Zestaw cb radio plus antena - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-07-18 20:53:35, Jacenty pisze:
Tak trochę z innej beczki: jest aktualnie jakieś radyjko w biedronce - komplet z anteną ok. 240zł Za cholerę nie pamiętam co za model/firma. Ktoś może był i widział? Opłaca się "toto" kupić?



nie co by to nie było to nie

za 150 zlotkow mozna miec alana 109 plus 120 na ml i za niewiele wiecej masz znosny zestaw
  
 
Dzięki za odpowiedź, radyjko sprzedano w trymiga. Coś mi się kojarzy że to było coś jak xlife i było bez RF Gain a reszta była. Teraz się mocno zastanawiam nad tti 880 i chyba na to wypadnie w końcu. Tak naprawdę to przydało by radyjko z bluetooth'em, al chyba nie ma czegoś takiego?
Pozdrawiam i szerokości
Jacek

[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2010-07-20 21:11:51 ]
  
 
Cytat:
2010-07-20 21:07:31, Jacenty pisze:
.............. Tak naprawdę to przydało by radyjko z bluetooth'em, al chyba nie ma czegoś takiego? Pozdrawiam i szerokości Jacek



jest


Cobra

  
 
Witam

Pozwolę sobie wyciągnąć tego posta.

Chcę sobie kupić radyjko. Słyszałem gdzieś, że taka Omega spisuję się poprawnie w autku. Może ktoś słyszał, widział jak to pracuję.
Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad M-Techem. W serwisie CB mówił mi gość, że jest na podzespołach Unidena. Poprzednio miałem Unidena 520 i jakoś sobie radził.
Jakby ktoś miał jakieś sugestie bądź podpowiedzi to byłbym wdzięczny
  
 
Cytat:
2011-07-21 01:04:46, Michal7e91 pisze:
Witam Pozwolę sobie wyciągnąć tego posta. Chcę sobie kupić radyjko. Słyszałem gdzieś, że taka Omega spisuję się poprawnie w autku. Może ktoś słyszał, widział jak to pracuję. Ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad M-Techem. W serwisie CB mówił mi gość, że jest na podzespołach Unidena. Poprzednio miałem Unidena 520 i jakoś sobie radził. Jakby ktoś miał jakieś sugestie bądź podpowiedzi to byłbym wdzięczny



Miałem tę Omegę w służbowym - daruj ją sobie.
Wielki klamot, w dodatku trudny do ustawienia, bez przerwy kręcisz gałkami, a potencjometry jeszcze przy tym nieprecyzyjne, ogólnie chiński szajs.
Wywaliłem w cholerę i kupiłem prościutkiego Lafayette'a - o takiego . Mogę polecić - ładnie i czysto odbiera, nadawanie też w porządku, wymiarowo maleńkie - można je wszędzie zainstalować. U mnie jeździ z anteną Lemm AT 1063: >>klik<<.
Jak chcesz ciut lepsze radyjko polecam Lafayette Ermesa: >>klik<< - również bardzo dobrze się sprawuje.


[ wiadomość edytowana przez: SlawekH dnia 2011-07-21 12:06:51 ]