[OGÓLNE] przyciemnianie szyb - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I po zabiegu
  
 
Cytat:
2009-08-30 08:48:51, stilon pisze:
w Elblagu to jest okolo 250 - 300 zł



w autoradexie przyciemnienie 2 bocznych i tylniej 700 pln ha
zainstalowanie elektrycznych szyb czyli 2 mechanizmy 1100
hahahahah
  
 
to ja dałem 240 złociszy
  
 
Cytat:
2009-08-30 08:48:51, stilon pisze:
w Elblagu to jest okolo 250 - 300 zł

Drogo jak za same tylne szybki, w Radomiu 270 za wszystkie, 180 za sam tyl jak dobrze pamietam.
  
 
W Kielcach za przyciemnienie tylniej w kombi 150 pln.Za boczne po 90pln.Ceny na dzień 15 Września firma Autofenix Kielce ul.Wrzosowa
 
 
Ja ostanio zdzieralem folie z bocznych i tylnej szyby, jak dla mnie kaszana, nie podoba mi sie to a juz najbardziej frustrujace bylo to, ze nic przez nie nie widac a w szczegolnosci w nocy, kompletna ciemnia w aucie.
  
 
Cytat:
Ja ostanio zdzieralem folie z bocznych i tylnej szyby, jak dla mnie kaszana, nie podoba mi sie to a juz najbardziej frustrujace bylo to, ze nic przez nie nie widac a w szczegolnosci w nocy, kompletna ciemnia w aucie.


Wszystko jest kwestią stopnia przyciemnienia foli.
 
 
Cytat:
Jak widać na zdjęciu, kolega równie dobrze mógłby sobie blachę zamiast szyb wstawić


I tu się zgadzam.Ale jego auto,jego szyby i jego wybór.A może nie jeżdzi w nocy ? Istotne jest to,że Krzyśkowi się tak podoba i już.
 
 
Koledzy,i tu was zaskocze,to nie jest tam jakaś folia z aledrogo,może z zewnątrz wygląda jak smoła ale od wewnątrz przyciemnienie jest delikatne
Może spotkaliście się z taką folią reklamową na autobusach MZK,z zewnątrz nic nie widać ,ale za to będąc wewnątrz pojazdu widać wszystko,taki efekt ma folia u mnie
O ile pamiętam to nakleili mi 4,czy coś takiego,specjalnie taką chciałem ,ponieważ w wersji 3D boczne tylne szyby są duże i wszystko w aucie widać

No i w słoneczne dni w aucie jest chłodniej,nieraz jak szedłem po auto na parking to po jego otwarciu buchało gorące powietrze jak z pieca,jajka się gotowały a teraz jest gitara

W nocy raczej nie jeżdze,ale wieczorami po zmierzchu tak i naprawde wszystko widać

[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2009-09-24 17:46:32 ]
  
 
Jak folia jest dobrej jakości to od wnętrza całkiem nieźle przez nią widać. Auto wygląda spoko, szczególnie biorąc pod uwagę, że samochód jest w ciemnym kolorze.
  
 
Cytat:
2009-09-24 17:51:15, deathrider_85 pisze:
Jak folia jest dobrej jakości to od wnętrza całkiem nieźle przez nią widać. Auto wygląda spoko, szczególnie biorąc pod uwagę, że samochód jest w ciemnym kolorze.

Zgadza sie, ale w nocy, przy calkowitej ciemnosci zycze powodzenia z cofaniem przy folii czworce. To jest max.
  
 


"I żebym nie był gołosłowny ,to jutro wleze do auta i pstrykne pare fot,sami zobaczycie "





Zdjęcia robione po godz. 19 wieczorem



[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2009-09-26 10:58:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2009-09-26 10:59:07 ]
  
 
Cytat:
2009-09-24 20:58:13, kris2629 pisze:
Mefis,przeczytaj mój wcześniejszy post w którym pisze,że od wew. widoczność jest dobra,folia ma efekt tzw."lustra weneckiego"czy coś na zasade jego działania,nie jest to jakiś szais a alegro lepiony w stodole,tylko markowa folia zakładana w profesjonalnym zakładzie po drugie,są przecież światła cofania,jak również światła stopu,lusterka boczne,są też latarnie uliczne, a po trzecie całkowita ciemność to panuje w odbycie i w lesie , ja nie mam żadnych problemów z parkowaniem I żebym nie był gołosłowny ,to jutro wleze do auta i pstrykne pare fot,sami zobaczycie [ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2009-09-24 21:14:54 ]

Nie musisz mi tlumaczyc czym sie rozni folia markowa od allegrowej Jesli jezdzisz tylko po miescie to ok.
  
 
W sumie tylko miasto,i powiem ci,że jak gość proponował mi te filtry,chodzi o stopień przyciemnienia,to przy 4 byłem przeciwny,z zew. dosłownie smoła,dopiero jak zobaczyłem wewnątrz w innym aucie to wziąłem 4,nie wiem na jakiej zasadzie ta folia jest zrobiona,ale wierz mi, z zew. smoła a z wew. lekka jedyneczka.
  
 
Cytat:
2009-09-24 21:47:09, kris2629 pisze:
W sumie tylko miasto,i powiem ci,że jak gość proponował mi te filtry,chodzi o stopień przyciemnienia,to przy 4 byłem przeciwny,z zew. dosłownie smoła,dopiero jak zobaczyłem wewnątrz w innym aucie to wziąłem 4,nie wiem na jakiej zasadzie ta folia jest zrobiona,ale wierz mi, z zew. smoła a z wew. lekka jedyneczka.

Co kto lubi, niestety dla mnie 4 to by bylo wbicie noza w plecy, czeste wyjazdy na ryby, po ciemnych lasach to jest masakra z czwroka. Z dwojka sie w miare jezdzi, trojka no powiedzmy, ze na upartego jeszcze sie da jechac, ale czworka nigdy.
  
 
Ja miałem okazję w lesie Seicento z przyciemnionymi bardzo mocno szybkami cofać.... Nic kompletnie nie widać ;| Ludzie z tyłu siedzący byli przerażeni Jak bym przyciemniał to wszystkie wtedy.... tylko, że wtedy z policją trochę męczenia się może być. Na szczęście w bezdaszniku nie przyciemnie ani jednej
  
 
nie no,wszystkie odpadają pierwszy lepszy miśkowóz i po dowodzie
  
 
Tak jak mówiłem,dwa zdjęcia zrobione po godz. 19 ,czyli wieczorem,




  
 
Ehh kris i dlaczego oszukujesz? To zdjecia robiles wczoraj o godz 16.27. Po 19 to juz ciemnawo jest, a tutaj widzimy, ze jest jasno jeszcze....
  
 
nawalony wczoraj byłem,ale czy to ma jakieś znaczenie,od środka widać normalnie