Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowych - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
buuuu
a ja nie dam rady
  
 
Cytat:
2010-06-27 17:31:36, Dorka pisze:
no to ja też jadę


My raczej też.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Może i ja bym się wybrała, zabierze mnie ktoś ze sobą?
  
 
U nas jedno miejsce sie znajdzie, chyba ze bedziesz miala inne propozycje...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
wybiera sie ktoś 30.07.2010 do Zamościa i Krasnobrodu na zlocik??? bo ja nie mam zamiaru tego opuścić
  
 
Cytat:
2010-07-05 20:15:48, ESPEROLHR1 pisze:
wybiera sie ktoś 30.07.2010 do Zamościa i Krasnobrodu na zlocik??? bo ja nie mam zamiaru tego opuścić


Kolego, Twój post winien się znaleźć w tym wątku:

II OGÓLNOPOLSKI ZLOT DAEWOOFORUM.

Następnym razem korzystaj proszę z wyszukiwarki.
  
 
Przydałyby się jakieś szczegóły i plany wyjazdu.

Proponuję ruszyć o 9 z Janek. W Opolu pozwiedzać miasto, np:
- Wieża Piastowska z tarasem widokowym na miasto,
- zoo,
- muzeum/skansen wsi opolskiej,
- muzeum Śląska Opolskiego,
- różne kościoły, mostki, itp

Dopiero później wybrać się na zlot ciężarówek, tak aby mieć możliwość zobaczenia Light Show o 21 i po tym wracać do domu.

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Halo halo, jedzie ktoś?
24h i zero odzewu na propozycję. Nie wiem czy jedziecie o godz. 6, 14, czy może w ogóle...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2010-07-08 23:15:43, lucas48 pisze:
Halo halo, jedzie ktoś? 24h i zero odzewu na propozycję. Nie wiem czy jedziecie o godz. 6, 14, czy może w ogóle...


halo halo... jedziemy... o wiadomej godzinie jedziemy meine liebe madzioline, widzimy się w wiadomym miejscu
  
 
Cytat:
2010-07-09 20:39:25, mifcia pisze:
halo halo... jedziemy... o wiadomej godzinie jedziemy meine liebe madzioline, widzimy się w wiadomym miejscu



Rybko, a co Ty taka tajna przez poufna jesteś?
  
 
a ja standard wróciłem rano z pracy i w niedziele do pracy na 13 czyli nie jadę wszystkie plany urlopowe się walą
  
 
Ja już w domku
Bardzo dziękuję za udany wyjazd, jak zawsze w Waszym towarzystwie bawiłam się wspaniale. Pozdrawiam i do następnego
  
 
Najpierw było Opole:




Potem było zoo:







Potem popijawa:







Na finał Master Truck:












Reszta na FTP'ie

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..