Jakie głośniki ??? pionek 6921 czy boschmann

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam w essim głośniki boschmanna 6x9 i jakoś mi to nie za fajnie gra, radio jest sony a przód pionner zamiast fabryki, przód jest ok ale tył coś nie tak mam możliwośc kupienia pioneerów 6921 są nowe jak myślicie będzie to lepiej grało od boschmanów? doradzcie coś ?



[ wiadomość edytowana przez: KMARO dnia 2009-06-03 15:15:30 ]
  
 
Jezeli masz cos wiecej gotówki to nie polecam ci buszmenów, pajonier no wiadomo lepszy. Ale zastanowił byś sie nad jakimiś Hertzami lub Lanzarem. Ja osobiscie polecił bym hertza moj brat zakupił hertze 6x9 i naprawde grają rewelacyjnie ma to podłączeone do wzmaka głosniki maja cos około 50 Rms gdzie piajoniety pewnie ze 20. Koszt ok 240 zł moze i nawet taniej
  
 
Cytat:
2009-06-03 17:05:04, nomos pisze:
podłączeone do wzmaka



i z tymi buszmenami pewnie problemem jest brak wzmacniacza
  
 
a ja bym zrobil przejsciowke 6x9 na 16cm elipsa nigdy nie da tego dzwieku co z okregu a i zwykle są duzo tansze i wiekszy wybór a przwejsciowki zrobisz sam, ew. kupisz na allegro
  
 
Wydaje mi sie ze i tak buszmeny nie zagraja tak jak np hertze czy lanzary i nie zmienie zdania. Ktoś na forum maniaków car audio porownywał lanzary do buszmenów to został nieładnie zbesztany. Troszke trzeba poczytac o parametrach, mi nie zalezy na wygladzie tylko na graniu nie wiem jak koledze.
  
 
buszmeny za pieknie nie grają, ale zapewne wina to wzmacniacza... bo ten w radyjku to nada sie chyba jedynie pod głosniki max 13cm i to fabryczne jakies
bez dodatkowego wzmacniacza nie ma grania na duzych głośnikach!! wiec jezeli nie chcesz inwestować mozesz wsadzić tam głośniki o fabrycznym rozmiarze
  
 
No nawet kolego głosniczki 13 potrzebuja wzmaka jezeli choc troszke kumasz parametry jak ja mam 13 Pb 50 Rms a radio Pionek 4x18rms to co mozesz wyciągnąc z tych 13, zero zero, Jezdzilem kilka dni bez wzmaka zeby porownac i niebo a ziemia czysty dzwiek głosniki inaczej graja inny wychł mębrany i pełna regulacja głosników. Oczywiscie dwa wzmaki
  
 
zdecydowanie pionnier a jakies buszmany