[BaD_BoY_KrK] To i ja się pochwalę ... - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety żałoba .... VRS sprzedany ... powód .... zakup domu ... bleeee ;((( ale jeszcze napewno zakupię VRS a jak nie to Passata CC

Na jakis czas kupiłem Xsarę II VTS Coupe z silniczkiem 2.0 16V DOHC o mocy 167KM ... i powiem Wam że .... to nie jeździ ... to lata
  
 
Cytat:
2009-07-25 09:19:06, BaD_BoY_KrK pisze:
Niestety żałoba .... VRS sprzedany ... powód .... zakup domu ... bleeee ;((( ale jeszcze napewno zakupię VRS a jak nie to Passata CC Na jakis czas kupiłem Xsarę II VTS Coupe z silniczkiem 2.0 16V DOHC o mocy 167KM ... i powiem Wam że .... to nie jeździ ... to lata



A ile przy tym locie poli to
  
 
Cytat:
2009-07-25 21:59:53, WojZdzisiu pisze:
A ile przy tym locie poli to


Szczęśliwi litrów nie liczą jak to mawia mój przyjaciel

A tak na serio wg. komputera (moge zrobić nawet fote ) wychodzi 9 literków przy mojej jakże ciężkiej nóżce
  
 
gratuluję zakupu domu
  
 
Narazie przechodzić będziemy przez cały proces także jeszcze nie zakupiony ale wymuszona sprzedaż samochodu napewno to przyspieszy
  
 
Cytat:
2009-07-25 09:19:06, BaD_BoY_KrK pisze:
Na jakis czas kupiłem Xsarę II VTS Coupe z silniczkiem 2.0 16V DOHC o mocy 167KM ... i powiem Wam że .... to nie jeździ ... to lata


no naprawde xsara z tym silnikiem ciagnie niezle
a jestem ciekaw, jak daje sobie rade z tym
xsara 3.0 v6
  
 
O maskra to co prawda jeszcze wersje przedliftowa ale bardzo ładna ... a tak nawiasem mówiąc ten 3.0V6 miał z tego co wiel tylko 190 KM :] mimo to masakra bo to V6