[GRABBER27] wspomnienia są najgorsze:( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a jak to zrobic??
  
 
Cytat:
2009-06-28 22:40:18, GRABBER27 pisze:
a jak to zrobic??



edytuj pierwszego posta co napisałes
  
 
Cytat:
2009-06-28 22:40:18, GRABBER27 pisze:
a jak to zrobic??


Poczytasz regulamin i wszystko stanie sie jasne
  
 
dzięki bardzo chłopaki tak to jest jak się matoł jest heheh
  
 
ciekaw jestem jak potem odkręcisz te śruby wszystkie co je zamalowałeś 'na pytę'.
  
 
Cytat:
2009-06-28 22:57:53, yezXR3i pisze:
ciekaw jestem jak potem odkręcisz te śruby wszystkie co je zamalowałeś 'na pytę'.



nie masz co się martwic na szczękach pozasłaniałem części ruchome ta płytkę i gumy, a to ze się pomalowały gwinty do kółek to wymyłem rozpuszczalnikiem przed założeniem kół i nakrętek wiec mam nadzieje ze będzie luzik tera mi odkręcali jak kapcie zmieniałem i nie mieli problemu
  
 
NO I ODJECHAŁ MOJE CACUSZKO U BLACHARZA
autko mam jakieś 4 tygodnie wiec trzeba już je dopieścić bo takim to ja nie mam zamiaru jeździć nie lobię jak coś jest podgnite:/
mam nadzieje ze do piątku będzie już gotowy a potem lakier i pimpowanie
jeśli chcecie mogę porobić fotki z postępów prac blacharskich.. ale to dopiero jutro
koleś do mnie jak go oddałem ze Zara zabiera się za wycinanie aż strach pomyśleć co tam będzie się z nim działo
A to fotki uszczerbków i ubytków które szpeciły mi auto:/

ps. sorki za zdj bo auto nie było do nich w ogóle przygotowane
dopiero co było z trasy w deszcz:/

nr 1 ubytek zderzaka już taki był niestety jak kupiłem



nr 2 podgniłe nadkole:/ prawe i lewe


nr 3 jakaś dziwna kombinacja szpachlowa tylnego zderzaka:/


nr 4 podgniły próg auta lewy ale wymieniam tez prawy żeby było ładnie


a tera coś do pocieszenia po tych szokujących fotkach hehehehe
nowe nadkola i progi


CZEKAM NA WASZĄ OPINIE WIEM WYGLĄDA STRASZNIE ALE JUZ NIEDŁUGO



[ wiadomość edytowana przez: GRABBER27 dnia 2009-06-29 13:12:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: GRABBER27 dnia 2009-06-29 13:13:36 ]

[ wiadomość edytowana przez: GRABBER27 dnia 2009-06-29 13:24:47 ]
  
 
Jak on Ci to zrobi do piatku to na bank nie bedzie dobrze ... Samo lakierowanie powinno zejsc ponad tydzien ...
  
 
Cytat:
2009-06-29 13:14:20, Seba pisze:
Jak on Ci to zrobi do piatku to na bank nie bedzie dobrze ... Samo lakierowanie powinno zejsc ponad tydzien ...



do piątku ma to powspawywac a reszta to już dłużej zejdzie i dopieszczenie itd i lakierowanie
  
 
Cytat:
2009-06-29 13:19:35, GRABBER27 pisze:
do piątku ma to powspawywac a reszta to już dłużej zejdzie i dopieszczenie itd i lakierowanie


A to co innego
  
 
A ja bym poobcinał paznokcie w stóp
  
 
Cytat:
2009-06-29 13:33:53, DarasBB pisze:
A ja bym poobcinał paznokcie w stóp


dowcipniś wole poobgryzać:>
  
 
Cytat:
2009-06-29 13:38:06, GRABBER27 pisze:
dowcipniś wole poobgryzać:>



Gratuluje elastyczności i wygimnastykowania
  
 
Cytat:
2009-06-29 14:02:37, senseitbk pisze:
Gratuluje elastyczności i wygimnastykowania


po siłce to nie wiem czy taki elastyczny jeste raczej sztywny heheh
wy lepiej powiedzcie co sadzicie o tych zgitych nadkolach itd a nie o gimnastyce nawijamy

[ wiadomość edytowana przez: GRABBER27 dnia 2009-06-29 14:42:39 ]
  
 
Cytat:
po siłce to nie wiem czy taki elastyczny jeste raczej sztywny heheh
wy lepiej powiedzcie co sadzicie o tych zgitych nadkolach itd a nie o gimnastyce nawijamy




Eeee nie jest tak źle ;]

Ja swojego też nie cały miesiąc temu kupiłam i wygląda gorzej .. Ale na razie mam ciut ważniejsze wydatki

Swoją drogą tyle entuzjazmu w Tobie ... Ciekawi mnie ile wydasz na samochód zanim Ci przejdzie
  
 
jak na razie wynioslo mnie odkad go mam czyli miesiąc już 1400zl a to dopiero polowa drogi i zostalo mi 10zł w portfelu:/ i trochę długo u brata i kumpla

[ wiadomość edytowana przez: GRABBER27 dnia 2009-06-29 14:57:39 ]
  
 
Ja też po mału swojego szykuje,w sobote przyszły nowe zegary

a dzisiaj brewki na reflektory

najważniejsze rzeczy mam już zrobione,teraz tylko picowanie fury
  
 
Cytat:
2009-06-29 15:42:39, kris2629 pisze:
Ja też po mału swojego szykuje,w sobote przyszły nowe zegary a dzisiaj brewki na reflektory najważniejsze rzeczy mam już zrobione,teraz tylko picowanie fury


to widze że kolega też szaleje a co do licznika to cierzko zdiac ta cała atrape gdzie sa pokrętła i nawiewy?? i dostac sie do licznika bo musze zmienic podswietlenie bo te zielone jest takie smutne troche:/
i niewiem czego niedziała mi swiatełko w szyberdachu tam w przycisku bo mam elektryczny rozebrałem to ostatnio i lipka z miodem podlaczałem inna diode i niertybi a tak to normalnie otwieram i zamykam szyber wiecie moze o co caman??
  
 
Witaj Grabber,dopiero teraz włączyłem kompa,co się u mnie działo od 20.00 to masakra,przez Piotrków przeszła trąba powietrzna,ściana deszczu i gradu(wielkości czereśni)niedawno wróciłem z parkingu,na szczęście ess cały i niepoobijany,czegoś takiego jeszcze nie widziałem
A co do deski to jest z nią troche zabawy,gdzieś na forum jest fotorelacja jak ją zdjąć.
  
 
Cytat:
2009-06-29 21:33:20, GRABBER27 pisze:
i niewiem czego niedziała mi swiatełko w szyberdachu tam w przycisku bo mam elektryczny rozebrałem to ostatnio i lipka z miodem podlaczałem inna diode i niertybi a tak to normalnie otwieram i zamykam szyber wiecie moze o co caman??


bo nie masz zasilania pod podswietlenie przycisku