Sposób na wyp³owia³y lakier?

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Ja mam w paru miejscach wyp³owia³y lakier.Jakie s± mo¿liwo¶ci z renowacja lakieru s³ysza³em o papierze wodnym.Proszê o wszystkie sugestie. Nadmieniam ¿e nie mam metalika tylko zwyk³y lakier tgz chyba akryl???
  
 
Proponujê oddaæ auto do wypolerowania, ewentualnie zrobiæ to we w³asnym zakresie past± polersk± (jest to jednak dosyæ czasoch³onne). Trzeba tylko uwa¿aæ, aby nie zdj±æ zbyt du¿ej warstwy lakieru
  
 
pasta TEMPO, szmatka i kilka browców dla och³ody. pamiêtaj by polerowaæ auto w cieniu bo na s³oñcu pasta schnie jeszce na szmacie. Mo¿na u¿yæ pasty polerskiej G3 dostêpnej w sklepach z akcesoriami lakierniczymi ale ona ma w³a¶ciwo¶ci mocno scierne i trzeba uwa¿aæ by nie polerowaæ za d³ugo w jednym miejscu
  
 
Je¶li robótki rêczne nie s± Twoj± ulubion± form± spêdzania czasu, to niech to zrobi± inni. S± myjnie oferuj±ce us³ugê politurowania starszych lakierów. To co¶ wiêcej ni¿ woskowanie, powierzchnia jest lepiej zabezpieczona, ryski mniej widoczne i starcza na kilka myæ. Koszt w stolycy 40 z³, czas ok. 30 minut.
  
 
Wielkie dziêki.