[DarasBB Cabi] Wracam do porządków pod maską. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-04-11 16:54:15, PUNIU pisze:
darek jak ci sie juz znudzi to przyslij mi ktoregos tego swojego essa



obojętnie którego ?
  
 
Darku Ty juz jestes nieuleczalnie Essimaniakalny
  
 
Cytat:
2009-04-11 17:03:22, kainek pisze:
Darku Ty juz jestes nieuleczalnie Essimaniakalny



Dziękuję


Ok dzisiaj miałem powtórkę z rozrywki, znaczy się wybebeszanie środka po raz drugi. Musze przyznać, że znacznie sprawniej mi to poszło niż w Essim.

Wykładzina już wyprana, deska wyszorowana i jeden fotel wypatroszony.

W związku z powyższym mam takie pytanie, jak się profesjonalnie nazywa urządzenie tapicerskie, które robi z drutu oczka mające na celu połączenie drutów w gąbce fotela i w samym obiciu. Bo choćby nie wiem co, to nie uwierzę, że to jest ręcznie robione.





  
 
Miejscami to ten samochód wygląda jakby ktoś go w jeziorze utopił . Ty to masz cierpliwość żeby go reanimować
  
 
zreanimowac go to zaden problem, gorzej ze jak sie topil to kierownica na strone pasazera uciekla
  
 
Cytat:
2009-04-11 18:07:03, zenq pisze:
zreanimowac go to zaden problem, gorzej ze jak sie topil to kierownica na strone pasazera uciekla



Widocznie chciała wypłynąć lewym oknem ale się zacięło, to uciekła na prawą stronę
  
 
płońsk do IRL przenieśli
  
 
Cytat:
2009-04-11 16:58:20, DarasBB pisze:
obojętnie którego ?


wiesz co - pojezdzilbym cabrio
  
 
zamiast tych miedzianych kółek ja użyyłem trytek (trików) plastikowych i wszystko trzyma 3 sezon.
  
 
sila i moc ! do wyboru, do koloru czekamy az poskladasz furki
  
 
Cytat:
2009-04-12 11:26:37, fryszard pisze:
zamiast tych miedzianych kółek ja użyyłem trytek (trików) plastikowych i wszystko trzyma 3 sezon.



a co to są te trytki (triki) ? jak to wygląda ?

Po zabiegach anty pleśniowych:


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-04-12 13:25:55 ]
  
 
Daras makabra z tym Cabrio, nie wyobrażam sobie nawet jak w nim musiało "pięknie pachnieć".

Trytki, to opaski samozaciskowe, zwane również zipkami, trytytkami, nazw jest od groma
  
 
Cytat:
2009-04-12 13:35:49, GrzEE pisze:
Daras makabra z tym Cabrio, nie wyobrażam sobie nawet jak w nim musiało "pięknie pachnieć".

Nawet mi nie mów....

[quote]
2009-04-12 13:35:49, GrzEE pisze:
Trytki, to opaski samozaciskowe, zwane również zipkami, trytytkami, nazw jest od groma



Opaski zaciskowe to ja kumam Rzeczywiście pomysł pierwsza klasa. Dzięki Frysiek.

PS.Paweł, co z tą wtyczką, piszesz się w końcu na nią?
  
 
darku jestem pelen podziwu naprawde. WIELKIE GRATKI ZA TO CO ROBISZ. obserwuje twoje watki, nawet stare odkopalem
a cabrio to maskra jakas no ale coz choroba to choroba a w twoim przypadku to juz chyba wyzszy stopien wtajemniczenia
  
 
Siedzisko pasażera przed:




I po:

  
 
Ucz mnie o mistrzu
  
 
Graty już są pakowane do wysyłki:

Podnośniki przednich szyb (jak nóweczki):



Okablowanie do elektrycznego dachu (dostanę również 3 zielone przekaźniki i jeden żółty)


Oraz nowiuteńki Oryginalny Forda pokrowiec:


Nie mam co prawda zdjęcia, ale dostanę również całe wygłuszenie podłogi.
  
 
ja nie kupuje pokrowca, bo jaki jest sens opuscic elektrycznie dach zeby i tak wysiasc by zalozyc pokrowiec? w zyciu bym tego nie uzywal ;]
  
 
Cytat:
2009-04-13 16:00:08, zenq pisze:
ja nie kupuje pokrowca, bo jaki jest sens opuscic elektrycznie dach zeby i tak wysiasc by zalozyc pokrowiec? w zyciu bym tego nie uzywal ;]



Ale jak się wybierasz na całodniową przejażdżkę i pogoda jest cały dzień słoneczna to można pokrowiec założyć, bo podczas przystanków tylko szyby się podnosi, a dach może zostać otwarty.
  
 
Cytat:
2009-04-13 17:31:27, DarasBB pisze:
Ale jak się wybierasz na całodniową przejażdżkę i pogoda jest cały dzień słoneczna to można pokrowiec założyć, bo podczas przystanków tylko szyby się podnosi, a dach może zostać otwarty.



teoretycznie tak, ale to nie zmienia faktu ze nadal musisz po otwarciu dachu wysiadac z auta

cholercia niezle zalalo tego cabriolecika... wyglada jakby wpadl do jeziora... ale juz widze ze szybko Ci pojdzie z nim

ps. a takich mechanizmow szyb nie masz tam wiecej? potrzebowalbym zabki same do szyby kierowcy bo moje kaput;/

powodzenia i czekam na efekty i pierwsza relacje z jazdy bez daszku