Zabudowa MK4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ma ktoś może jakieś zdjęcia zabudowy bagznika mk4 cabrio ?? I potrzebuje program do stylizacji i obliczania. Chciałbym zobaczyc mniej wiecej jak moznaa zagospodarowac bagarznik
  
 
W cabrio się jeszcze nie bawiłem.
A u siebie właśnie drugą tworzę, bo poprzednia już się znudziła.
  
 
Widzę maniutello że Tedunio w opisie króluje
  
 
tedunio fajnie tuby pali, trzeba przyznac
  
 
wlasnie chcłabym zobaczyc foto z cabrio,nigdy nie widziałem jak by to mozna zrobic zeby dosep do koła był. Masz jakies foto swojej jak robisz
  
 
ja planuje zabudowę, a kolo myślałem przerobić żeby od spodu było montowane albo zrobić taka rozbieralna zabudowę... albo kolo zapasowe w sprayu
  
 
widziałem kolesia z podwojnym dnem spoko sprawa tylko ciekawe czy by sie to sprawdziło w tych naszych bagarznikach, pompa bedziesz w niedziele w stwa
  
 
Cytat:
2008-10-02 23:56:04, nomos pisze:
pompa bedziesz w niedziele w stwa


a mam byc?
  
 
Do liczenia zabudowy polecam stronkę Rockford Fosgate
  
 
pompa pytam bo cos sie szykuje słyszałem, spr stronk zaraz
  
 
Jeśli chodzi o dostęp do koła zapasowego, to nie ma problemu. Mam już prawie zrobioną podłogę i jak zrobię fotki to pokaże.
  
 
O to fajnie może troszke podglądne bo jak nie wiem co nie mam pomysłu, narazie myśle nad głośnikami w drzwiach
  
 
czekam na fotki
  
 
zrobiona podłoga, rozzwiązanie juz znalazłem zeby podłoga była stabilna i sie nie gibała, zostana przykrecone magnesy o długosci ok 45 cm w 4 miejscach do płyty i przyklejone do blachy teraz czekam na drga warstwe płyty bo została pomaloana kaponem, zeby ja wzmocnić, nie wiem jeszcze gdzie glosniki umiescic
  
 
Co myślicie o tym na przod auta ??
http://www.elektrodor.pl/go/_info/print.php?id=463

I jakie sa dziury n glosniki z prozdu nie w drzwiach tylko w słupkach tam na dole pod nogami??

[ wiadomość edytowana przez: nomos dnia 2008-10-20 22:29:54 ]
  
 
Cytat:
2008-10-20 22:27:08, nomos pisze:
Co myślicie o tym na przod auta ?? http://www.elektrodor.pl/go/_info/print.php?id=463 I jakie sa dziury n glosniki z prozdu nie w drzwiach tylko w słupkach tam na dole pod nogami?? [ wiadomość edytowana przez: nomos dnia 2008-10-20 22:29:54 ]


te powinny pasowac idealnie pochwal sie wreszcie jak ta zabudowa bagaznika wyglada moze wreszcie zaczne cos u siebie tworzyc
  
 
pokombinuj aby Ci weszły 16 nastki naprawdę lepiej Ci zagrają od 13 nasteczek
  
 
Witam , nie było mnie chwilke w polsce i nie mialem jak zaaktualizować tematu, powiedzcie mi czy do przodu pod nogi wejda 16 ?? Planuje kupic Hertza i teraz nie wiem czy wcisne je z przodu pod nogi, w tylne boczki ?? (cabrio) tez nie pamietam jakie wchodziły 10 ? bO Z jajek z tylnej pólkki tez rezygnuje, Jeszcze sie własnie zastanawiam na tym,i powerkami bass

[ wiadomość edytowana przez: nomos dnia 2009-04-04 09:36:49 ] I teraz sam nie wiem mam do kuoienia 13 power w niedrogiej kasie i zastanawiam sie nad hertzami nie wiem ktore wybrac ?? Moze ktoś doradzi ?

[ wiadomość edytowana przez: nomos dnia 2009-04-04 09:51:57 ]
  
 
Wejdą bez problemu.
  
 
Jednak zdecydowałem sie na 13 Power bass + zwrotnice + gwizdki na przod, tlyko nie wiem dokaldnie jakie sa w tylnych boczkach w cabrio, I to wszystko z przodu, z tył tuba własnej konstrukcji z głosnikiem 30 cm DAX. Mam jeszcze pytanie wie kos moze jakim klejem moge posmarować skrzynie ktora wczesniej szpachlowałem zeby przykleić płutno takie jak na podłoge ?? Zeby mi szpachly nie rozpusciło??