Sportowe tłumiki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-08-26 17:17:29, Bolo_928 pisze:
A teraz pytanie do Wagi:
Jaka masz koncowke i co ona dala?? Czy wydech zrobil sie lekko glosniejszy?? Bo jesli tak to jescze tylko koncoweczka i bede zadowolony w 100%



Końcówka w Tekli jak na mój gust jest niestey brzydka i ma zbyt mała średnicę otworu. Założyłem końcówkę chromowaną podgiętą i dwa razy szerszą. Dzwięk uległ poprawie tzn. z pomruku zmenił sie na głośne wycie. Tak jak Ty piszesz, u mnie tez samochód zrobił sie elastyczniejszy w niższych partiach obrotów. Jest to duży plus szczególnie przy jezdzie po górkach z obciązeniem... no i oczywiscie przy ruszaniu ze świateł. Usuń sobie jeszce tłumik środkowy... wtedy to dopiero jest czad
  
 
Tutaj można oblookać tą końcówkę. Zdjęcie może nie jest zbyt dokładne... ale coś tam widać.



  
 
Jaką ma szerokość ? I za ile kupiłes ?
  
 
Cytat:
2003-08-31 11:44:12, Waga pisze:
Cytat:
2003-08-26 17:17:29, Bolo_928 pisze:
A teraz pytanie do Wagi:
Jaka masz koncowke i co ona dala?? Czy wydech zrobil sie lekko glosniejszy?? Bo jesli tak to jescze tylko koncoweczka i bede zadowolony w 100%



Końcówka w Tekli jak na mój gust jest niestey brzydka i ma zbyt mała średnicę otworu. Założyłem końcówkę chromowaną podgiętą i dwa razy szerszą. Dzwięk uległ poprawie tzn. z pomruku zmenił sie na głośne wycie. Tak jak Ty piszesz, u mnie tez samochód zrobił sie elastyczniejszy w niższych partiach obrotów. Jest to duży plus szczególnie przy jezdzie po górkach z obciązeniem... no i oczywiscie przy ruszaniu ze świateł. Usuń sobie jeszce tłumik środkowy... wtedy to dopiero jest czad



No ja właśnie myślałem zmienić ostatniego tłumoka no i coś wyciąć, słyszałem że powinno śię wyciąć 1 tłumik bo jak się wytnie kolejne to robi się zagłośno!! Mnie zależy na dżwięku ale raczej na zewnątrz !!!
  
 
Waga... Ja juz nie mam tlumoka srodkowego, zamiast tego mam strumke , a co do kata...to tez juz go nie mam ... Wiec teraz tylko koncowka inna i uklad wydechowy zostawiam w spokoju

Pzdr
  
 
Bolo spodobała mi sie Twoja Tekla też musze sobie taką sprawić