Camry 3.0 V6 1991 z gazem,skrzynia manual - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odpowiem za Adiego, bo już kilka razy padało takie pytanie na różnych forach, i nie zawsze użyszkodnicy byli w stanie odpowiedzieć.

Jeśli Adi jest świadom przeznaczenia tej puszki, to przepraszam go za pozbawienie uciechy z oświecania innych

Puszka to czujnik od alarmu ( "fabryczne" Cliffordy miały takie ustrojstwo ), który włączał syrenę w przypadku bujania autem. W środku standardowo odważnik na kawałku blachy, i śrubka od ustawiania czułości.

Stare alarmy miały takie bajery, stąd np. częste ich włączanie się w przypadku dużych wiatrów.

Pierwsza rzecz, jaką wywaliłem z mojej Camry po kupnie

Aaa, no i gdzie fotka ze środka ?

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2009-06-26 16:57:36 ]
  
 
Cytat:
2009-06-25 20:57:18, dziadek_tadeusz pisze:
A co to jest obok silnika od wycieraczek? I gdzie fota dla Marcina ze środka? ;P


Fotka ze środka będzie.Postaram się dziś zrobić jakąś sesyjkę.Leciałem wczoraj dwa razy przez twoją miejscowość ale tych twoich pięknych Toyotek nie widziałem . Rozumiem,że to coś obok silnika wycieraczek mogę usunąć?
  
 
Cytat:
2009-06-28 08:17:25, Adi1210 pisze:
Rozumiem,że to coś obok silnika wycieraczek mogę usunąć?



Tego nie napisałem. Wszystko zależy od tego, czy masz jeszcze ten alarm Clifforda, czy nie. Najwyżej będzie miał jeden czujnik mniej - to nie silnik, że przestanie działać albo zacznie świecić checkiem

pzdr




[ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2009-06-28 11:34:15 ]
  
 
Cytat:
2009-06-28 08:17:25, Adi1210 pisze:
Leciałem wczoraj dwa razy przez twoją miejscowość ale tych twoich pięknych Toyotek nie widziałem



Było patrzeć gdzie trzeba...innych toyotek w Wojnowie nie ma Ostatni dom po prawej jak jedziesz do Siedlec
O której jechałeś?
  
 
Cytat:
2009-06-28 14:28:04, dziadek_tadeusz pisze:
Było patrzeć gdzie trzeba...innych toyotek w Wojnowie nie ma Ostatni dom po prawej jak jedziesz do Siedlec O której jechałeś?



Do W-wy koło 10 i z koło 20.Tylko nie mów,że masz monitoring?
  
 
dziadek_tadeusz jest operatorem miejscowego fotoradaru
  
 
Ja nie będę mówił co ja tu mam
O 10 Camry nie było na podwórku, ale o 20 stała na pewno...słabo się rozglądałeś, albo zapier...szybko jechałeś
  
 
  
 
  
 
Standard .

Kierownica, widzę, sponiewierana jeszcze bardziej, niż moja

Ile to ma nalotu, bo nie pamiętam ?

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2009-07-01 13:34:28 ]
  
 
Dywaniki fajne Czy pod popielniczką leży paczka fajek?
CB w dobry miejscu...
A tak w ogóle to czemu jechałeś do Wawy przez moją "piękną" miejscowość?

pzdr
  
 
Cytat:
2009-07-01 13:32:49, marcinm pisze:
Standard . Kierownica, widzę, sponiewierana jeszcze bardziej, niż moja Ile to ma nalotu, bo nie pamiętam ? pzdr [ wiadomość edytowana przez: marcinm dnia 2009-07-01 13:34:28 ]

Na kierownicę nie mogę znależć jakiejś sensownej owijki to co oferują w NORAUTO to jakieś badziewie.Z nalotem to trudno wyczuć bo z rok temu podobno był wrzucany silnik.Wtedy licznik km zatrzymał się na 195k z groszami.Mały działa,główny nie.
  
 
No, to dodaj ze 100, lub nawet 200, bo fabryczna skóra na kierownicy wytrzymuje między 300 a 500 w zależności od szorstkości dłoni użytkownika.

O owijkach zapomnij - daj kierownicę do obszycia, tylko do kogoś, kto zrobi to z głową.

pzdr
  
 
Cytat:
2009-07-01 14:21:54, dziadek_tadeusz pisze:
Dywaniki fajne Czy pod popielniczką leży paczka fajek? CB w dobry miejscu... A tak w ogóle to czemu jechałeś do Wawy przez moją "piękną" miejscowość? pzdr

Dywaniki już lekko wydarte ale jeszcze mogą być.Paczka Winston Lights.Do W-wy czasami tamtędy jeżdżę z Serpelic.Jutro znowu będę leciał ale po 5 rano to kiepska pora na odwiedziny,raczej. Pozdrawiam.
  
 
No nie bardzo...szczególnie teraz jak jestem po całym dniu spędzonym z kółkiem...
  
 
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.Zamieszczam 2 fotki z wakacji.Swoją staruszką zrobiłem około tysiąca km po polsko-czeskich górach(Kotlina Kłodzka).Jestem pod wrażeniem.Zero problemów.Żadnego grzania się silnika,hamulców.No po prostu ideał.Pozdrawiam wszystkich.
  
 
  
 
  
 
Musimy kiedyś zrobić sesję dwóch Camry
  
 
Bardzo sympatyczna zawartosc tej camry

pozdr.