[MK7] Przedni zderzak z halo - oryginał czy zamiennik?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na wstępie witam wszystkich klubowiczów!! Mam pytanie odnosnie przedniego zderzaka z halo do mk7 czy warto kupic podróbkę (ewentualnie jaka może ma ktos sprawdzona firme) czy raczej szukac orginału w jakiejś rozsądnej cenie?? Może ktoś z klubowiczów ma na zbyciu !!?? Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: lukkub1981 dnia 2009-03-28 20:26:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-04-11 15:57:38 ]
[ powód edycji: tytuł ]
  
 
witaj ja mam zamiennik z halo i jestem zadowolony.fotki mam w profilu jak chcesz obejrzec
  
 
Nie kupuj laminatów, bo będziesz żałował. Zależy z czego ten zamiennik. Wg. mnie najlepsze rozwiązanie to używka - oryginał. Choć w mkVII oryginał też jest mało wytrzymały, w stosunku do starszych modeli.

A tytuł powinien brzmieć "Przedni zderzak z halo - oryginał czy zamiennik?". Popraw proszę, aby ułatwić życie.

  
 
Ok! Juz poprawiam!!
  
 
Laminatów nie chcę myslałem o czarnym plastikowym ale czy da sie go pomalowac bez żadnych problemów bo mój lakiernik twierdzi że tak!? Przerabiał to już ktos z was? Sorki swieżak jestem

[ wiadomość edytowana przez: lukkub1981 dnia 2009-03-28 20:33:17 ]
  
 
Nie przerabiałem, ale kiedyś pytałem i mój także twierdził że można, ale jest trochę zachodu, szczególnie jeśli jest porowaty.

PS. Posty można edytować, aby nie pisać jeden pod drugim Ale się czepiam, wiem
  
 
Sorki świeżak jestem Ale juz sprawdziłem!!!
  
 
moj jest plastikowy jesli o to chodzi
  
 
Wiem wiem już patrzyłem A powiedz mi gdzie go kupiłes n allegro czy gdzies u siebie??
  
 
Cytat:
2009-03-28 20:38:42, lukkub1981 pisze:
Wiem wiem już patrzyłem A powiedz mi gdzie go kupiłes n allegro czy gdzies u siebie??

w Bielsku-Bialej to bylo cos w rodzaju sklepu z czesciami ale wygladal jak szrot
  
 
klik

[ wiadomość edytowana przez: lukkub1981 dnia 2009-03-28 20:51:13 ]a co powiecie na ten da sie pomalowac?

[ wiadomość edytowana przez: lukkub1981 dnia 2009-03-28 20:51:40 ]
  
 
w zeszyl roku przerabialem ten temat, maly dzik wpadl mi pod kola przy ok 100km/h na szczescie poza zderzakiem nic wiecej nie uszkodzil, lakiernik zaproponowal uzywke i mial racje jednak bylem zmuszony kupic podrobke bo uzywki nie moglem dostac, wiec jesli masz mozliwosc szukaj uzywki w oryginale
  
 
Możesz szukać używki, ale ....... bardzo ciężko będzie. Swojego czasu szukałem intensywnie. Na każdym szrocie pukali się w czoło i mówili, że miewają baaardzo rzadko, a jeśli już mają, to schodzi momentalnie. Ale może będziesz miał więcej szczęścia.
Co do używki, to pytaj sprzedawcę, czy daje gwarancję, że będzie pasowała. Często się zdarza, że coś odstaje. Mi w jednym sklepie tylko powiedzieli, że gwarantują, a jeśli nie, to oddadzą mi kasę. Pasował. Nie pamiętam, jakiej formy był ten zamiennik.
  
 
Ok! Dzieki wszystkim za zainteresowanie i pomoc!!!! Pozdro
  
 
Cytat:
2009-03-28 22:49:39, szurmen pisze:
Możesz szukać używki, ale ....... bardzo ciężko będzie. Swojego czasu szukałem intensywnie. Na każdym szrocie pukali się w czoło i mówili, że miewają baaardzo rzadko, a jeśli już mają, to schodzi momentalnie. Ale może będziesz miał więcej szczęścia. Co do używki, to pytaj sprzedawcę, czy daje gwarancję, że będzie pasowała. Często się zdarza, że coś odstaje. Mi w jednym sklepie tylko powiedzieli, że gwarantują, a jeśli nie, to oddadzą mi kasę. Pasował. Nie pamiętam, jakiej formy był ten zamiennik.



W zeszlym tygodniu bylem na gieldzie sam. w Gliwicach w poszukiwaniu tylnego zderzaka do MK7. Przednich bylo od groma (czywiscie mowie o uzywanym oryginale) natomiast jezeli chodzi o tyl znalazlem tylko dwa z czego tylko jeden byl z duza dziura na tlumik. Cena za przod jaka sobie krzycza to 150 PLN. Takze wcale nie jest tak trudno to znalezc. Gorzej jest jezeli chodzi o tyl
  
 
Dzieki bardzo za informacje!!! W Niedziele wybiore się na giełde!!! pozdro
  
 
Ja kupowałem zamienik na allegro - gośc ma nick "autososulski" albo "auto-sosulski" - nie pamietam teraz dokładnie. Zderzaczek niczego sobie, "prawie jak oryginał"
Ale jesli masz czas to możesz szukac okazji, ja swego czasu kupiłem komplet do MK7 tj. przód i tył w kolrku takim jak chciałem za 250zł - ORYGINALNE FORDA !!!
Także okazje się trafiają
  
 
Ja laminatu nie polecam nikomu... Lis mi wymusił pierwszeństwo tak przy 90km/h i mam teraz dziurę wielkości wiadra....dlatego szukam oryginałów, bez halogenów widziałem dziś na allegro po 250 zł jakieś zderzaki, ja chce z halo
  
 
Witam! No i padło na zamiennik z pianka po małych pracach z opalarka i dopasowywaniem tu i tam wszło to nawet całkiem niezle!!!! Wesołych świąt i mokrego dyngusa!!!!!!!!!!!!