[DarasBB Cabi] Wracam do porządków pod maską. - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-08-31 22:50:36, damianoo90 pisze:
Skąd można zdobyć taki dekielek na świece? Ogólnie silniczek ładnie dopieszczony jeżeli chodzi o wizualną stronę



eBay, za 20 funtów jest Twoja.

Jak się trafi jakaś okazja z hamowania Cabiego za mniejsze pieniądze niż 50 eur to nie omieszkam wybrać się i sprawdzić ile tam tych koników zostało.
  
 
Pamiętacie jak pisałem o Cossim pod stertą kurzu. Byłem w tym samym garażu w piątek. Robota nawet nie drgnęła.



Kilka serduszek





A tutaj opisywana przeze mnie ponad 700 konna pikawa.

  
 
nie mam pytan...
  
 
Ja bym chciał mieć taki silnik nawet nie musi być w aucie wystarczy że by stał tak w moim pokoju i mógł bym na niego patrzeć :]
  
 
Jeszcze takie fotki znalazłem. Dzikiego kupiłem w UK poprzez eBay. Właściciel był na tyle dobry by odebrać mnie z lotniska. Oto czym przyjechał po mnie i Adama (qmpel z którym leciałem).






  
 
Hehehehe... Taki jak mój!

Niestety tylko kolor.
  
 
jeśli chodzi o mnie to też tylko kolor
moje magiczne 1.8D gdyby osiągneło 40 km/h on by miał już pewnie 100
  
 
nie dziwie sie ze RSa sprzedal jak kosiarka jezdzi


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-10-20 01:12:29 ]
  
 
Cytat:
2009-10-20 01:12:16, zenq pisze:
nie dziwie sie ze RSa sprzedal jak kosiarka jezdzi [ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-10-20 01:12:29 ]



RSem jeździła jego dziewczyna przez ostatnie pół roku, ale nie wyrabiali już na opłaty i musieli odpuścić i sprzedać jedną furkę
  
 
Cytat:
2009-10-20 01:21:00, DarasBB pisze:
RSem jeździła jego dziewczyna przez ostatnie pół roku, ale nie wyrabiali już na opłaty i musieli odpuścić i sprzedać jedną furkę



Mogli sprzedać Cossa w cenie Dzika
  
 
Cytat:
2009-10-20 19:20:37, Raven pisze:
Mogli sprzedać Cossa w cenie Dzika

o koguż to moje oczy widzą
  
 
Cytat:
2009-10-20 19:20:37, Raven pisze:
Mogli sprzedać Cossa w cenie Dzika



Wówczas chyba bym się po*rał ze szczęścia
  
 
No silniczekwyglada ladniutko Zbiorniczki miales takie ladne (plyn,wspoma) czy czysciles je jakos (wewnatrz) ??