[srvrserver] MK7 by SRVR R.I.P. 27.08.2014 - Strona 110

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Te poduchy tak kojażę że wystepuja w zawieszeniu kabiny w ciężarowkach a wiec o wytrzymałość tego bym się nie martwił.
  
 
bardzo dobrze kojarzysz
  
 
Nie wiem czy już ktoś pytał, ale jak całość ma się do zbieżności? Po każdej zabawie w opuszczanie i podnoszenie trzeba coś regulować czy zestaw wraca automatycznie do poziomu na którym zbieżność była ustawiona?
  
 
Cytat:
2013-04-27 11:49:21, krojek pisze:
Nie wiem czy już ktoś pytał, ale jak całość ma się do zbieżności? Po każdej zabawie w opuszczanie i podnoszenie trzeba coś regulować czy zestaw wraca automatycznie do poziomu na którym zbieżność była ustawiona?


jak nie ma zastosowanych czujników poziomu to po zabawie w podnoszenie i opuszczanie trzeba ustawić odpowiednie ciśnienie w poduszkach na jakim była robiona zbieżność kontrolując to na manometrach
  
 
co do poziomu auta to ja zasiegnalbym pomyslow z rozwiazan zastosowanych w autach ciezarowych. trzeba pamietać ze rowne ciśnienie w miechach nie gwarantuje odpowiedniego poziomu pojazdu ktory moze byc zmiennie obciazony a kazdorazowe regulowanie to bez sensu moim zdaniem
  
 
Kolejny pracowity dzien, niestety musze kupic nowa wykladzine i boczki bagaznika bo moje sa juz sfatygowane. Jakby ktos mial na handel to niech da znac...











  
 
to zawieszenie fajnie zaczyna wygladac...powodzonka
  
 
A może pomaluj środek bagażnika tak jak komorę silnika?
  
 
zostane raczej przy wykladzinach, ewentualnie moze obije jakims innym materialem.


trzeba miec wszystko na oku

  
 
dalej skladam...




  
 
wg mnie jedyne słuszne umiejscowienie panelu
świetnie wygląda
  
 
to nie sa az tak wazne parametry aby je monitorowac non stop... specjalnie schowalem te zegary zeby w srodku nie bylo jak w kotlowni

P.S. miejsca na prezerwatywy juz nie ma


[ wiadomość edytowana przez: srvrserver dnia 2013-05-12 02:17:12 ]
  
 
najnowsze wiesci z frontu:

1. garnki poskrecane, trzeba jechac zakladac opony




2. Air siedzi na froncie, trzeba jeszcze zrobic kosmetyke z przewodami i dopasowac plastikowe nadkola



nawet niezle siadl, niestety nizej juz nie zejdzie bo lezy juz miska i kompresorem na ziemi




po weekendzie biore sie za tyl...
  
 
Felga kozak !
  
 
Ładnie to wyszło
  
 
jak tak siadł to stabilizator nie opiera się o wahacz?
  
 
trudno powiedziec bo nic teraz nie widac musze sie wtoczyc na kanal
  
 
tarcze do wymiany
  
 
Bajera!
  
 
Cytat:
2013-05-26 07:11:13, fryszard pisze:
tarcze do wymiany



nowe juz leza na garazu, tylko zastanawiam sie czy nie przejsc na 278mm