1.8 TD jak podniesc moc?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-05-10 17:19:16, Tvister22 pisze:
no ale powaznie mam takie plany szczerze juz patrząc na ceny Rs- 8tys. niedrogo 2 juz paki juz na koncie mam a poprostu zadałem pytanie jak podniesc moc to takie dziwne ??no wiesz tobie by było miło jakby ktos ci najezdzał ze daje stozek naklejki i magnetyzery?? wiec po tym co tu przeczytałem raczej sobie tego zostawie bo ciezko sie z nim rozstac a na RS juz sie troche czasu szykuje tylko słabo kase ciułam takze wiesz ale teraz sie biore za ostre oszczedzanie potem przerónbka gaz przekładka swiateł alusek i zoabczymy ALE Najpierw to musze miec tego RS-a a czesc kasy bede odkładał a czesc pakował w tego........troche eksperymentów nie zaszkodzi tak wczoraj gadałem z kumplem mysle o Intercollerze (czy jak to sie tam pisze )



Ale długie zdania . Kolego, lepiej na spokojnie sobie przemyśl co chcesz osiągnąć i na ten cel odkładaj pieniądze...
  
 
to nie jest takie łatwe jak ci sie wydaje......nie wyobrazam sobie pozegnania z Perłą.......;/;/ czuje cos wiecej niz tylko miłosc do maszyny traktuje go jak kumpla.........przyjaciela........a przyjaciela sie nie zostawia....zreszta po nocach bym pewnie nie spał myslac co sie z nim dzieje.....
  
 
To lepiej popytaj ludzi, którzy swapowali silniki. Poza tym to do budy po 1.8 TD będzie trochę więcej roboty niż z np z 1.8 benzyniaka..o ile się nie mylę. Wczoraj na zlocie był 1 kolega który sam robił przekładkę. Roboty dużo, kasy też trzeba władować. Zwiększenie mocy w 1.8TD, a swap na RS dzieli ogromna przepaść.... Tak jakbyś chciał sobie sprawić mały telewizorek do auta, a nagle robisz demo-car.
RS w gazie spotka się z wieloma negatywnymi opiniami. A koszta poruszania się nim bez gazu w porównaniu do 1.8 TD to ciut inna bajka. Żeby później nie było tematu "Jak obniżyć spalanie w Rs". Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: b3mol dnia 2009-05-10 17:34:56 ]
  
 
Cytat:
2009-05-10 17:25:10, Tvister22 pisze:
to nie jest takie łatwe jak ci sie wydaje......nie wyobrazam sobie pozegnania z Perłą.......;/;/ czuje cos wiecej niz tylko miłosc do maszyny traktuje go jak kumpla.........przyjaciela........a przyjaciela sie nie zostawia....zreszta po nocach bym pewnie nie spał myslac co sie z nim dzieje.....


Jaja se robisz Ochloń troszke, wypij piwko lub zieloną herbatke i zapraszam na priva