Zamykanie tematow/watkow ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-05-09 08:53:25, RumJanek pisze:
Radku, zrozumiałem że masz władzę bezgraniczną. Czy są jeszcze inne czynniki które są niezależne od Ciebie? - czy to od Ciebie zależy co będzie się działo na Forum?



Easy Kolego. Złość piękności szkodzi.
  
 
Cytat:
2009-05-11 11:02:05, yezXR3i pisze:
Czyżbyś nie czytała całego wątku? Na początku wszystko było ok, nawet prezes i wojo wyrazili się że faktycznie ostatnio jest nagonka na zamykanie wszystkiego co się tylko rusza. Dopiero po agresywnych wypowiedziach niektórych osób właśnie z "władzy" zostały wyciągnięte wnioski o nadużywaniu swojej pozycji przez niektórych. I uważam, że słuszne - patrząc na ich wypowiedzi można tak wnioskować. Chciałem uniknąć pisania tu i wchodzenia w kolejny spór, ale wzajemna adoracja i hipokryzja 'niektórych' osiąga coraz wyższy poziom..



Czytałam cały wątek i wiem, że i Wojo i Prezes poparli przedyskutowanie sposobu zamykania/blokowania wątków. Ale czym dalej w las, tym więcej złości i agresji.
Nie wiem czy mnie miałeś na myśli pisząc o adoracji, ale jesli tak, to naprawdę nie było moim zamiarem nikogo adorować. Po prostu nie lubię wątków gdzie jeden drugiemu skacze do gardła, bo to koniec końców nic nie daje.
Burza mózgów jak najbardziej jest potrzebna, krytyka także, ale ciagłe wypominanie różnych rzeczy i analizowanie każdego słowa, tudzież odbieranie każdego słowa dosłownie prowadzi tylko do sporów i zagęszczania atmosfery, co jak wiekszość pewnie sądzi - jest zupełnie zbędne.
  
 
Już teraz ten wątek zboczył z pierwotnego tematu
  
 
Cytat:
2009-05-11 12:10:51, papszczolka pisze:
Czytałam cały wątek i wiem, że i Wojo i Prezes poparli przedyskutowanie sposobu zamykania/blokowania wątków. Ale czym dalej w las, tym więcej złości i agresji. Nie wiem czy mnie miałeś na myśli pisząc o adoracji, ale jesli tak, to naprawdę nie było moim zamiarem nikogo adorować. Po prostu nie lubię wątków gdzie jeden drugiemu skacze do gardła, bo to koniec końców nic nie daje. Burza mózgów jak najbardziej jest potrzebna, krytyka także, ale ciagłe wypominanie różnych rzeczy i analizowanie każdego słowa, tudzież odbieranie każdego słowa dosłownie prowadzi tylko do sporów i zagęszczania atmosfery, co jak wiekszość pewnie sądzi - jest zupełnie zbędne.



Dlatego zapytałem czy czytałaś, bo stwierdziłaś że odrazu poleciały zarzuty do władzy - a tak nie było. Owszem, wątek jak każdy taki się rozkręcił dość znacznie w niezbyt dobrą stronę. Nie wiem czemu Rum przywołał temat Grzee. To nie jest na to miejsce. Poza tym - skoro sytuacja Grzee na forum wygląda jak wygląda to osobiście uważam sprawę za zamkniętą. Po co te awantury.. Rum, sorki ale zachowałeś się za przeproszeniem jak "baba" która po 20stu latach małżeństwa potrafi wypomnieć że np mąż trzy dni po ślubie źle potraktował teściową. Sam powiedziałeś że sprawa Cię bezpośrednio nie dotyczy, więc olej ją.
A co do wzajemnej adoracji to nie miałem Ciebie na myśli pszczolko tylko panów z "S" i "M". Niestety, ale strasznie widać podział między 'władzą' a resztą. Tylko wojo i radex potrafią jakoś współpracować i prowadzić kulturalną, inteligentną dyskusję..

