Czy to czujnik cis oleju

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie jak klade sie pod autko nogi w kierunku przodu patrzac od dolu nad glowa mam miske olejowa a powyzej jest czujnik i mi z niego kapie delikatnie to jest czuj cis oleju? mk7 1.6 zetec combi

czy moge tak jezdzic czy przyjdzie czas ze go rozszczelni totalnie ? czy tylko tak bedzie sobie kapal

jaki koszt i czy ciezko drania wykrecic
  
 
Jeżeli rzeczywiście to jest czujnik ciśnienia (lub cokolwiek innego) i z nigo kapie to raczej wymień go. Już zdarzało się, że czujnik się rozsypał i stracisz olej w przeciągu 10 sekund.
  
 
kurcze to o jaki pytac w sklepie i czy ciezko go wymienic? rok 95 combi 1.6 zetec combi
  
 
powiedz że chcesz czujunik ciśnienia oleju do forda-podaj model samochodu,rocznik i pojemnośc silnika,ilość zaworów no i moc i to tyle a potem pozostaje wykręcić stary i wkręcić nowy-nic strasznego
  
 
a czy olej wylewa sie poprzez to cudo ajk odkrece czy nie chyba nie ? oczywsice na wylaczonym
  
 
Cytat:
2008-01-24 01:10:55, mmmmat pisze:
a czy olej wylewa sie poprzez to cudo ajk odkrece czy nie chyba nie ? oczywsice na wylaczonym



Zobacz na jakiej jest wysokości. Jak powyżej miski olejowej to nie.
  
 
Nic się nie wylewa odłącz kabelek klucz w łapę odkręc czujnik nowy wkręc i po kłopocie
  
 
no i mam ten sam problem, na początku myślałem że to coś gorszego.Nigdy bym się nie spodziewał że czujnik ciśnienia oleju cieknie!!Pierwsze słysze!!!!Ale chyba w esim tak już poprostu jest
  
 


Ten pierwszy to oryginał,ten drugi to zamiennik.