RS2000 -kompendium wiedzy na temat tuningu N7A - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie jest zakuty i nie bedzie bo 300KM powinien wytrzymac. jest odpowiednio odprezony,i ma pare grobszych przerobek. mialem silnik testowy(padake) i korba wyszla bokiem dopiero przy 1,5 bara
  
 
Cytat:
2008-12-31 00:04:36, trance pisze:
dzisiaj rozmawiałem z Panem który ma essiego 4x4 uturbionego na 260KM, mówił,ze osiągnał to niedużą kasą i wcale nie jest trudną operacją na jego uturbienie...dodam,ze silnik śmiga na setupie 260KM praktycznie seryjny oprócz innych wałków, dodatkowych wtrysków itd



Trance może powiesz coś więcej na temat tego RS ?

  
 
wykresy

 
 
Haha, wykresiki wykresiki, a nie bicie piany jak zawsze
Ciekai mnie czym wysterowałeś paliwo, przy 1,0 bar boostu. Ciekawi mnie też co masz za wtryskiwacze.
Bo rozwodzisz się dość mocno, ale nie bardzo przekonujesz podczas rozmowy.
  
 
przekonywac nikogo nie musze przyjedz kiedys na cargo to sam go zobaczysz i napewno zobaczysz moja osmolona rurke niedowiarku. widac ze malo sie znasz na budowie silnikow bo stroi sie za pomoca komputera przewaznie i jest taki bardzo popularny ecumaster + map sensor nadcisnieniowy do 1,5 bara ktorego podlaczyc moze kazdy laik jest w tym wszystkim az 5 przewodow do podlaczenia!!! a co do wtryskiwaczy to jest ich do wyboru do koloru karmione bokiem wysokoomowe nissan sr20det 370 cc wydajnosc do 300 KM,subaru wrx 440 cc itd a do zasilenia ich wystarczy bardzo tania pompa walbro 255.uturbienie tego silnika jest proste jak konstrukcja cepa a odprezenie go jeszcze prostsze.nawet chlodnica oleju pasuje doslownie od wszystkiego bezpieczne mozna go spompowac do 270KM powyzej tej mocy tloki pekaja miedzy pierscieniami i wali w odme.(kute tloki pistons na zamowienie 4000zl) skrzynia mtx75 i sprzeglo odziwo wytrzymuje bardzo dlugo! najwieksza wada tego samochodu jest to ze jest to oska i niema zabawy dlatego mam juz poczciwa stara sierre silnik pasuje plug&play i bedzie juz zabawa z elektoszperka jakby ktos chcial to bede mial do sprzedania zawieszenie wolfa( bilstein b8 krotkie)+ sprezyny wolfa (wygrawerowana nazwa na amorach i sprezynach)mk5 i mk6
  
 
pare fotek przeslalem i ma je kolega TRANCE
  
 
Powoli ktoś komuś wchodzi na ambicje :]
  
 
Kolego robertesc1, trochę pokory, nie znasz mnie, nie wiesz czym się zajmuję, ile silników zbudowałem i czy zbudowałem.
Jednak jesteś pierwszy by obrażać mnie i mówić że "malo sie znasz na budowie silnikow".
Tyle z mojej strony, życząc prostych korb
  
 
Temat ,, RS2000 -kompendium wiedzy na temat tuningu N7A ,,

Gdzie , na ten temat czytać ?
Gdzie fakty , opisy , porady ?
Może fotki przynajmniej będą ?
  
 
kolego grzee nikogo nie obrazam ale skoro ktos mi pisze ze "bije piane" czyli nie wiem co mam jak to napisales i czym "wysterowalem" wtryskiwacze no to sorry ale obrazasz mnie. generalnie to sie "stroi" a nie steruje bo skoro jest piggyback to sterownik jest fabryczny i tym sie zasugerowalem co do twojej wiedzy.moze i masz racje kazdy ''buduje" na swoj sposob.pozdro.
  
 
czekamy na foty komory lub wykres
  
 
chętnie też bym zobaczył jakis filmik jak taki eres przyśpiesza
  
 
Panowie jakiś pomysł na kolektory wydechowy do RS ?
może z focusa st ? albo z type-R

Aps wyciąłem i nie wiem czy będzie lepiej
  
 
Cytat:
2010-07-06 20:02:24, robertesc1 pisze:
pare fotek przeslalem i ma je kolega TRANCE



zgadza się mam fotki i wiem co i jak, projekt jest i na moje całkiem w pyte to wyszło, jestem na tak


[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2011-01-21 20:29:03 ]
  
 
no to czas sie podzielić choćby jakąś fotką
 
 
Cytat:
2010-06-16 15:45:28, robertesc1 pisze:
moze i wydusil 190 koni ale co z tego skoro zrobil to walkami i teraz niema kompletnie dolu.taki silnik nie nadaje sie zbytnio do codziennej jazdy tylko bardziej do kjs



U nie wiedzialem ze w wolnossaku nie chodzi o przestwinie walkow a po moim wykresie bo chociaz ja pokazalem wykres bo twojego nadal nie widac wychodzi iz mam przy 3000 tys 75km i 170Nm wiec dol byl dobry a gora najlepsza i jestem ciekaw jak by wygldla twoja plska momentu bo w moim wolnossaku utrzymywala sie prawie rowno do odciecia na 200Nm na koncu a krece do 7500tys
Pozdrawiam
wykres
  
 
przypał, a nowy wykres masz może ?
  
 
Nie no jeszcze nie mam ale wszystko bedzie tak jak trzeba a nie jak to inni napisli Bicie piany.
  
 
no to mit na temat tego ze rs2k nie nadaje sie do uturbienia, został obalony
  
 
Cytat:
2011-07-25 10:23:15, daras84 pisze:
no to mit na temat tego ze rs2k nie nadaje sie do uturbienia, został obalony


Dla tych, co znają temat i dużo robią (a mało mówią), mit naprawdę nigdy nie istniał.