2103 77" 2107-project - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podłoga ruina. Pod ta warstwa bitexu czy co to tam jest moze byc niezłe bagno.... Moja wygladala podobnie i miedzy innymi dlatego juz bylo za pozno na remont. Życze powodzenia i trzymam kciuki
  
 
wlasnie nie ma ruiny gdyz z dobre pol dnia dzis bilem srubokretem i mloteczkiem po calej podlodze i jestem nawet zdziwiony. jedyne placyki to w rynienkach podnosnika i przy koreczkach gumowych a dokladniej tylko tym jednym na poprzecznych podloznicach oprocz tego ze podnoszono na nich i sapoobdzierane i powyginane nie ma sie czego czepic. nie wyglada to tak zle to dopiero poczatek byl


wlasciwie to powinienem powiedziec odrazu ze to sa wszystkie dziury jakie ten samochod posiada bo ja osobiscie je wybilem tam gdzie blacha juz byla nagryziona a reszta zejdzie na piaskarce

[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2009-05-16 20:54:36 ]
  
 
Masakra ta konserwacja. Wygląda jakby cały samochód zanurzyli w bitexie albo jakby wpadł w smołe.
  
 
masakra masakra. dlatego koniecznie piaskowanie podlogi i nowa powkloka antykorozyjna. w sumie to nie mam ochoty jak pod nia wchodze odkrecac cokolwiek bo mnie cos trafia na mysl ze ta konserwacja bedzie na mnie .
  
 
Pod maską tez jest niezłe bitexowe bagno... drążki kierownicze też zapaćkane, zderzaki od wewnetrznej strony toże..... masakra. Niewiadomo czy blacha sie trzyma tylko tej konserwacji. Pas przedni też nie wyglada najlepiej. Mam nadzieje, ze nie dałeś za nią tyle ani wiecej kasy za ile byla wystawiona na otomoto
  
 
nie jest zle Leszku ta cena na oto moto nie jest nic podobna do ostatecznej. ostateczna to praktycznie polowa ceny, cena z oto moto to fikcja. stwierdzam osobiscie ze nie ma tragedii sam nie wiem jak sie brac do demontowania czego kolwiek bo wiem ze to co jest pod nia bedzie na mnie :p ale podloga naprwade sie trzyma to co odkrylem bylo zjedzone. reszte piaskarka doczysci bo brakloby mi zycia chociaz taka warstwa moze ladnie odchodzic pod kawalkiem ostrego narzedzia i mloteczka gumowego
  
 
Ufff to dobrze, ze nie przepłacileś Martwi mnie jeszcze prawwy próg... ta dziura od nadkola, próg albo jego czesc moze nie nadac sie juz do niczego. Daj znac jak to wyglada. 3mam kciuki za to auto - nietypowy kolor
  
 
prog jest chamsko wgięty.zaraz pod drzwiami kierowcy. bedzie wymiana wiec sie nie martwie. podloga to pare latek zaledwie progi wewnetrzne zdrowiutkie. auto bedzie robione na ideal ale na to trzeba czasu i pieniedzy a jak narazie pieniadze sa na minusie.
  
 
bardzo mi sie podobaja chromy na tle ciemnego lakieru. nie cierpie zoltego jako koloru w czym kolwiek i na czym kolwiek ale dzis znalazlem taka maszyne i mi sie bardzo spodobala cudowna wystawiam fotki pod ocene



























cena nie istotna ale stan mega super jak dla mnie i kolorek tez mi sie spodobal
  
 
Harroszaja maszina To jest pomarańcz czy czerwień jakaś? Wygląda niesamowicie Aż zwątpiłem czy swoją kombinować... ślicznie wygląda... jeśli dojdziesz do takiego efektu-chylę czoła. Zobaczymy jak mi pójdzie. Tobie życzę powodzenia A co do ciemnego koloru i chromów-porozglądaj się, nowe ople mają taką ciemną wiśnię, ciekawa barwa, napewno nietypowa i ładnie by wyglądała chyba z chromami. Chyba ze chcesz orginału i żółtych tablic-taki kolorek też jest gites
  
 
Kolor taki dam jak ta Lada

  
 
Cytat:
2009-06-02 21:14:58, 2107-PROJECT pisze:
bardzo mi sie podobaja chromy na tle ciemnego lakieru. nie cierpie zoltego jako koloru w czym kolwiek i na czym kolwiek ale dzis znalazlem taka maszyne i mi sie bardzo spodobala cudowna wystawiam fotki pod ocene
(...)
cena nie istotna ale stan mega super jak dla mnie i kolorek tez mi sie spodobal


Ja pieeerdziuuuu... ale super!
Co tam "cena nie istotna" -> powiedz ile chcieli za takie cacko? Ciekawość mię zżera...
  
 
32 tys bodajrze stoi
  
 
i postanowione rozbieram trojeczke w maczek i wywoze spod do piaskowania zdejmuje drzwi klapy szyby silnik skrzynie most
wszystko bedzie od nowa skladane dla 100% pewnosci jej niezawodnosci :d
  
 
A jak tam poprzednie Twoje projekty ?
  
 
jak narazie musze niebieska sprzedac, odebrac swoja biala i bede modzil mam chwilowy zastoj czarna ma urlop i narazie ja bede przechowywal trojke musze odpicowac
  
 
Yhm, czyli chwilowy zastój... A nie sądzisz że zamiast tych wszystkich ład lepiej sobie kupić jakieś normalne auto ? . Ewentualnie ja bym sobie trojkę zostawił i zrobił z niej ładnego klasyka odpicowanego, ale na co Ci reszta
  
 
Ja np popieram Andrew01-zostawić sobie klasyka i go robić, ale na dupowóz mieć coś bardziej współczesnego o niższym współczynniku awaryjności No i koszty(ubezpieczenie za nawet 2 auta-trójka +coś to mniej niż ubezpieczenie za 3 czy 4 łady chyba), przeglądy etc... Chociaż Twoja sprawa jak zrobisz. Pozdrawiam
  
 
a ja powiem tak. jestem studentem i mam do wyjazdu na dalsza spokojna cicha jazde audi 80 ubezp 300zl. nie ma i nie bedzie gazu szkoda mi samochodu. lade 2107 biała do normalnego uzytkowania na codzien, gaz itd itp noi teraz klasyka 2103 to jest wszystko co oplacam. ojciec ma niebieska a czarna jest zawieszona takze nic mi sie nie dzieje jest dobrze. lada 2107 i audi jezdzi a trojke moge robic
  
 
Waszmościa wola Niech i tak będzie