A co do wypowiedzi Miro do Ruma - kwalifikuje się do warna, bezdyskusujnie. I to nie tylko ja to widzę.. Czyżby sympatycy mieli grupowe przewidzenie? Cóż, pewnie tak.
  
 
Przesadziłam z tym "od razu" - ale wiele tych postów dzielących pytanie Seby od postawienia zarzutów to jednak nie było - tak to widzę.
Co do reszty - nie skomentuję, bo mogę być subiektywna.

Koniec OT.
  
 
Panie i Panowie wystarczy tych utarczek słownych.
Zostało uzgodnione że osoby (M) i (S) muszą dopracować szczegóły w sprawie zamykania wątków.
Jeśli chodzi o kolegę GRZEE to uważam dyskusję za zbędną - było postanowienie Walnego Zgromadzenia . Od tej decyzji nie ma odwołania.
Dyskusja o forum jest bardzo ważna i nie należy jej bagatelizować ale proszę trzymać się tematu.
Jeżeli zacznie się bałagan w wątku to go zamknę aż do ochłonięcia...

  
 
Cytat:
2009-05-11 12:54:11, radex70 pisze:
Panie i Panowie wystarczy tych utarczek słownych. Zostało uzgodnione że osoby (M) i (S) muszą dopracować szczegóły w sprawie zamykania wątków. Jeśli chodzi o kolegę GRZEE to uważam dyskusję za zbędną - było postanowienie Walnego Zgromadzenia . Od tej decyzji nie ma odwołania. Dyskusja o forum jest bardzo ważna i nie należy jej bagatelizować ale proszę trzymać się tematu. Jeżeli zacznie się bałagan w wątku to go zamknę aż do ochłonięcia...





W zasadzie twój post radex mógłby być poprzedzającym zamknięcie. Jest postanowienie, więc tymczasowe rozwiązanie sytuacji jest. Po co kontynuować dyskusję. Poczekajmy na rezultaty

  
 
Cytat:
2009-05-11 12:54:11, radex70 pisze:
Jeśli chodzi o kolegę GRZEE to uważam dyskusję za zbędną - było postanowienie Walnego Zgromadzenia . Od tej decyzji nie ma odwołania.



No ja tylko napisałem, że wyjaśnienia powinny leżeć w gestii samego Grzee jeżeli mam minimum honoru i odwagi.

Cytat:
A o której stronie głównej mowa ?
Regulamin główny forum, wisi sobie spokojnie na Stronie Głównej Forum już kilka ładnych lat i bynajmniej nie widzę potrzeby, aby był jeszcze zdublowany i zamieszczony na Stronie Głównej Klubu.
Jeśli ktoś jeszcze tego nie widział, to proszę bardzo .




chodzi oto że jak ktoś nie wejdzie do działu forum to nie zobaczy regulaminu.


Moja propozycja jest taka: zakłada ktoś watek z pytaniem, to zanim wpisze treść musi akceptować regulamin (pojawia się okienko z treścią i przycisk "akceptuj" "odrzuć") i dopóki nie zaakceptuje to nie będzie mógł założyć tematu.


Chociaż u 90% czytanie regulaminu kończy się na kliknięciu "akceptuję", ale tak przynajmniej 100% osób przy zakładaniu miałoby wygląd do regulaminu i może z ciekawości by przeczytało....
  
 
Cytat:
2009-05-11 13:24:35, Asior pisze:
Moja propozycja jest taka: zakłada ktoś watek z pytaniem, to zanim wpisze treść musi akceptować regulamin (pojawia się okienko z treścią i przycisk "akceptuj" "odrzuć") i dopóki nie zaakceptuje to nie będzie mógł założyć tematu. Chociaż u 90% czytanie regulaminu kończy się na kliknięciu "akceptuję", ale tak przynajmniej 100% osób przy zakładaniu miałoby wygląd do regulaminu i może z ciekawości by przeczytało....



