[DobekBdg] Czasy sie zmieniaja wszystko sie zmienia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zmiany niestety na minus w moim odczuciu. Zastąpienie zarąbistych światełek rs-owymi to krok wstecz. Czarna fela i w tym wzorze zupełnie mi nie pasi. Nie mówiąc o tym czarnym grillu Na tych srebrnych 17stkach, morettki, badlook, spoiler na tył - to był moment kiedy ess był największy kozak Generalnia widzę że wciąż nie masz obranego punktu czy celu do którego byś dążył, jeżeli chodzi o wygląd auta. Co chwile coś innego, skądyś to znam
Dla tych co nie wiedzą/ nie widzieli to aktualne autko Dobka a wcześniej moje, ponad 2 lata temu jak trafiło do PL to wyglądało tak





[ wiadomość edytowana przez: Jarcio81 dnia 2009-12-11 17:40:54 ]
  
 
Michał:

jarku jarku ;D spokojna twoja rozczochrana badlook bedzie jak i morette ale orginalne juz by dawno byly tylko HAJS maska bedzie z badlookiem i jak i lampki to obowiazkowo a juz sie przekonales jak mowie ze bedzie to jest ale chcialem garby i je przerobie spojlerek jest RS z mk5 dogiety do klapy i ten juz zostanie a co do 17" hmmm szczerze przy mojej glebie -60 nie dalo rady jezdzic :/ naprawde nakielska 20km/h i sie czulem jak bym jechal ryksza drewniana a co do punku to szczerze jeszcze go nie mam
  
 
Cytat:
2009-12-11 17:33:55, Jarcio81 pisze:
Zmiany niestety na minus w moim odczuciu. Zastąpienie zarąbistych światełek rs-owymi to krok wstecz. Czarna fela i w tym wzorze zupełnie mi nie pasi. Nie mówiąc o tym czarnym grillu Na tych srebrnych 17stkach, morettki, badlook, spoiler na tył - to był moment kiedy ess był największy kozak Generalnia widzę że wciąż nie masz obranego punktu czy celu do którego byś dążył, jeżeli chodzi o wygląd auta. Co chwile coś innego, skądyś to znam Dla tych co nie wiedzą/ nie widzieli to aktualne autko Dobka a wcześniej moje, ponad 2 lata temu jak trafiło do PL to wyglądało tak [ wiadomość edytowana przez: Jarcio81 dnia 2009-12-11 17:40:54 ]

Wiem Jarku jak za twojej kadencji fura wyglądała,było cacy.Ciekawe,czy kolega Dobek pozbył się rudej(nie wystarczy zmienić wyglądu zewn.,gdy w podłodze korniki grasują).
  
 
No to ja dołożę swoje.
Zacznę od słów Jarka "Na tych srebrnych 17stkach, morettki, badlook, spoiler na tył - to był moment kiedy ess był największy kozak" to są święte słowa. Mi też wtedy najbardziej podobał się ess. A jeśli chodzi o kolor to kozak był ten zielony. Walki z rdzą są w trakcie, lub nawet już po ale o to pytać Michała...

Michał Ty już nie gadaj że nakielską jezdziłeś 20km/h bo oboje wiemy że było to 90km/h

Sprawy finansowe zostawmy Michała księgowym ale co do tych morretów to dałeś ciała panie
  
 
Arek normalnie jestem w szoku ale pierwszy raz sie zgodze z tobą........co do koloru auta zielony był fajny

ale skoro Michałowi podoba sie czerwony to oki w koncu to jego Essi nie nasz
  
 
Cytat:
2009-12-11 19:24:20, Tvister22 pisze:
Arek normalnie jestem w szoku ale pierwszy raz sie zgodze z tobą........co do koloru auta zielony był fajny ale skoro Michałowi podoba sie czerwony to oki w koncu to jego Essi nie nasz



Tak jak mówisz, Michala auto i jemu ma sie podobać a nie nam. Czerwone są podobno szybszeD A czerwony z czarnym to juz bedzie super szybki
  
 
jeszcze znaczek Malboro na spojlerze i wiadomo o co chodzi zarcik zeby sie kto znowu nie obraził
  
 
Cytat:
Wiem Jarku jak za twojej kadencji fura wyglądała,było cacy.Ciekawe,czy kolega Dobek pozbył się rudej(nie wystarczy zmienić wyglądu zewn.,gdy w podłodze korniki grasują).




