Jakie proponujecie głośniki do drzwi MK6? ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na pewno testowaliście już nie jedne...
Podajcie najlepiej odrazu linki do allegro.
Pozdro
  
 
KLIKNIJ MNIE

ja polecam te
  
 
Cytat:
Podajcie najlepiej odrazu linki do allegro.


I zamówicie za mnie i odbierzcie i zamontujcie. I w gratisach załatwcie mi płytę, gdzie dyktują "wdech - wydech".

1. Co ten wątek tu robi?
2. Po cholerę po raz kolejny powielać to samo pytanie?
3. Gdzie jest moderator?
4. Uwaga moderatorze! Użyłem słowa "cholera". O cholera! Powtórzyłem je... Pewnie mnie znowu zbanują...


[ wiadomość edytowana przez: Blazey dnia 2009-05-07 00:34:26 ]
  
 
ja proponuje magnat
podaje link :

http://www.audiosklep.pl/?zobacz=2542&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-05&utm_content=2542

sa super
  
 
Te głośniki klikk
Polecam
  
 
Cytat:
2009-05-06 23:35:28, Nofy pisze:
Na pewno testowaliście już nie jedne...


Ruszyć d... się nie chce nawet żeby poszukać na forum, nie wspominając o bezczelności i tu cytuję

Cytat:
2009-05-06 23:35:28, Nofy pisze:
Podajcie najlepiej odrazu linki do allegro. Pozdro




Trochę ode mnie.
Forum jest od tego, żeby pomagać w rozwiązywaniu "problemów", a nie rozwiązywać je za ludzi którzy nie raczą zadać sobie odrobiny trudu i poszukać na allegro kilku zestawów.

Nofy powiedz mi jakim cudem mam polecić Tobie głośniki skoro nie mam pojęcia ile gotówki jesteś w stanie na nie przeznaczyć, również ich wielkość oraz to pod czym będą chodzić (radio lub wzmacniacz) to też ważne informacje. Bez tych danych można sobie strzelać ślepakami.

A żeby nie było, że marudzę to niżej propozycje ode mnie...

Głośniki JBL GTI660
To naprawdę niezłe głośniki, potrafią zaskoczyć słuchacza
  
 
Cytat:
To naprawdę niezłe głośniki, potrafią zaskoczyć słuchacza



Nie trzeba ich słyszeć żeby zaskoczyły
Wystarczy zobaczyc cene
  
 
Suchi... nie wydaje mi sie zeby te głośniki co podałeś weszły do drzwi w Mk6 bo z tego co wiem to jest tam chyba średnica 100mm...


  
 
Jestem średnica 13 cm a słuchacz mógłby określić też jaką preferuję muzykę :]
  
 
Ciekawie się robi... Auto jest chyba sprytny inaczej, bo nie chce mu się zajrzeć do iluś tam IDENTYCZNYCH wątków niżej. Sam nie wie, co chce, a widać, że nie ma też pojęcia, o co pyta. Zapowiada się ciekawa dyskusja...