Zauważ, że sam napisałeś, że większość osób zaznacza "akceptuj" i przechodzi dalej nawet bez zerknięcia na regulamin. Teraz będzie tak samo.
Tak na chłopski rozum to nie muszę znać regulaminu żeby wiedzieć, że najpierw trzeba poszukać, a potem dopiero pytać. Jak miałem essa i jakiś problem to najpierw szukałem, a dlaczego? ponieważ bardzo wątpiłem w to, że mój ess jest wyjątkowy i jako pierwszy z wszystkich klubowych aut miał jakąś tam usterkę.
Powiem prosto z mostu: to jest po prostu LENISTWO!!


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2009-05-11 13:59:57 ]
  
 
Cytat:
2009-05-11 13:59:25, bociansan pisze:
Zauważ, że sam napisałeś, że większość osób zaznacza "akceptuj" i przechodzi dalej nawet bez zerknięcia na regulamin. Teraz będzie tak samo. Tak na chłopski rozum to nie muszę znać regulaminu żeby wiedzieć, że najpierw trzeba poszukać, a potem dopiero pytać. Jak miałem essa i jakiś problem to najpierw szukałem, a dlaczego? ponieważ bardzo wątpiłem w to, że mój ess jest wyjątkowy i jako pierwszy z wszystkich klubowych aut miał jakąś tam usterkę. Powiem prosto z mostu: to jest po prostu LENISTWO!! [ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2009-05-11 13:59:57 ]



ok, ale zobacz np. Ogłoszenia.. ile tu jest byków...... ludzie mają po 2000dni i nawet nie znają regulaminu.....

jak ktoś nie umie skorzystać z wyszukiwarki to wierzysz w to, że wie gdzie jest regulamin ??
  
 
Cytat:
2009-05-11 14:12:52, Asior pisze:
ok, ale zobacz np. Ogłoszenia.. ile tu jest byków...... ludzie mają po 2000dni i nawet nie znają regulaminu..... jak ktoś nie umie skorzystać z wyszukiwarki to wierzysz w to, że wie gdzie jest regulamin ??



Asior wywołał mnie do tablicy to mam do was pytanie drodzy niezadowoleni forumowicze.

Wątki są z założenia kasowane za:
1. Brak linku/link do nieaktualnej aukcji.
2. Terminy - zgodnie z regulaminem.
3. Treści niezgodne z regulaminem (kosiarki do trawy, suszarki do włosów itp)
4. Up'owanie (na wszelkie sposoby)

Nie zdarzyło się żebym wywalił wątek za
1. niewłaściwy tytuł - brak [S,K,A,Z,In]
2. brak ceny
3. brak dokładnego opisu
- autor wątku jest proszony o jego poprawienie - jak poprawi to ok, jak nie to często sam poprawiam (np tytuły), a jak nie poprawi to znaczy że mu nie zależy na nim i jest traktowany jak spam.

Teraz mam pytanie w 2 stronę:
1. Ilu z Was informuje o tym, że ogłoszenie jest nieaktualne?
2. Ilu edytuje ogłoszenie podstawiając nowy link do aukcji jeśli stara się zakończy?
3. Ilu z Was w ogóle zapoznała się z treścią regulaminów?

Później są tylko pretensje, że źle się dzieje. Każdy widzi w tym winę S czy M, ale nikt swojej.

Gdyby każdy się odrobinę postarał, pisał wątki rozsądnie i zgodne z regulaminem to nie potrzebowalibyśmy w ogóle S i M. Pomyślcie o tym zanim zaczniecie szukać winnych.



[ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2009-05-11 15:44:53 ]
  
 
Cytat:
2009-05-11 15:38:26, Pre100n pisze:
3. Treści niezgodne z regulaminem (kosiarki do trawy, suszarki do włosów itp)



Dobrze, że nie wspomniałeś o moim ogłoszeniu z domem . Po zmianie regulaminu grzecznie się dostosowałem i przestałem up'ować to ogłoszenie . Zapomniałem tylko chyba tam napisać, że można je już skasować za co przepraszam.
  
