[OGÓLNE] przyciemnianie szyb - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-09-26 11:28:13, kris2629 pisze:
nawalony wczoraj byłem,ale czy to ma jakieś znaczenie,od środka widać normalnie

Dobrze niech bedzie, ze w nocy widac normalnie od sordka, w kazdych warunkach, nie chce mi sie prowadzic dalej tej zbednej polemiki. Ze tak powiem z prawda jest jak z du.a, kazdy ma swoja. Peace i EOT.
  
 
dajcie namiar na dobry (ceny nie z kosmosu) warsztacik w okolicy Dąbrowy Górniczej gdzie moge przyciemnic szybki (kombi)
  
 
ja to sam robię...

kupilem 2 komplety foli, koszt 34 zł i robię przy tym jak mam chwilę na razie robiłem w drzwiach pasażera - czas 1h z czego większość na pierwszą a drugą w moment zrobiłem jeszcze 3 i koniec

zmotywowało mnie 500 zł które zaśpiewali na warsztacie za kombi. Wybrałem firmę którą widać w moim temacie o moim essim wersja black. Był nawet koleś który dał do warsztatu i myślał że ja też tam robiłem więc myślę że wyszło dobrze
  
 
Zobaczymy jak przyjdzie ci robić na klapie
  
 
suszarka i do przodu a na pewno wrażenia opiszę jak na razie mogę powiedzieć śmiało że za 120 (mój materiał) mogę komuś tak samo jak u mnie zrobić w essim chyba że dostanę k****** na tylnej szybie


[ wiadomość edytowana przez: -Rocky- dnia 2011-07-22 17:30:21 ]
[ powód edycji: Wulgaryzmy ]
  
 
Cytat:
2011-07-22 16:47:49, Polocutor pisze:
suszarka i do przodu a na pewno wrażenia opiszę jak na razie mogę powiedzieć śmiało że za 120 (mój materiał) mogę komuś tak samo jak u mnie zrobić w essim chyba że dostanę kurwicy na tylnej szybie

Nie będzie lekko w szczególności na tej folii marketowej przy tyle. Pozwole sobie nawet powiedzieć, że za pierwszym razem złamiesz folię
  
 
jedno pewne będzie wesoło lubię wyzwania bo dzięki temu mam co wspominać, myślę że w tym tygodniu jeszcze to zrobię i opiszę