Opinie......2009(konkurs) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No coz.... jesli chodzi o moj start w konkursie to nie wyrobilem czasowo... czekalem ze wszystkim na ostatnia chwile no i nie wyszlo
tydzien przed deadline auto bylo u mechanika a gdy go odebralem to odrazu ruszylem w trase.... za rok sie postaram bardziej

Ps. moze mi sie wydaje, ale kiedy w ubieglym roku konkurs byl o miesiac przesuniety to chyba jakos wiecej ludzi wzielo w nim udzial? byc moze okres wakacyjny nie jest do konca dobrym na tego typu zabawe i warto bylo by pomyslec o zmiane terminu?

Ps2. Jak bozia da, to za rok postaram sie nieco bardziej przyczynic od strony technicznej do tego konkursu, bo wydaje mi sie ze stworzenie ankiety nie jest az takie trudne (chocby na oddzielnym linku) a mozna by tym sposobem uniknac wielu pomylek i anulowanych glosow...

-----------------
passionford.pl
  
 
o tak, ankieta byla by dobra sprawa, automatyczne podliczanie glosow itp. tylko trzeba przemyslec sprawe technicza tego jak np. to zeby w open dalo sie wybrac auto tylko wybrane wczesniej w jednej z podkategorii...
  
 
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz

Gdzie są nagrody
  
 
Dobre pytanie
  
 
Lol, myślałem, że sprawa jest już dawno załatwiona...

Podesłałem Remikowi linka do tego wątku. Jak się pojawi na forum to na pewno coś nam tu skrobnie
  
 
Sam juz jakis czas temu wyslalem priva do Remika i zero odpowiedzi z jego strony.
  
 
Remik pisał do mnie 19 października, że "za około tydzień" miał wysyłać
  
 
hmm czyżby kolejna afera na fefku
  
 
Cytat:
2009-12-01 21:26:31, Bercik89 pisze:
hmm czyżby kolejna afera na fefku



Wątpię, Remik raczej rzetelnie podchodzi do powierzonych mu spraw.
Chłopak po prostu ma sporo na głowie. Cierpliwości panowie
  
 
Wiem że Remik podchodzi bardzo rzetelnie podchodzi to tego, co z reszta było widać po sprawie przeprowadzonym konkursie
  
 
Nagrody bedą wyslane w tym tygodniu,wszystko lezy i czeka.
Panowie jak zauważyliście moja obecność na forum jest ostatnio dośc znikoma z powodu pracy i szkoly.
Proszę o wyrozumiałość są rzeczy wazne jak i ważniejsze
Po prostu troszkę mi sie innych spraw nawarstwiło
Bercik o aferę się nie bój
  
 
no to fajno.
  
 
  
 
Pod choinkę nie dotarło
Może na urodziny dojdzie. Za dwa tygodnie
  
 
  
 
dostaliście???
  
 
Pisałem dzisiaj z Remikiem i fanty powinny do Was dotrzeć w przyszłym tygodniu. Proszę więc, póki co wstrzymajcie się komentarzami

Prawie wszystkie przesyłki są już zapakowane

  
 
Tak jak Kalor napisał wszystko powli sie robi,wiem ze Wam zalezy ale naprawde siła wyzsza ,wiecej czasu spedzałem w pracy w zwiazku z tym nawet sesje ktora byla do zaliczenia do wrzesnia zaliczalem w styczniu(dokladnie ta sobota) i przepraszam najmocniej ale sila wyzsza.W przyszlym tygodniu wszystko u Ws
  
 
Obiecanki cacanki a głupiemu radość !!!

  
 
W środe bedziesz miał to na co czekasz więc luzik i reszta kolegów tez