[MKV]Przy zamykaniu drzwi kopie prądem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedy wysiadam z samochodu to przy dotknięciu drzwi essi kopie prądem czy ktoś wie jak można sobie z tym poradzić bo to dość uciążliwe...

[ wiadomość edytowana przez: Mat1616 dnia 2009-04-24 18:22:10 ]
  
 
Specjalna guma z zatopioną linką miedzianą do karoserii i ma dotykać ziemi. Albo inna sprawa, zmień płyn do płukania tkanin, w którym pierzesz. Poważnie. Są jeszcze spraye przeciw elektryzowaniu. Spryskuje się tym fotele i tapicerki.
  
 
WYSZUKIWARKA

jak wysiadasz to najpierw ręką złap np. drzwi a dopiero później postaw nogę na ziemi, wtedy cie nie kopnie.
  
 
U mnie ostatnio te z kopie i to dość mocno, czasem az ciary prze chodza, dowiedziałem sie ze ponoć to tez wina pogody/powietrza itp, a paskow nie chce wieszac bo troche psuja wygląd, trzeba sie przyzwyczaic
  
 
Tez Tak mam zwlaszcza jak glosno muze puszcze to tak kopie ze konia malo nie powali
  
 
Człowiek dla wyglądu auta da się nawet prądem porazić, Ku.....icy można dostać, ja też tak mam.
  
 
Cytat:
2009-04-24 18:25:59, Asior pisze:
WYSZUKIWARKA jak wysiadasz to najpierw ręką złap np. drzwi a dopiero później postaw nogę na ziemi, wtedy cie nie kopnie.


i to jest właściwe rozwiązanie, ja bym temat zamknął.
  
 
Wszytko było poruszane, ale większość nie do końca.
Np. Jaki dolać olej do skrzyni? szukałem i ch...ja znalazłem.
  
 
Cytat:
2009-04-24 20:40:09, Kleszczak pisze:
Wszytko było poruszane, ale większość nie do końca. Np. Jaki dolać olej do skrzyni? szukałem i ch...ja znalazłem.


Wlej taki, żeby prąd nie kopał
  
 
Hie hie, dobre.
  
 
hmmm moze sam wytwarza prad ! perpetuum mobile
  
 
kolega ma racje z płynem do mycia foteli i tabicerki ja umyłem pokrowce i od paru dni jak totykam maski drzwi lub pasazera to kopie nas prad
  
 
musiałeś mu sprawić przykrośc, odezwać się nie ładnie i teraz się mści...przeproś, zatankuj dobrego paliwka...pochwal...weź za miasto i easy ride...przejdzie na bank...
  
 
Cytat:
2009-04-24 20:03:59, Magik123 pisze:
U mnie ostatnio te z kopie i to dość mocno, czasem az ciary prze chodza, dowiedziałem sie ze ponoć to tez wina pogody/powietrza itp, a paskow nie chce wieszac bo troche psuja wygląd, trzeba sie przyzwyczaic



to przykrecasz po srodku auta, a nie na tyle, gdzies w okolicach silnika, skrzyni albo cos takiego i nie widac, a jesli to tez Ci przeszkadza to ja wspolczuje
  
 
ja to tam lubie jak mi dynda
  
 
Cytat:
2009-04-24 21:33:24, Durex pisze:
ja to tam lubie jak mi dynda

ja tam wolę jak mi stoi a jak jeszcze smyrnie czasami prądem to już niebo w gębie.
  
 
TY to dopiero jestes DZIKI wspolczuje partnerce, tak ja pradem???
swoja droga to ja juz sie przyzwyczailem do kopania pradem a zeby smiesznie bylo to ja go w opone kopne i jestesmy kwita hi hi hi

[ wiadomość edytowana przez: bedzik dnia 2009-04-24 22:03:50 ]
  
 
Ty ja pradam ona Cie na glebe
  
 
Mnie jak ES kopie to ja go z kopa w opone i jestesmy kwita hi hi hi
  
 
mnie kopie jak przesuwam dłoń po kierownicy , natomiast gdy przekładam dłonie na kierownicy nic się nie dzieje