Tak sie wlasnie sklada dlatego nie mam fury bo sa robione: progi podluznice, podloga + pelna konserwacja profili i srodka oraz wszystkiego co sie da czyli jest juz zwalczone

co do koloru wole czerwone z moretami to arek wiesz jak byl raz ze oby 2 klosze pekniete dwa ze pasowaly jak pasowaly poluja na orginalne morettki a nie z bety home made

zielony byl zniszczony i to zbyt bardzo ( drzwi 2 pary, dach , zderzak P, T wszystko bylo do poprawek) wiec wolalem zeminic kolor na taki jaki zawsze chcialem kazdy ma swoje gusta

co do tamtego wygladu hmmm lotka na moje byla za duza a 17 nie sa praktyczne i dobrze wiecie ze nia wstawcie do siebie 17 na profili 40 pojezdzijce 2 tyg przy obnizeniu 60 to wtedy pogadamy sam arek stekales " jaki on twardy, wszystko telepie" a wtedy springi jeszcze byly 40 a 90 to ja jechalem ASTRA ojca a nie essem
  
 
Cytat:
2009-12-11 20:25:43, czamic pisze:
Tak sie wlasnie sklada dlatego nie mam fury bo sa robione: progi podluznice, podloga + pelna konserwacja profili i srodka oraz wszystkiego co sie da czyli jest juz zwalczone co do koloru wole czerwone z moretami to arek wiesz jak byl raz ze oby 2 klosze pekniete dwa ze pasowaly jak pasowaly poluja na orginalne morettki a nie z bety home made zielony byl zniszczony i to zbyt bardzo ( drzwi 2 pary, dach , zderzak P, T wszystko bylo do poprawek) wiec wolalem zeminic kolor na taki jaki zawsze chcialem kazdy ma swoje gusta co do tamtego wygladu hmmm lotka na moje byla za duza a 17 nie sa praktyczne i dobrze wiecie ze nia wstawcie do siebie 17 na profili 40 pojezdzijce 2 tyg przy obnizeniu 60 to wtedy pogadamy sam arek stekales " jaki on twardy, wszystko telepie" a wtedy springi jeszcze byly 40 a 90 to ja jechalem ASTRA ojca a nie essem



to trochę od dupy strony zaczynasz z ta blacharką, ale lepiej później niż wcale.

Ja jestem tylko ciekaw jak wyjdzie lotka, bo z profilu to mi jakoś nie podchodzi (już chyba lepiej oryginalna od mk6 by wyglądała), ale czekam na efekty


  
 
blacharka posuwa się do przodu znikają po kolei wszelkie dziurska i braki w blasze , powoli do przodu :]

Clipper_skce - Twoj stoi schowany ale do sesji powinien się załapać
MaRRecki - Twojego brak tylko u mnie jeszcze
 
 
Dobek uczestnicząc w wypadku będąc naocznym świadkiem pojechał w dalej powód ???? "na walkę się spieszę a co??"
  
 
Cytat:
2009-12-12 00:30:14, ArekCLX pisze:
Dobek uczestnicząc w wypadku będąc naocznym świadkiem pojechał w dalej powód ???? "na walkę się spieszę a co??"




no wez nie mów ze tak powiedział jak sie zatrzymał koło tego wypadku no nie Dobry tekst ale napewno ktos inny pomógł

[ wiadomość edytowana przez: Tvister22 dnia 2009-12-12 00:53:34 ]
  
 
Dobek powiem Ci ze z morettami lepiej wygladał , mogłeś nie sprzedawać ich mimo to - no ale wiem ze kasa byla potrzebna - no cóż tak tez czasem bywa. ale za to garbatka jest . ale gril mimo to na czerwono lepiej by wygladał.

No ale jak wpadniesz do Elbląga po kubełki i kanape tylna to wtedy będe oceniał na żywca ale żałuje ze nie zobacze tych ala morettów.

Do zobaczenia w Elblągu .