[Pato] RS2000 in progress =) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-03-24 15:47:12, pato pisze:
hehe, ale dyskusja sie zrobila ratowanie takiego fajnego autka jak RS to sama przyjemnosc !! juz sie nie moge doczekac tego, w jakim on bedzie stanie !! a co dopiero jak bedzie wygladal i jezdzil !! o wszelkich zmianach oczywiscie bede Was na bierzaco informowal



ja tylko mam nadzieję że to nie jest "słomiany zapał" i że szybko nie "ostygniesz" bo już nie jeden na forum był taki co dużo pisał a mało robił

A takiego RSka, no cóż... wrzucic z 4-5tyś żeby to się trzymało kupy itd itp i będzie lux

szkoda że na lato kupiłeś... mi zawsze marzy się nabyć furę jesienią i całą zimę dłubać wieczorami przy piwku
  
 
damy rade co sam dam rade to zrobie wiosennymi wieczorami z Mativo przy piwku, a co nie, to oddam w rece tych ktorzy sie na tym znaja Pierwsze co, to moj znajomy elektryk samoch. zajmie sie kangurem, potem znajde kogos, kto zajmie sie podluznicami..
  
 
Cytat:
2009-03-24 16:01:11, pato pisze:
damy rade co sam dam rade to zrobie wiosennymi wieczorami z Mativo przy piwku, a co nie, to oddam w rece tych ktorzy sie na tym znaja Pierwsze co, to moj znajomy elektryk samoch. zajmie sie kangurem, potem znajde kogos, kto zajmie sie podluznicami..



postawił jakaś diagnozę?
  
 
poogladal to tak na szybko.. ale powiedzial, ze sie tym zajmie nie wiem kiedy, bo bedzie mi to robil za free i to zalezy, kiedy bedzie wolny. Jak cos bede wiedzial, napisze..
  
 
Ech łezka mi się w oku kręci ze ktoś (Pato) się nim w końcu zaopiekuje tak jak należy. Życzę wytrwałości i powodzenia ten eRSes był i będzie (silnikowo) nie do "pobicia". Mi zabrakło czasu i miejsca żeby się nim zająć , myślałem że Snale zrobi to należycie patrząc na jego obeznanie z tematem, ale cóż padło na Ciebie Pato daj jemu drugą młodość ale jak będziesz miał jego dość daj znać. Dla mnie zawsze był posłuszny i nadal mimo pasiaka mam do niego wielki sentyment. Pozdro Pato i dbaj o niego.
  
 
poszukuje podluznic do mojego RSiatka jesli macie jakies namiary, albo cos to piszcie Najlepiej na terenie Śląska

[ wiadomość edytowana przez: pato dnia 2009-03-25 15:20:44 ]
  
 
kup nowe podłużnice, bo są dostępne. przynajmniej nie będzie trzeba wycinać. a jak koniecznie chcesz to poprostu znajdź sprowadzonego z niemiec ładnego nie zgnitego mk6 i chytaj z niego budę.. a potem to już są myki żeby odbudować tego rsa
  
 
Cytat:
2009-03-25 15:22:06, yezXR3i pisze:
kup nowe podłużnice, bo są dostępne. przynajmniej nie będzie trzeba wycinać. a jak koniecznie chcesz to poprostu znajdź sprowadzonego z niemiec ładnego nie zgnitego mk6 i chytaj z niego budę.. a potem to już są myki żeby odbudować tego rsa



a gdzie dostane nowe ?

masz moze jeszcze te zdjecia moich podluznic ? przeslij mi
  
 
Tutaj
  
 
chcesz podłużnice, pogadaj z Zeneqiem
  
 
On chyba wsadzil swoje z białego do czarnego z tego co wiem ale pewien nie jestem...
  
 
Najlepiej będzie jak przygotujesz sobie z 1500zł na blacharkę i zrób ją kompleksowo z tego co pamiętam to masz podłużnice i progi do wymiany. Nie wiem jak tam nadkola.
  
 
mam przyjemnosc Was poinformowac, ze wczoraj kangur zostal wygoniony nic nie bylo z cewkami, ani wogole nic z elektryka.. okazalo sie, ze instalacja gazowa jest jakos smiesznie podpieta Chwilowo wogole gaz jest wyrzucony z auta, RS sie cieszy, moja kieszen troche mniej, ale czego sie dla takiego cudenka nie robi..

[ wiadomość edytowana przez: pato dnia 2009-04-08 23:36:00 ]
  
 
Gratuluje i... zazdroszczę.

Dasz mi się w sobotę przejechać?
  
 
jak do soboty bede mial auto to tak.. mozliwe, ze zniknie takze problem podluznic i dziurawego tlumika
  
 
hahaha ja to moge jezdzic praktycznie kiedy mi sie chce a widze ze Ty to gotow jestes zaplacic za to xD

Pato ciesz sie ciesz ... bo masz z czego
powiem Ci sasiad tak... kiedys staniesz przed tym autem i powiesz mu ... "KOCHAM CIE" ...

Teraz rdza, malowanie, itd itp jeszcze kupa ciezkiej pracy nas czeka...
  
 
ale damy rade teraz te podluznice i tlumik.. potem prawe drzwi i malowanko a potem ?? sie cos znajdzie
  
 
podobno gaz był wcześniej odpiety...
  
 
tak odpiety ale jakies czesci zostały i to podobno ich podłączenie powodowało kangura...
  
 
Cytat:
2009-04-09 01:02:00, everlast pisze:
podobno gaz był wcześniej odpiety...


tak jak mowi Mativo