MK V -dokładka tylnego zderzaka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam kilka pytan, otóz poszukuje takiej dokladki, czy ta dokladka jest z modelu rs2000 i xr3i ?? i pyt. 2 z jakiego innego auta mozna sprobowac dopasowac dokladke do seryjnego zderzaka??
bez tej dokladki zderzak wyglada nieciekawie, a nigdzie nie moge znalesc tej dokladki help!

  
 
Hmm... Możesz mieć problem ze znalezieniem takowej dokładki.... Rarytas sie zrobił
  
 
Ja tez troche szukalem ale znalazlem dwie uszkodzone i zrobiłem z nich jedna dobra :] Poprostu szukaj na allegro...

Jedna przypadkowo dostalem w swoje raczki ;] a druga wypatrzylem w aucie do rozbiorki ... pojechalem i wzialem caly zderzak z RSa za 50 zł ;] takze troche to moze potrwac ale powinienes znalezc swoja dokladke...

Ja osobiscie teraz szukam taniej dokladki do przodu z Laguny jakby ktos mial to byloby cudnie
  
 
Cytat:
2009-04-19 16:18:28, Mativo pisze:Ja osobiscie teraz szukam taniej dokladki do przodu z Laguny jakby ktos mial to byloby cudnie



a przy okazji: czy do seryjnego zderzaka pasuje hokej od golfa 3 lub dokladka laguny? czy bez zderzaka od rs to nie mam co sie brac za to?
  
 
btw. co do tylnej dokładki do zwykłego zderzaka raczej jej nie założysz (przynajmniej u mnie sie nie dalo) za maly rant na zderzaku i nie bylo do czego przykrecic dlatego kupilem zderzak z RSa.

A co do pytania do przodu to wydaje mi sie ze bedzie pasowac bo z tego co wiem to dokladka do lagi jest przykrecana wiec jakostam ja zamocujesz
  
 
Do zderzaka RS podejdzie nawet dokładka od gofra 4 ale trza wykazać sie stalowymi nerwami podczas montażu takiej dokładki... Jest troche podgięta więc trza ją naprostować... jest to do zrobienia, lezy u mnie w garage a essa juz niema... fajno by to wyglądało (mi sie podobało podczas przymiarki)
  
 
mialem taka w starym essim ;> nie pomyslalem zeby wykrecic ;>
  
 
Cytat:
2009-04-19 16:23:28, Cez1988 pisze:
a przy okazji: czy do seryjnego zderzaka pasuje hokej od golfa 3 lub dokladka laguny? czy bez zderzaka od rs to nie mam co sie brac za to?


Wystarczy troche przyciąc, własna inwencja, samozaparcie i pasuje.