[djsmleko] prace nad MKV - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
na razie nie kupiłem czekam na dobór gotówki
  
 
Idziesz w kierunku tuningu, w którym ja bym nigdy nie poszedł. Zamiast zakładać te brzydkie laminaty, załatw sobie tylną nakładkę RS-line, bo widzę że na przodzie takową masz. Będzie wyglądał o niebo lepiej. Oczywiście dobra fela + gleba. Takie moje zdanie, a zrobisz i tak jak uważasz Powodzenia w modach.
  
 
Ja napiszę tylko tyle że gdyby to był golf III to byście zrobili zdjęcia i do wątku z WT wstawili......


wg mnie jak założysz to wszystko to auto kupy nie będzie się trzymało i będzie wyglądać tak jakby się miało rozlecieć za chwilę.


ale ważne ze Tobie się podoba.
  
 
Cytat:
2009-06-09 10:26:28, mmbu pisze:
A czy to nie Ty miałeś pseudo skórzane pokrowce na fotelach? Pomijając fakt, że na zdjęciach z Twojego profilu tylko tych pasków brakuje. Zanim zaczniesz kogoś wyśmiewać to spójrz co sam z esem zrobiłeś.



o tym samym pomyślałem Autko ma się właścicielowi podobać a nie wam...jak tak będzie to najważniejsze

moje zdanie: zamiast tych tragicznych laminatów zapodaj jakąś fajną fele, to tak na dobry początek
  
 
Nie przejmuj się tymi komentarzami kolego.
Już nie raz był tutaj poruszany temat gustów.
Kolega próbuję zrobić auto w stylu f&f i jak się wam to nie podoba to nie wchodźcie albo doradźcie mu co zrobić żeby wyglądało to lepiej a nie odrazu zrównać z ziemią! Moim zdaniem takich pseudo komentujących powinno się wyrzucić z tego forum
  
 
zobaczymy co będzie teraz mam zamiar tylko zmienić przedni tylni zderzak do tego progi oraz lotkę od coswortta nowe alusy tylne światła położyć nowy czarny lakier przyciemnić tylną szybę i żadnych naklejek ewentualnie naklejki sponsorów na drzwi

[ wiadomość edytowana przez: djsmleko dnia 2009-06-09 12:07:11 ]
  
 
KUR........... jak widzę jak ktoś montuje alarm w takiej plątaninie kabli i owija taśmą izolacyjną to...............


taśmą to możesz owinąć coś co się popsuje po drodze, a nie na stałe robić....... od tego są chociażby rurki termokurczliwe.

przewody pewnie zamiast lutować to skręcałeś ?
  
 
alarm wymieniałem na nowy tamten był jak go kupiłem sam zobaczyłem aż sie przeraziłem wiec postanowiłem wymienic
  
 
Cytat:
2009-06-09 11:29:46, robercikk88 pisze:
Nie przejmuj się tymi komentarzami kolego. Już nie raz był tutaj poruszany temat gustów. Kolega próbuję zrobić auto w stylu f&f i jak się wam to nie podoba to nie wchodźcie albo doradźcie mu co zrobić żeby wyglądało to lepiej a nie odrazu zrównać z ziemią! Moim zdaniem takich pseudo komentujących powinno się wyrzucić z tego forum


Bo co?
Bo w wątkach o autach to trzeba tylko słodzić?
Nie można też pokrytykować?
Jakoś kolega djsmleko nic do tego nie ma tylko Tobie to nie pasuje

EOT
  
 
Cytat:
2009-06-09 15:19:46, Mateklobez pisze:
A może MLEKO2009 coś ma przeciwko? Nie pomyślałeś?


Jak byś czytał ze zrozumieniem i od początku wątku to byś zauważył, że nie ma
  
 
posłuchałem was czarny powrócił


  
 
stary odrazu lepiej ! przd zrob na rs. lampy i postoje kup od rs-a , wywal te brewki poszukaj innych felg.i bedzie miodzio. teraz juz inaczej wyglada . dobrze tak trzymac .
  
 
Niebo a ziemia
  
 
mam tylko pytanie robisz co ci powiedza czy jak ,forum jest do wyrazania opini co komu sie podoba i jesli ktos jest uczciwy powie czemu,
uwazam ze zle zrobiłes rezygnujac ze swojej sciezki ,do kompletnego body brakowało jeszcze jakis ciekawy progów i felg dosc szerokich,ja dodatkowo wyciagnał bym nadkola i dozócił jakis ostry lakier ,
kiedy chciałem zrobic tak jak ty ale po połamaniu kilku elementów mi sie odechciało to tyle odemnie.
  
 
a może garbatą rs-ową maskę byś wrzucił ???
uważam że jest to genialny element wyróżniający się z "tłumu"
  
 
hehe ja bym dorzucil maske i zderzak z RS'a tylni zderzak z dokladka z RS'a i elegancko .. bo tak to troche wysoko ten zderzak jakby czegoś brakowało

pozdrawiam
  
 
Bez pasków zdecydowanie lepiej, brewki też nie pasują. Jeśli już robić badlook-a, to tylko maską. Garbata maska jak najbardziej zmienia autko na plus, no i tak jak pisałem, ja bym dołożył nakładke RS-line na tył, dorzuciłbym progi RS, na glebe i zmienił fele.


[ wiadomość edytowana przez: Dumahh dnia 2009-06-09 22:40:25 ]
  
 
brewki zostawię tylko czego brakuje to właśnie progów i zderzaka tylnego właśnie chcę kupić bo ten to za wysoki zastanawiam sie nad lotką od Coswortha felusię zmienię dopiero w następnym roku jeszcze mnie kręcą tylne lampy ) i coś będzie trzeba zacząć robić z silnikiem bo 105km to troszkę mało
  
 
iglaxr3i a co do pasków to mi się już naprawdę znudziły ładnie wyglądał ale za bardzo rzucał się w oczy
zastanawiałem się nad przednimi lampami szkoda ze angel eyse nie ma do MK5
coś będę musiał pomyśleć
heheh a co do dokładki zderzaka tylnego gdzie mogę wyrwać na allegro szukałem i nie znalazłem


[ wiadomość edytowana przez: djsmleko dnia 2009-06-09 23:16:33 ]
  
 
Jak to nie ma angel eyesów? Pewnie, że są
A nawet jakby nie było to przecież nasz kraj potrafi co nie?
Znam nawet gościa co sie takim czymś zajmuje!
Pozdro