladowac pieniadze w cos co na tym filmiku widac ladnie nie chodzi a jezdzi rownie dobrze jak chodzi. Moze jak skonczysz to (oby Ci sie udalo) to cos z tego bedzie,ale puki co wolalbym zajechanego RSa.



Seba nie myslałem ze akurat ty takie cos napiszesz no ale cóz kiedys kazdy sie poddaje,wracajac do tematu to byłem przy pracach zwiazanych z tym aute i ze swoje doswiadczenia moge stwierdzic ze silnik w Damiana aucie szybko dochodzi do zdrowia ,pozostaje juz mu tylko zestrojenie i patrzec jak zagosci usmiech na twarzy kierowcy.
  
 
Cytat:
2010-10-02 14:32:57, iglaxr3i pisze:
Seba nie myslałem ze akurat ty takie cos napiszesz no ale cóz kiedys kazdy sie poddaje,wracajac do tematu to byłem przy pracach zwiazanych z tym aute i ze swoje doswiadczenia moge stwierdzic ze silnik w Damiana aucie szybko dochodzi do zdrowia ,pozostaje juz mu tylko zestrojenie i patrzec jak zagosci usmiech na twarzy kierowcy.


Ja nie mowie,ze jest zly kiepski,ale jak na tyle czasu poswieconemu w zasadzie tylko silnikowi to puki co jest mizerny efekt - na tym filmie nie ma nic ciekawego. Jak juz napisalem nizej - bedzie zapiety na ostatni guzik wtedy pochwale,ale nie teraz.
  
 
Cytat:
2010-10-02 18:59:17, Seba pisze:
jak na tyle czasu poswieconemu w zasadzie tylko silnikowi to puki co jest mizerny efekt



Trwało to tyle z tego względu iż problemy życiowe nie pozwoliły ogarnąć tego tematu szybciej więc jest jak jest . Pracę się straciło , to wszystko poszło w odstawkę . Tak naprawdę to temat ruszył się dopiero pod koniec sierpnia .
  
 
Cytat:
2010-10-02 20:00:24, Damiano-Gdynia pisze:
Trwało to tyle z tego względu iż problemy życiowe nie pozwoliły ogarnąć tego tematu szybciej więc jest jak jest . Pracę się straciło , to wszystko poszło w odstawkę . Tak naprawdę to temat ruszył się dopiero pod koniec sierpnia .


To tylko zyczyc juz prostej drogi do ogarniecia tematu na 100%
  
 
Od dziś projekt znowuż zostaje zawieszony na kilka miesięcy . Zostanie wznowiony dopiero w maju , ze względu na moją tymczasową przeprowadzkę Do usłyszenia w lutym . Pozdroo
  
 
No to grubo.

3m się
  
 
widziałem, slyszałem i essi naprawdę super
  
 
Cytat:
2010-10-02 18:59:17, Seba pisze:
Ja nie mowie,ze jest zly kiepski,ale jak na tyle czasu poswieconemu w zasadzie tylko silnikowi to puki co jest mizerny efekt - na tym filmie nie ma nic ciekawego. Jak juz napisalem nizej - bedzie zapiety na ostatni guzik wtedy pochwale,ale nie teraz.



Nie rozumiem, macie manię wielkości czy co..

Sądząc po takiej wypowiedzi uważam, że albo brakuje umiejętności w ubieraniu informacji, którą chce się przekazać/uzyskać, w słowa, albo brak umiejętności docenienia tego co udało się dokonać przy projekcie.

Facet się napracował, sporo wyrzeczeń to kosztowało, znam Damiana na tyle dobrze, ze wiem, że to był dla niego ogromny wysiłek, aby dźwignąć temat raz jeszcze. Jestem pełny podziwu i uznania dla samozaparcia, poświęcenia, przetrwania trudności związanych z brakiem pracy, planowania, nieustępliwości, itd.

Damian dokonał tego, to dla niego duża rzecz, marzył o tym, chciał się podzielić z ludźmi na forum.
  
 
a ja powiem tak Damiano nie łam się wiem ze dasz rade spokojnie nie wszytko na ras lepiej powoli niż od razu i lipa byle tak dalej

[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2010-10-08 01:50:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2010-10-08 01:55:34 ]
  
 
Cytat:
2010-10-07 22:39:35, Tigerbart pisze:
Damian dokonał tego, to dla niego duża rzecz, marzył o tym, chciał się podzielić z ludźmi na forum.



No i spoko,od tego jest m.in. to forum. Kazda wypowiedz niestety nie musi byc ochem i achem,przeciez mozna miec swoje zdanie prawda?? Nie doczytales wszystkiego co napisalem - napisalem,ze wyroslem czy jak to nazwac z takich zabaw - ladowanie kupy pieniedzy i efekt mizerny - i reszta wypowiedzi jest napisana w tym kontekscie i do tego stanu rzeczy sie odnosi. Lubie cos zmieniac,modzic,ulepszac,ale lubie osiagnac cos dzieki temu,a nie robic,zeby tylko robic. Kolega damian napisal,ze wystarczy tylko cos tam podregolowac itd i bedzie ok - ale wg mnie to wlasnie to "tylko" to najwieksza robota i czesto gesto sie na tym zabwy koncza i sie kupuje nowa zabawke. Mam nadzieje,ze Damian to skonczy i bede mu zadroscil koncowego efektu,bo o turbo w swoim escorcie tez marze i mam nadziej ,ze kiedys bede je mial
  
 
Zgadzam się z Sebą: "Kolega damian napisal,ze wystarczy tylko cos tam podregolowac itd i bedzie ok - ale wg mnie to wlasnie to "tylko" to najwieksza robota i czesto gesto sie na tym zabwy koncza i sie kupuje nowa zabawke." . Przerobiłem temat na mojej zabawce ale udało się i śmiga aż miło, dzięki wsparciu i pomocy kolegów, którym jeszcze raz dziękuję Ile przy tym nerwów itp, to MOJE
  
 
Cytat:
2010-10-21 16:23:22, Emilio pisze:
Zgadzam się z Sebą: "Kolega damian napisal,ze wystarczy tylko cos tam podregolowac itd i bedzie ok - ale wg mnie to wlasnie to "tylko" to najwieksza robota i czesto gesto sie na tym zabwy koncza i sie kupuje nowa zabawke." . Przerobiłem temat na mojej zabawce ale udało się i śmiga aż miło, dzięki wsparciu i pomocy kolegów, którym jeszcze raz dziękuję Ile przy tym nerwów itp, to MOJE



jak byś chciał to mogłeś stworzyć swój wątek o budowie auta i może dzięki temu inni by mogli uniknąć błędów i wszystko było by na tip top


[ wiadomość edytowana przez: Diviz dnia 2010-10-21 18:20:11 ]
  
 
Pomogłem przy kilku podobnych projektach, zdaję się że nawet pomogłem Damianowi przy szukaniu bloku. Od nikogo nie usłyszałem dziękuję, ludzie nawet potrafili pisać że to ich projekty że wszystko sami zrobili itp.
  
 
Gratuluje ,domysl sie czego ,mam prosbe dopóki Damian nie wróci powstrzymajmy sie o spamowania i gdybania co by i kto by dziekuje w imieniu kolegi.


Ps .Przysiega palnowana na 11 jest wiec moze.....