[VECTRA A] Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy paliwa !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś miał do czynienia z czymś takim http://allegro.pl/item654652094_preparat_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_paliwa.html
a może czymś innym, generalnie co polecacie
  
 
Ya sam onegdaj używałem takich eliksirów by skołatanemu silnikowi ulżyć nieco. Pomogło w kwestii rozruchu i wyrównało pracę ( w kilku autach). Na cuda w formie spadku zużycia paliwa lub wzrost przyspieszenia nie licz.
  
 
Ja parokrotnie stosowałem STP i naprawdę pomogło, auto odzyskało moc i zaczęło równiej pracować. Preparat był na 50 l. paliwa, ja wlałem na 25 l., auto trochę skakało na obrotach podczas spalania STP, przy następnym baku wszystko doszło do normy i silnik o wiele lepiej pracował.
  
 
ja dwa razy stosowałem STP do wtryskiwaczy i nie zauważyłem efektów. Dzisiaj będe próbował "engine flush" liqui molly przed wymianą oleju zachęcony pozytywnymi opiniami.
  
 
Tak jak Potryk zalałem STP i praca silnika sie polepszyła.
Mały wydatek a efekt oczekiwany ,ja oczywiscie stosowałem wersje DIESEL


[ wiadomość edytowana przez: FabiaNOS dnia 2009-06-25 20:34:32 ]
  
 
Ja stosowałem czerwony STP, wiem że czarny jest zalecany do wtrysków, ale czerwony jakoś lepiej wszystko oczyścił i tak jak wcześniej napisałem, zastosowałem go w innych proporcjach od tych na etykiecie
  
 
nie nie na takie cuda jak piszesz drogi Janie nie licze chodzi mi tylko o przeczyszczenie wtrysków, wiec najpierw zastosuje specyfik a potem ewentualnie wymienie listwe dzieki za uwagi
  
 
Zgodnie z tym co pisałem, zastosowałem wczoraj "motor flush" a potem zalałem auto syntetykiem (SM 5W30) zamiast jak zazwyczaj 10W40 . 200 koni mi nie przybyło ale autko zauważalnie lepiej się zbiera i jest odrobinę cichsze na luzie.