[zenq] stare, biale i bez dachu... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-10 14:15:58, Witex88 pisze:
.... szacunek za glebę


Gleba dobra rzecz, warto ją mieć.
Lepsza gleba niż 25kg laminatu zwisającego z każdej strony, chyba się ze mną zgodzisz Zenqu?


[ wiadomość edytowana przez: slavocoupe dnia 2009-11-10 23:35:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: slavocoupe dnia 2009-11-10 23:35:38 ]
  
 
no nie przesadzajcie, jeszcze nie jest nisko... gwincik by sie przydal znalazla mi sie jakas przypadkowa fotka z wakacji, ale auto cale burdne, prog w podkladzie i podworko u tesciow nie rowne, wiec nic nie widac za bardzo ale na nowy sezon zrobi sie elegancka sesyjke





[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-11-12 19:54:03 ]
  
 
Cytat:
2009-11-09 23:02:17, zenq pisze:
a widzisz, nie wiedzialem ze na Saaby tez trzeba zwracac uwage jutro bede w lublinie, tylko nie wiem w jakich porach dokladnie, moglibysmy sie styknac to bys oblukal. ale powiem Ci ze mozesz kupywac smialo, z elastycznoscia jest bardzo dobrze, nie wygniesz jej tak druta, ale lapiac za czubek mozesz spokojnie wygiac go do polowy wysokosci anteny, oczywiscie nie powodujac konta prostego ja srednio co drugi dzien wjezdzam do garazu, gdzie zawadzam przy drzwiach i nic sie z nia nie dzieje. przy 140km/h sama sie wygina dosc sporo, prawie jak zwykle baty ludzie mowia ze swiszczy jak jest na dachu, ale u mnie przy klapie jest cisza, choc ze 3-4 razy przy otwartym dachu bylo cos delikatnie slychac w pewnym zakresie predkosci. zastanawialem sie tez nad gamma 2R w wersji bez sprezynki, ale jak zobaczylem jaka jest gruba to zrezygnowalem - tej wieczorową porą nie widac wcale ps. jakbys mnie kiedys widzial to krzycz na 19, zazwyczaj nie wylaczam radia, tylko akurat przez caly weekend jezdzilem wogole bez radyjka, bo nie chcialo mi sie kilkukrotnie wyciagac pod szkołą, a ostatnio cos czesto tam szyby lecialy [ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2009-11-09 23:08:37 ]

nie problem żebyś na spota przyjechał.
  
 
Zenq gleba jest niezła - puszczasz czasem iskry spod auta? ja poprzednim autem regularnie czochrałem spodem
  
 
gleba poprostu super kolego ile te autko leży ? i na jakim zawiasie jest?