Ile mozna czekac na gadzety? - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-05-30 10:49:14, Asior pisze:
kolego to nie sklep gdzie wchodzisz i : PŁACE I ŻĄDAM !!! (choć takich klientów osobiści uważam za debili - tz. nie do Ciebie ten teks ma być). To że ktoś jest tu prezesem, inny moderatorem, nie znaczy że kasę za to bierze, ludzie pełnią tę funkcję charytatywnie. Ciekawe jakbyś czuł się na miejscu prezesa który nie dość że swój prywatny czas poświęca to jeszcze mu za to nie płacą (można by powiedzieć że siedzi za karę ) i jeszcze słyszy że ktoś ma pretensje, więc okaż trochę szacunku. Ale cóż, najlepiej siedzieć z dupą na miejscu, mieć pretensje do innych itd itp. Najlepiej jakby za 70zł Ci ktoś jeszcze mówił: WŁADCO, PANIE i płatki róż pod nogi sypał. Wracając do gadżetów, to też dziwi mnie to że nie można zrobić czegoś z zapasem, ale ja tam jestem cierpliwy



więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć.

Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza.
Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.

  
 
Cytat:
2009-05-30 11:09:33, grzesiek127 pisze:
więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć. Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza. Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.



Widzisz... szukałem Ciebie wśród numerów klubowych jakie miał ktoś co nawet przez chwilę był Driverem i nie znalazłem Twojego nicka....
Czyli chyba jednak nie wpłaciłeś kasy ( bo ciekawe by było żeby się naraz 2-3 osoby pomyliły.) . Więc coś tu jest nie tak...
Gadżety się należą tylko Driverom więc jak mogłeś wysłać kasę na gadżety skoro nie byłeś nigdy Driverem ? Odpowiedz mi proszę .
Na liście wpłat za 2007 i 2008 sprawdziłem też nic nie ma. A jesteś na forum trochę ponad 400 dni ....


[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-05-30 11:18:45 ]
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:09:33, grzesiek127 pisze:
więc uważasz że powinienłem grzecznie przyjąć, że wysłałem kasę i nic z tego nie mieć. Jeśli chodzi o szacunek - rozumiem, że panowie robią to za darmo, ale jak wspomniałem upominam się o to 5 raz - ciężko wykazać się szacunkiem, jak cos cie już ponad rok wkurza. Gdy się o to upiminasz moderator (tak, ten z mitsubishi) cię wyśmiewa, zwracasz mu uwagę, on dalej swoje, wkońcu go prosisz że coś zrobił i co? - nic. Koles mnie bezczelnie olał, jeszcze za to zapłaciłem.



Ale przecież o gadżety trzeba pisać nie do slawcek`a tylko do osoby od gadżetów > kubusiek77 (czy jakoś tak), ew zgłaszasz do prezesa.


Jak zadzwonisz do energetyki i powiedz że nie masz w domu wody to tez cię Oleją.
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:14:49, radex70 pisze:
Widzisz... szukałem Ciebie wśród numerów klubowych jakie miał ktoś co nawet przez chwilę był Driverem i nie znalazłem Twojego nicka.... Czyli chyba jednak nie wpłaciłeś kasy ( bo ciekawe by było żeby się naraz 2-3 osoby pomyliły.) . Więc coś tu jest nie tak... Gadżety się należą tylko Driverom więc jak mogłeś wysłać kasę na gadżety skoro nie byłeś nigdy Driverem ? Odpowiedz mi proszę .



nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:18:13, grzesiek127 pisze:
nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy



ja deklaracji nie składałem, tylko wpłaciłem samą kasę i jakoś jestem driverem.
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:18:13, grzesiek127 pisze:
nigdy nie zostałem driverem bo nikt nie odebrał deklaracji, nie wiem jak miał mi to przeszkadzać w wysłaniu kasy



Deklaracja ZAWSZE przychodzi do mnie do domu a w Twoim przypadku jej widać nie było. Wpłaty za składkę też nie odnotowano...
Grzesiek ,coś tu kręcisz ....
A wpłat na konto klubowe nie pilnuje tylko jedna osoba... więc nie ma mowy o takich zbiegach okoliczności.
  
 
zerknąłem na przelewy, podgląd przez neta kończy się w maju '08, więc udam się w poniedziałek do banku i poproszę o wczesniejsze wykazy, czy WAs to będzie satysfakcjonowało
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:22:49, radex70 pisze:
Deklaracja ZAWSZE przychodzi do mnie do domu a w Twoim przypadku jej widać nie było. Wpłaty za składkę też nie odnotowano... Grzesiek ,coś tu kręcisz .... A wpłat na konto klubowe nie pilnuje tylko jedna osoba... więc nie ma mowy o takich zbiegach okoliczności.

deklaracja była wysyłana do salomei, teraz to ja już czegos nie rozumiem

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek127 dnia 2009-05-30 11:24:39 ]
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:19:17, Asior pisze:
ja deklaracji nie składałem, tylko wpłaciłem samą kasę i jakoś jestem driverem.




A widzisz . To bardzo proszę o jej przysłanie ( właśnie czegoś mi u Ciebie brakowało . Już kilka dni temu miałem napisać ... )
U nas jest normalna kartoteka
  
 
grzesiek chłopaku drogi po wnikliwej analizie tego co napisałeś zapytam cie wprost : Boli Cie głowa?
Bierzesz jakieś leki ewentualnie masz jakieś zaburzenia?

