[Spawn669] Essi Kombi - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
klik
  
 
Cytat:
2011-04-23 17:46:37, smallsize pisze:
u slawka nie kupisz linki.


jak nie, jak tak.
zapytac mozna, mi zamontowal.
  
 
linka rs2000
  
 
Cytat:
2011-04-24 00:40:18, everlast pisze:
jak nie, jak tak. zapytac mozna, mi zamontowal.



a kiedy kupowales? ja sie pytalem przez ostatnie 2 miesiace i mowil, ze nie ma na stanie narazie.
  
 
Cytat:
2011-04-24 21:34:30, radekbox pisze:
linka rs2000



Poszedl priv, do Slawas1 tez napisalem...
Zocaczymy czy uda sie cos zalatwic...
  
 
Dawno nic nie pisałem, po prostu z braku czasu nie mogłem skończyć Essa...

Ale ogólnie auto już jest jezdne, dowód odebrany itp.
Fotki na razie poglądowe z racji tego że jeszcze nie stoi na właściwych felgach...

Jak widać na fotkach, ogarnięte już są hamulce z rs2000 (przy okazji wywaliłem całkowicie ABS i w układzie pojawiło sie sporo miedzi ), wydech jak i zawiecha (Auto sporo siadło po montażu zestawu weitec + kayaba )



C

Teraz mam kolejny test cierpliwości i muszę czekać aby pożądnie stwardniał lakier na felunku...



No i jeszcze nie mam przyklejonej lotki, polakierowana jeździ w bagażniku.
Z rzeczy których nie widać (w końcu) pozbyłem się wlewu gazu ze zderzaka (aż żal byłoby ciąć zenderka) który został przeniesiony pod klapkę wlewu paliwa


[ wiadomość edytowana przez: Spawn669 dnia 2011-06-26 11:05:07 ]
  
 
Jest kozak. Teraz tylko felunek i malinka
  
 
Ja bym widział jeszcze czarne słupki i może dymione boczne kierunki i tak jest super!
  
 
Strzelba psuje trochę tył.Może coś płaskiego zapodać (foto).Czy z lampami z tylu coś robisz ?


 
 
Wydech zostanie tylko muszę popracować nad jego brzmieniem.
Wywale środkowy bo na razie chodzi jak seria Co do usadowienia to nie chce ciąć zendera więc zostanie jak jest...

Jeżeli chodzi o światła to mam koncepcje jak ma wyglądać, jedynie muszę na przypływ zł poczekać bo przez ostatni tydzień znów 1500 mi na Essa poszło

[ wiadomość edytowana przez: Spawn669 dnia 2011-06-26 01:27:18 ]
  
 
Poka fote jak wyglada ten wlewg gazu pod klapka ?
  
 




  
 
Dawno nic nie skrobałem...

Essi prawie skończony (prawie ponieważ chyba nigdy go nie skończę tak jak bym chciał)

Ogólnie Ess jest teraz na wakacjach i wygląda tak:



nawet ma kolegę z podobnego rocznika obok siebie:



Przejechałem nim dzisiaj 550km i jakoś śmiga
Zawiecha oparta na springach weiteca i amorach kayaba daje radę. Auto jest dużo sztywniejsze i pewniej się prowadzi w ostrzej pokonywanych łukach. Mankamentem jest jazda w głębszych koleinach auto trzyma się nich jakby po szynach jechało... Co do zawiechy to musiałem tylko trochę kombinować bo po złożeniu całości tył siadł za bardzo w stosunku do przodu (masakra - zahaczałem o wszystko podwoziem i tłumikiem) dlatego podłożyłem pod tylne springi gumowe podkładki i teraz Essi równo siedzi
Nie było by oczywiście róży bez kolców:
Essi wkurzył mnie bo na dwa dni przed wyjazdem padł mi rozrusznik i to jeszcze na tyle feralnie że spalił wtyczkę od stacyjki do skrzynki bezpieczników.
Przez dzień paliłem go na krótko z pod maski (PS. fajnie to musiało wyglądać jak pod bankomatem musiałem otwierać maskę i robić zworę aby odpalić auto)
No i wymieniłem czujnik załączania wentylatora chłodnicy bo też mi padł...

jutro postaram się pstryknąć jeszcze jakieś dokładniejsze foty i zamieścić na forum...
  
 
Tak to moje mniej więcej się prezentuje:









Auto totalnie zakurzone więc połysku na zdjęciach nie zobaczycie
  
 
Wszystko ładnie pięknie ale te koła mi tu nie pasuja .
  
 
Koła na zdjęciach wyglądają fatalnie. Jak wrócę z urlopu to umyję auto i strzele kilka fot wtedy.

A jeszcze co do felunku to to jest zimowy setup. Na nich będę śmigał zimą. Po założeniu tarczobębnów niestety nie założę już blaszaków 14stek :/

Na lato chce mu założyć 16stki ewentualnie jak zaszaleje 17stki RS7... Ale to już na przyszły sezon. W tym roku wydałem już za dużo na Essa