[Pato] RS2000 in progress =) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie chce byc upierdliwy - a kangur jak ??
  
 
W tym kraju kangury są pod ochroną
  
 
yeżu na demotywatorach.pl to bys byl jako mistrz cietej riposty...

Ja tam wierze w mojego sasiada!!! Robi co sie nalezy... a uwierzcie mi ze do najciekawszych rzeczy nie nalezy zabawa z rdza... pokolei wszystko bedzie dobrze

Tylko przekonajcie go... zeby wszystko robil TIP TOP hehe...

Bo jak mowie ze chyba musze zmienic cossilooki bo sa za bardzo pospolite to mowi ze glupi jestem ;/ ...
  
 
Nie znam sie, ale czy napewno jest dobrze ustawiony zaplon? To moze byc powodem kangura.
  
 
Ostatnio jak pisalem w moim w watku postanowilem sobie, ze nie wejde tutaj dopoki nie pozbede sie na 100000% kangura.. i moge juz z radoscia stwierdzic, ze autko nie skacze jak glupie xD

kangur zginal poprzez wymiane kabli wysokiego napiecia, swiec oraz akumulatora

tak jak wczesniej mowilem podologa i podluznice sa zrobione

p.s. Mativo jak tylko przerzuci zdjecia z fona to na jego watku ukarza sie foty naszych maszyn nie zwracajcie uwagii na moja maske, bo wracam do wersji z czarna matowa (narazie )
  
 
Wklejam niektore foty od Mativo










Teraz Patowoz czeka na umycie silnika, wymiane prawych drzwi no i... w planach jest malowanie calego auta narazie nie mam pojecia jaki kolor.. sa dwie opcje, albo jakis fajny czerwony, albo czarny.. a Wy jak to widzicie ?


Grzee twierdzi, ze auto Mativo jest nizej xD my po pierwszych pomiarach na nierownym podlozu mamy troszke inne wyniki, ale musimy pomierzyc to wszystko na spokojnie na tym samym miejscu
  
 
Cytat:

Grzee twierdzi, ze auto Mativo jest nizej



No jak tak Grzee powiedział, to musi być prawda
  
 
Cytat:
2009-08-02 21:25:23, kamil76 pisze:
No jak tak Grzee powiedział, to musi być prawda


tylko, ze wiesz.. tez ocenial po zdjeciach =) jak pomierzymy to Was poinformujemy
  
 
Cytat:
2009-08-02 21:25:23, kamil76 pisze:
No jak tak Grzee powiedział, to musi być prawda



Kolejny nieugięty... Wysłać Ci 10zł na piwo, żebyś się wyluzował w niedzielny wieczór
  
 
jak zwykle w moim watku jakies zaczepne teksty zamiast pisac o moim essim
  
 
wie ktos moze jak sie montuje ta kratke pod grillem ? wydawalo mi sie to takie proste, a nie mam pomyslu jak to tam umiescic =) jest na to pewnie jakis sposob, albo cos
  
 
Cytat:
2009-08-03 14:08:00, pato pisze:
wie ktos moze jak sie montuje ta kratke pod grillem ? wydawalo mi sie to takie proste, a nie mam pomyslu jak to tam umiescic =) jest na to pewnie jakis sposob, albo cos



Kratka oryginał z cossa jest montowana na dwóch spinkach rozpierających po bokach i od góry na takie klipsy.
Zrobie Ci zdjęcie i wieczorem wkleje...
  
 
Cytat:
2009-08-03 15:36:54, GrzEE pisze:
Kratka oryginał z cossa jest montowana na dwóch spinkach rozpierających po bokach i od góry na takie klipsy. Zrobie Ci zdjęcie i wieczorem wkleje...



oo dzieki wielkie czekam na fote =)
  
 
Teraz moge to powiedziec...
Zobaczylem, dotknalem, przejechalem sie...

Podloga odratowana...
Po skakaniu samochodu nie ma sladu...

nic tylko pogratulowac
Teraz sie musisz sasiad zajac stylistyka i tym lakierem ;P bo lezy i kwiczy... ale damy rade
  
 
Dostałem już wiele priv-ów z zapytaniem o sprzedaż, więc wyjaśniam: grill nie jest na sprzedaż!!!











[ wiadomość edytowana przez: GrzEE dnia 2009-08-03 22:04:27 ]
  
 
Cytat:
2009-08-03 17:37:54, Mativo pisze:
Teraz moge to powiedziec... Zobaczylem, dotknalem, przejechalem sie... Podloga odratowana... Po skakaniu samochodu nie ma sladu... nic tylko pogratulowac


Czyżby wywoływał Kolega do tablicy Kolegę Jeża ??
  
 
sory kijarasz ale jestem w innej klasie
  
 
Cytat:
2009-08-03 22:18:15, yezXR3i pisze:
sory kijarasz ale jestem w innej klasie



Potwierdzam Yeżykowi zdarzylo sie nie przejsc raz z klasy do klasy...

a tak serio to poprostu fajnie ze wkoncu ten samochod bedzie jezdzil... bo jak wiemy jego czesci byly juz przez Snale'a "posprzedawane" na cale szczescie autko odratowane i bedzie jeszcze dlugie lata jezdzilo
  
 
Dzieki wielkie Grzee Sprobuje dzisiaj to zamontowac

cytujac pewnego poete:
yeżyk mówił "ten rs będzie miał kangura i z nim nie wygrasz"
yeżyk mówił "ten rs (drugi) to porażka na swapa, będziesz miał problem"



  
 
Z tym drugim to się zgodzę w 100% !!!