A może ty poprostu pomyliłeś fora i zapisałeś sie gdzieś indziej?

Weź sie w garść opisz ale z sensem i zrozumiale w jednym poście o co ci chodzi i poczekaj na odpowiedż. A tymczasowo daruj sobie ten przepełniony chartyzmem i bełkot który jest żywcem wzięty z książki skarg i zażaleń okresu PRL
  
 
Cytat:
2009-05-30 11:23:09, grzesiek127 pisze:
zerknąłem na przelewy, podgląd przez neta kończy się w maju '08, więc udam się w poniedziałek do banku i poproszę o wczesniejsze wykazy, czy WAs to będzie satysfakcjonowało



sprawdzę i ja to na koncie.
  
 
I po raz kolejny muszę sypać dziś głowę popiołem.
Grzesiek 127 ma rację pisząc że wpłacił składkę w 2008 roku i nikt mu nie nadał statusu Drivera.
Kasa została wpłacona w połowie kwietnia w okresie miłościwie nam panującej Salomei... . Chłopak został pominięty przy nadaniu numeru klubowego i przy całej reszcie . Chcę bardzo przeprosić ale szukając opierałem się na numerach klubowych i na wpłaconych składkach które widnieją w dziale " KLUB".
Jeszcze raz proszę o wybaczenie i informuję że dostaniesz nr. Klubowy i status Drivera na rok 2009 oraz osobiście wyślę Ci zaległe gadżety.
Aha mam prośbę jeszcze ( i nie krzycz ) . Wyślij jeszcze raz tą nieszczęsną deklarację . Bo tamtej raczej nie odzyskam . Adres wysyłki dam na PW.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2009-05-30 12:01:15 ]
  
 
radek, to twój pechowy dzień chyba

dobrze że wszystko się wyjaśniło.
  
 
Ja wiem czy pechowy? Jak trzeba przyznać się do pomyłki to trzeba . Nie ma co ściemniać i udawać że nie ma sprawy . to się potem mści strasznie. Ważne ze temat jest wyjaśniony i mamy kolejnego Drvera
  
 
hehe no to plama ... tylko zastanawiam się cały czas co wspólnego ze statusem Kolegi oraz jego gadżetami ma kolega (S) z mitsubishi ?
  
 
Nie wiem i nie drążę tematu
  
 
Cytat:
2009-05-30 14:38:12, Pre100n pisze:
hehe no to plama ... tylko zastanawiam się cały czas co wspólnego ze statusem Kolegi oraz jego gadżetami ma kolega (S) z mitsubishi ?


Miałem się nie udzielać ale widzę, że jest nieuniknione wyjaśnienie dlaczego kolega Grzesiek127 wymienia mnie w tym wątku.

Kolega Grzesiek napisał do mnie jednego priva, w którym wyżalał się tak samo jak tu w wątku. Napisał w nim żebym się skontaktował z Salomeą bo on nie ma żadnego odezwu. Na to mu odparłem, że kol. Salomea już dawno nie jest skarbniczką i w ostatnim okresie swojego funkcjonowania jako skarbnik nie wywiązywała sie ze swoich obowiązków. Poleciłem mu więc aby wysłał priva do Prezesa lub Kalora.
Co do wyśmiewania i olewania, to nie wiem skąd kolega Grzesiek to wymyślił gdyż nic takiego nie zaszło. Może też z tąd z kąd przypuszczenie, że ja wymyśliłem "Listę ostrzeżeń". Wiem jedynie, że napisał w jakimś wątku w WA, że czeka on na gadżety już od 2-wóch lat. Po czym ja odparłem iż jak może czekać 2 lata jak w klubie jest 400dni. I na to stwierdzenie kolega się strasznie zdenerwował i po tym wysłał mi właśnie priva.
Tyle mam do napisania i nie czuję abym kolegę Grześka czymkolwiek uraził.
  
 
Cytat:
2009-05-30 10:27:27, grzesiek127 pisze:
alleluja za 5 razem jakiś oddźwięk!!! a druga sprawa - fakt jest faktem ludzie na was płacą i coraz mniej im się podoba co dostają w zamian, czytujesz forum , więc najlepiej powinienłeś się orientować w pogarzszających się nastrojach. Czy dostajesz za to pieniądze to? -nie moja sprawa, ty podejmowałeś się funkcji i ustalałeś zasady. Na coś jednak ta forsa idzie i naprawdę nie mam ochoty słyszeć na co. w marcu nabyłem auto do klubu zapisałem się w kwietniu wtedy wysłałem też kasę i zgłoszenie, ponowne zgłoszenia w sierpniu i wrześniu Osobiście nie piszę o was w dobrym tonie, wielo






słuchaj ,po 1 nikt za to kolego kasy nie bierze a prezes czy skarbnik czy wice prezes to charytatywnie i denerwują się załatwiając w różnych firmach gadżety dla takich ludzi jak ty(no może nie wszystkich -żeby inni sobie źle nie pomyśleli, że tak mowie),marnuje swój czas ,ale on nas wspiera, trzeba być cierpliwym, a nie marudzić i 10 razy o tym pisać -"przyjdzie czas, przyjdzie rada",a w takim tonie to niczego nie zdziałasz tylko pogorszysz,a po 2 ludziom wcale sie nie pogarszają humory dlatego iż nie dostaja gadżetów
  
 
Myślę ze najważniejsze jest juz wyjaśnione

I co kto i komu powiedział niech koledzy sobię na PW wyjaśnia

Pozdrawiam