 
Cytat:
2009-05-11 15:38:26, Pre100n pisze:
Asior wywołał mnie do tablicy to mam do was pytanie drodzy niezadowoleni forumowicze. Wątki są z założenia kasowane za: 1. Brak linku/link do nieaktualnej aukcji. 2. Terminy - zgodnie z regulaminem. 3. Treści niezgodne z regulaminem (kosiarki do trawy, suszarki do włosów itp) 4. Up'owanie (na wszelkie sposoby) Nie zdarzyło się żebym wywalił wątek za 1. niewłaściwy tytuł - brak [S,K,A,Z,In] 2. brak ceny 3. brak dokładnego opisu - autor wątku jest proszony o jego poprawienie - jak poprawi to ok, jak nie to często sam poprawiam (np tytuły), a jak nie poprawi to znaczy że mu nie zależy na nim i jest traktowany jak spam. Teraz mam pytanie w 2 stronę: 1. Ilu z Was informuje o tym, że ogłoszenie jest nieaktualne? 2. Ilu edytuje ogłoszenie podstawiając nowy link do aukcji jeśli stara się zakończy? 3. Ilu z Was w ogóle zapoznała się z treścią regulaminów? Później są tylko pretensje, że źle się dzieje. Każdy widzi w tym winę S czy M, ale nikt swojej. Gdyby każdy się odrobinę postarał, pisał wątki rozsądnie i zgodne z regulaminem to nie potrzebowalibyśmy w ogóle S i M. Pomyślcie o tym zanim zaczniecie szukać winnych. [ wiadomość edytowana przez: Pre100n dnia 2009-05-11 15:44:53 ]



to ja spytam: dlaczego opcja poinformowania o poście jest tylko dostępna dla driverów ?


Poza tym, nie zganiaj tego na innych bo ogłoszenia to chyba nie jest dział gdzie codziennie jest 100 nowych tematów i trudno je ogarnąć................. (nie odbieraj tego jako pretensji do Ciebie)

Dodam tylko, że inne fora mają coś takiego jak OSTRZEŻENIA widoczne po nickiem...... czy u nas nie może tak być ?? 3 ostrzeżenia i ban na tydzień...............
  
 
Cytat:
2009-05-11 16:20:28, Asior pisze:
to ja spytam: dlaczego opcja poinformowania o poście jest tylko dostępna dla driverów ? Poza tym, nie zganiaj tego na innych bo ogłoszenia to chyba nie jest dział gdzie codziennie jest 100 nowych tematów i trudno je ogarnąć................. (nie odbieraj tego jako pretensji do Ciebie) Dodam tylko, że inne fora mają coś takiego jak OSTRZEŻENIA widoczne po nickiem...... czy u nas nie może tak być ?? 3 ostrzeżenia i ban na tydzień...............



Asior z tego co wiem to program nie pozwala na to żeby były umieszczone pod nickiem te ostrzeżenia
  
 
Cytat:
2009-05-11 16:20:28, Asior pisze:
to ja spytam: dlaczego opcja poinformowania o poście jest tylko dostępna dla driverów ? [...] Dodam tylko, że inne fora mają coś takiego jak OSTRZEŻENIA widoczne po nickiem...... czy u nas nie może tak być ?? 3 ostrzeżenia i ban na tydzień...............



O tym można będzie pogadać z Daemonem na najbliższym zlocie, no ale Ty zapewne się nie wybierasz.. Tutejsze forum to nie phpBB, do którego są miliony modów i wtyczek.

Cytat:
Poza tym, nie zganiaj tego na innych bo ogłoszenia to chyba nie jest dział gdzie codziennie jest 100 nowych tematów i trudno je ogarnąć................. (nie odbieraj tego jako pretensji do Ciebie)



A ja zapytam w drugą stronę: moder jest według Ciebie od sprzątania po olewających zasady userach? Jeżeli tak uważasz, to jestem gotów zamienić się z Tobą rolami, a ja dopiero potrafię być upierdliwy.
  
