Zegarek elektroniczny - nie działają przyciski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdobyłem taki zegarek:



Wszystko działa poprawnie lecz nie mogę ustawić godziny.
Przyciski wcale nie reagują.
Czy da się to jakoś naprawić?
  
 
W mk5, godzinę można było ustawiać dopiero przy włączonej stacyjce, możliwe że ten ma podobnie i musisz dać jeszcze jeden przewód zasilający.
  
 
Podpinałem go pod aku. Znalazłem - a pozostałe do kupy i pod + więc wszystko powinno działać.
  
 
musisz go podlaczyc rowno o polnocy;p
  
 
maniutello
z tym może być problem
z pewnością musiał byś go rozebrać i ułożyć przyciski tak jak powinny być
a jeszcze powiedz mi czy z dnia na dzień przestał ci działać czy też najpierw musiałeś wciskać po kilka razy żeby zaskoczył ?
  
 
Kupiłem go jakiś czas temu i od tamtej pory sobie leżał i czekał.
Postanowiłem go zamontować lecz najpierw sprawdziłem czy działa i przyciski nie działały.
  
 
Rozebrać, przejrzeć, sprawdzić na stole. Możliwe, ze ktoś już tam łapki wsadzał i niezbyt mu wyszło. A jeśli są tam gumki pokryte farbą przewodzącą, to może one zdechły. Są gotowe zestawy do regeneracji takich gumek, ale jest też metoda dużo tańsza i prostsza - nalepić w miejscu tej farby wycięte dziurkaczem kółka z folii aluminiowej. Te przyciski nie będą non stop używane, to będzie spokojnie działać.
  
 
Pewnie ze najłatwiej podlaczyc go o 00;00 i będzie gitara
  
 
W zegarku działają przyciski tylko po włączeniu silnika sam się na tym złapałem kiedyś sprawdz
  
 
po przekreceniu stacyjki nie wlaczeniu silnika...

poza tym...jak juz to bym wkladal zegarek z trzema przyciskami
  
 
Z mudów założyłem go do samochodu i działa
Mieliście racje Jeden kabelek puściłem do stacyjki i jest O.K.
  
 
Maniek szalejesz przed zlotem
  
 
kliknołem na powiekszenie i po orwarciu w "Related Images" zobaczyłem zdjecie mojego essa ;] (http://img221.imageshack.us/i/222222222iy0.jpg) ;]