Dywaniki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zbliza sie jesien, zima a nei ma wycieraczek

Chodzi o wycieraczki te na podloge, moja jedna od kierowcy oryginalna FSO sie przetarla i jest dziura.

Gdzie mozna kupic najlepiej na sztuki oryginalne wycieraczki do poldasia? jaka cena?

Ew jakies inne ktore by pasowaly, bo te uniwersalne sa do kitu ogladalem z 50 sztuk w roznych sklepach i marketach i zadne nie przypominaja ksztaltem tych polonezowskich...

A moze ktos ma sprzedac taka wycieraczke kierowcy?
  
 
Ja nie moge jak ja bym chcial miec takie problemy jak Ty

  
 
nio to powazny problem... wylewajaca sie zima woda powoduje gnicie blachy;-(

w zeszla zime mialem taka wycieraczke - wanne ale nie miala "kratek" i woda sie przelewala w niej...

A w sklepach oryginalnych wycieraczek brak...
  
 
jezu po cholere ci orginal !! bez przesady...
kup byle gowno co pasuje do poloneza wsadz gazety na zime pod nie i zmieniaj co 2 dni. Problem to zaden a nie ma suszenia i smrodu.
  
 
bo jedynie oryginal z tego co sie zorietnowalem ladnie przylega... to ejst przy pedalach jak i wchodzi kawalek pod fotel.

A gazety coz... nie mam czasu by przetrzec od srodka szyby z kurzu a co dopiero myslec o gazetach...
  
 
niestety do poldka wycieraczki są drogie, nie wiem dlaczego, na strone kierowcy kosztuje od 20 do 30 zł za ta cene do innego samochodu da sie kupić pare na przód
  
 
Jedz na gielde. Jakies 2-3 lata temu mozna bylo kupic dobre gumy do Poloneza, z wysokimi brzegami. Woda sie nie wylewala.
  
 
Ja kupilem w zimie na zeraniu czarne po 35 zl za komplet /szare byly po 45 /
  
 
Jadę w tym tygodniu na "żerań" skontroluję sytuację i ceny...

Macmind

PS. Giełda jest jutro czy w niedzielę?
- Żerańska rzecz jasna....
  
 
Starfire ty to masz problemy jak nie wiem , wsiadaj w auto , jedz do bylego polmozbytu , teraz tam stacja Daewoo jest na przybyszewskiego. Z prawej strony podjezdzajac jest sklep firmpwy , masz wszystko co oryginalne , a nawet wiecej. Nawet wkladki wyprofilowane na nierowna podloge bagaznika do plusa maja i wcale nie jest tak drogo.

Oj Sebastian problemow sobie szookasz