Przyszłe inicjatywy FEFK !! Plan działań, pomysły. - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie Janku nie mam szerokich tylko prorokuje jak to się skończy
  
 
Rum, nie wiem o co afera. Ustaliliśmy co kto może, a ty podjąłeś się załatwienia formalności. Więc kolejny ruch należy do Ciebie..
  
 
Witajcie ja też chętnie się dołączę do tej akcji.Podoba mi się ten pomysł.Mam dwóch synków i cieszę się że mogą być szczęśliwi,więc myślę że inne dzieciaki też powinny być szczęśliwe .Będę śledzić postępy i dam tyle ile będę mógł.
  
 
Miło. Jeszcze kilka osób z pozytywnym nastawieniem i coś zmajstrujemy pożytecznego . I ja coś z grosiwa wynajdę...... a może ktoś ma jeszcze jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie pobytu w DD poza kwestią finansową? Można by jako tako zaplanować naszą wizytę ...... Z mojej strony aktualne jest załatwienie aktorów wraz z występem teatralnym dla dzieci , no i poprowadzenie zabawy przez nich, dodając do tego np. klauna, malowanie twarzy..... (to tak dla przypomnienia).......
  
 
Przepraszam, jeśli temat był już poruszany.
Może tutaj byśmy się zareklamowali...? Auto-Świat FanKluby
  
 
Cytat:
2009-05-28 00:26:11, Dieselka pisze:
Przepraszam, jeśli temat był już poruszany. Może tutaj byśmy się zareklamowali...? Auto-Świat FanKluby



Właśnie to czytam
  
 
Cytat:
2009-05-25 13:34:25, yezXR3i pisze:
Rum, nie wiem o co afera. Ustaliliśmy co kto może, a ty podjąłeś się załatwienia formalności. Więc kolejny ruch należy do Ciebie..


Yeż, z calym szacunkiem nie robie afery tylko ze Radek zaproponowal akcje na wrzesien (tutaj terminarz spotkań),wtedy kiedy bedzie zlot wrzesniowy.
Moja propozycja byla na dwa ty godnie wczesniej poniewaz pozniej nie ma mnie w kraju.
Od 1-15 wrzesnia mam przymusowy urlop, inaczej nie dalo sie zalatwic, pracuje nas 12 osob w sklepie i kazdy chce urlop latem, z tego ze przeniesiono mnie dwa tygodnie temu na inna placowke - nie mialem wiele do powiedzenia a jedynie przyjecie tego terminu.
Moge pomoc "wirtualnie", jednak osobiscie nie moge i prosze wybaczyc, stad moja propozycja o akcji na koniec sierpnia.
O przeniesieniu wiedzialem juz wczesniej, czyli tak naprawde kilka dni przed cala akcja z DD.
  
 
dlatego ja byłem za terminem takim w którym ty możesz być mózgiem całej operacji
  
 
Piszę tego posta z wielkim żalem że zapał był wielki a skończył się jak zwykle.
Planowałem żeby akcję przeprowadzić na ostatni weekend sierpnia a głosem Prezesa zostało to przesunięte na okres spotu odbywającego się chwile później.
Ja mam urlop od 1 września i mam wyjazd który był planowany już wcześniej, tak więc mnie nie będzie z Wami.
Czy Prezes z Zarządem uchwalili już przebieg wydarzeń co będzie atrakcją oraz pomocą dla "zaprzyjaźnionej" placówki DD?
Ze względu na moją nieobecność oraz niezaaprobowanie mojego pomysłu a propozycją swojego - to chyba Prezes przejmuje "dowodzenie" całą akcją i to właśnie on pozostał tym sposobem gospodarzem tego przedsięwzięcia?

To dla przypomnienia tak tylko napisałem, jeśli temat nie aktualny, wątek można zamknąć.
Pozdrawiam
  
 
problem w tym ze sam zlot wisi na wlosku a sama akcja moze zostac przeprowadzona juz bez zlotu jezeli ten nie dojdzie do skutku w sensownej okolicy
  
 
Do DD i tak i tak dotrzemy, (...)
Zlot się odbędzie, tylko jeszcze do końca nie wiadomo gdzie - na dniach się wszystko wyjaśni.


[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-08-25 01:22:20 ]
  
 
Nie jadę do DD bo nie mogę, mam już inny plan, ale jak Radek rozwiąże problem z akcją? Poza tym jeśli już Ty się odezwałeś a Radek nie odpisuje w związku z akcją dla DD, to może Ty pociągniesz temat?



[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-08-25 01:25:13 ]
  
 
(...)

mam nadzieje ze we wrzesniu odbedzie sie spocik jak cos to wpadne na jeden dzien jak dadza mi wolne choc teraz mam miec miesiac urlopu

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-08-25 01:26:12 ]
  
 
(...) Miał być zlot w Skarżysku i nie widziałem potrzeby innego terminu spotkania z dzieciakami niż na zlocie. Przecież fajniej jest jak z dzieciakami spotka się dużo osób a nie 2,3 lub 4 osoby ? A to że Tobie ten termin nie pasuje to już nie moja wina, prawda ? Niestety nasz plan zajęć się mocno zmienił po tym jak ośrodek odwołał naszą rezerwację i teraz muszę w pierwszej kolejności zająć się sprawą nowego ośrodka dla nas. Temat DD zostanie więc przesunięty na jakiś krótki czas. Nie zawsze wszystko się układa tak jak byśmy chcieli... .(...)
Janku wolałbym żebyś całą swoją energię skierował w jakimś bardziej przydatniejszym kierunku... . Piszę jeszcze raz że do DD pojedziemy tylko w innym czasie. Aha i jeszcze jedna sprawa .. to że nie odpisuję natychmiast jak tylko coś napiszesz to nie oznacza że Cię nie szanuję tylko po prostu może mnie nie być przy komputerze lub robię cokolwiek innego.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-08-23 21:33:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-08-25 01:29:04 ]
  
 
Radku, nic osobistego, chcialem wiedziec jak sprawy sie maja bo bylo cicho, teraz juz wszystko jasne, dzieciaki np zima tez beda sie cieszyc jak zostana odwiedzone, kilka atrakcji na sniegu mozna by bylo zrobic....
Pozdrówka i PACE
  
 
Na temat proszę.

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2009-08-25 01:32:28 ]
  
 
Cytat:
2009-08-24 23:07:13, RumJanek pisze:
kilka atrakcji na sniegu mozna by bylo zrobic....



a zagwarantujesz snieg?
  
 
A propos DD to już raz mój kombinozaur wypełniony po brzegi zawiózł dary od naszego klubu do Skarżyska, pomijając oczywiście zlot. Teraz mam większy samochód więc i darów mogę przewieźć więcej..
Trzeba tylko się zebrać...