XIX Ogólnopolski Zlot FEFK, 11-14.06, Sulejów (woj. łódzkie) - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratulacje Marta!!!
  
 
ode mnie też,bo wiem ze ja juz bym chyba nie zdał drugi raz a Marta za którym razem zdałas ????

ps. udało się za pierwszym
  
 
Ja też już obecny przepraszam, że tak późno ale mam ograniczony dostęp do neta.

WIELKIE DZIĘKI ZA SPOTA BYŁO ZAJEBIASZCZO, POZDRAWIAM WSZYSTKICH
  
 
Martuś SUPER gratulacje

Pre100n ja już jestem twoją kierowniczką, ale nie prowadzę auta;P
  
 
marthuska ładnie dziękuje za zlot no i oczywiście za trzymanie za mnie kciuków podczas egzaminu
  
 
Jeżeli chodzi o filmik ze zlotu to jeszcze nie zgrałem go na kompa z powodu braku czasu i sprzetu.
Obejrzałem go pobieżnie i muszę powiedzieć, że pijany kamerzysta to zły kamerzysta.
Całość trwa godzinę z czego połowa to ognisko, około 15min. ping pong a reszta to picie żołądkowej gorzkiej przed domkiem prezesa
Postaram się coś z tego stworzyć, przynajmniej 5 minutowy filmik.


Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość
  
 
Cytat:
2009-06-23 14:44:48, maniutello pisze:
Jeżeli chodzi o filmik ze zlotu to jeszcze nie zgrałem go na kompa z powodu braku czasu i sprzetu. Obejrzałem go pobieżnie i muszę powiedzieć, że pijany kamerzysta to zły kamerzysta. Całość trwa godzinę z czego połowa to ognisko, około 15min. ping pong a reszta to picie żołądkowej gorzkiej przed domkiem prezesa Postaram się coś z tego stworzyć, przynajmniej 5 minutowy filmik. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość



Mam kolegę na ASP który może z tego zaje... filmik poskładać... Tylko jakoś to na kompa musiałby dostać, albo na kasecie do ręki..