 
Cytat:
2009-05-11 16:29:44, radex70 pisze:
Asior z tego co wiem to program nie pozwala na to żeby były umieszczone pod nickiem te ostrzeżenia



No niestety taka struktura naszego forum, na walnym była omawiana możliwość jego modyfikacji/przeniesienia. Ten temat w sumie jest otwarty.
  
 
Cytat:
2009-05-11 16:33:39, Piter20 pisze:
A ja zapytam w drugą stronę: moder jest według Ciebie od sprzątania po olewających zasady userach?



Piter poczytaj definicję MODERATORA i jakby na to nie patrzeć to co napisałeś zawiera się w jego obowiązkach.

Mambo [bo w tym jest "napisane", działa w oparciu o to to forum] nie ma dużych możliwości.
Więc może Panowie pora zmienić "silnik" - ja z moje strony mogę załatwić dobry i tani hosting. Teraz potrzeba osoby która to ładnie weźmie i poinstaluje i przeniesie bazę.
  
 
Cytat:
2009-05-11 17:00:33, lukas_s pisze:
Piter poczytaj definicję MODERATORA i jakby na to nie patrzeć to co napisałeś zawiera się w jego obowiązkach. Mambo [bo w tym jest "napisane", działa w oparciu o to to forum] nie ma dużych możliwości. Więc może Panowie pora zmienić "silnik" - ja z moje strony mogę załatwić dobry i tani hosting. Teraz potrzeba osoby która to ładnie weźmie i poinstaluje i przeniesie bazę.



Dokładnie, czy gdzieś jest napisane, że musimy się cisnąc na motonews ?? zobaczcie ile z tego tytułu jest ograniczeń.


Piter -> pisałem że się nie czepiam, tylko jak ktoś nie potrafi ogarnąć to po co startował na moderatora ?? i nie przesadzajcie, że moderatorzy 24h siedzą na forum i mają ręce pełne roboty.



ps. i nie wyjeżdżaj mi ze starą śpiewką, że ktoś coś proponuje a na zlocie się nie pojawia to to już robi się nudne.

Może wywalcie każdego drivera co nie przyjeżdża na walne ??

czy mam obowiązek zjawiać się na zlotach ?? to chyba tylko moja wola: chce to jadę nie chcę to nie jadę..........


Jak człowiek był sympatykiem to się nie mógł udzielać bo nie jest driverem, jak jest driverem to zdanie się prawie nie liczy bo na zloty nie przyjeżdża.

[ wiadomość edytowana przez: Asior dnia 2009-05-11 17:08:53 ]
  
 
Cytat:
2009-05-11 16:37:36, BogdanROX pisze:
No niestety taka struktura naszego forum, na walnym była omawiana możliwość jego modyfikacji/przeniesienia. Ten temat w sumie jest otwarty.


A czy nie ma możliwości przeniesienia FEFKu na silnik phpBB?
Wybrać serwer (byle nie darmowy) i wszystko przeniesc, poza tym wiem że większe limity sa na takich serwerach a oplata roczna takiego serwera jest groszowa...
  
 
Cytat:
2009-05-11 12:21:54, yezXR3i pisze:
Rum, Sam powiedziałeś że sprawa Cię bezpośrednio nie dotyczy, więc olej ją. (...) A co do wypowiedzi Miro do Ruma - kwalifikuje się do warna, bezdyskusujnie. I to nie tylko ja to widzę.. Czyżby sympatycy mieli grupowe przewidzenie? Cóż, pewnie tak.


Yeż, miałem bezpośrednio, brak przelanej kasy na moje konto - zażądanie domniemanej wpłaty z powrotem chociaż jej nie było, wyzwanie mnie na forum złodziejem etc. ...
Teraz po przywróceniu - obelgi na PW, zaczyna się od "hamskich" - nie wiadomo dlaczego i na czym się jeszcze skończy.
Tyle ode mnie i nie chce już nic więcej dodawać, bo aż człowiekowi przykro się robi, jak sobie o takim Koledze pomyśli....