[mk5 91r 1,6l] gaśnie przy maksym.skręcie kierownicą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
problem jest taki: auto jest na gaz, jak kręcę kierownicą np. na parkingu, to gaśnie, szczególnie jak skręcę maksymalnie, obojętnie w którą stronę, słychać wtedy wycie wspomagania i gaśnie. Jest też taka dziura w obrotach do ok. 2tys, szczególnie jak się nagrzeje . Czasem zdarza się tak gdy dojeżdżam do skrzyżowania. Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: markiz77 dnia 2009-05-12 17:57:26 ]
  
 
jesli chodzi o to krecenie kierownica to mialem tak samo w 1,4 i to niezaleznie czy na lpg czy benzynie szczegolnie gasl kiedy byly wlaczone swiatla.Wina tego byla po stronie linki gazu puscilem ja inaczej i wolne obroty mam teraz tak jak powinien.A co do tej dziury w obrotach to nie wiem... a czy twoje problemy sa takze na benzynie?Czy pompa wyje caly czas przy kreceniu czy tylko jak kierownica dojdzie do skrajnego polozenia?
  
 
na benzynie jest dużo lepiej, a pompa wyje tylko w skrajnych położeniach kierownicy
  
 
to masz tak samo jak ja mialem z tymi obrotami.Sproboj z ta linka troche ja podciagnac moze to pomoze tak jak w moim przypadku
  
 
Tytuł bardzo duzo wyjaśnia

Proszę o edycję tytułu na bardziej obrazujący problem, w przeciwnym razie usuwam wątek po 24h.


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-05-12 17:34:56 ]