Sprzedam NOWE opony zimowe KLEBER KRISALP 3 175/70 R14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam NOWE opony zimowe KLEBER KRISALP 3 175/70 R14 cena TYLKO 150zł./szt. (do negocjacji) tel. 600924271, 6133306 Warszawa.

Wezcie no, bo na ośmiu przecież jezdzić nie będę
Przypominam,że towar jest całkowicie nowy-nigdy nie jeżdzone!!


  
 
no dzieki dzieki za oferte..ale nie wiem cy znajdzie sie tu desperat ktory bedzie chcial podniesc sobie i tak juz nie niski profil opon
  
 
Gbaj! To jest zalecany odpowiednik 185/65 R 14. A zalecają tak znawcy, że na zimę lepiej mieć o jeden rozmiar mniejszą laczę. Ja jestem gotów wziąć je za 2 stówy za komplet.

[ wiadomość edytowana przez: Pietrek65 dnia 2005-11-15 20:36:31 ]
  
 
Cytat:
2005-11-15 20:32:15, Pietrek65 pisze:
Gbaj! To jest zalecany odpowiednik 185/65 R 14. A zalecają tak znawcy, że na zimę lepiej mieć o jeden rozmiar mniejszą laczę :: Ja jestem gotów wziąć je za 2 stówy za komplet. [ wiadomość edytowana przez: Pietrek65 dnia 2005-11-15 20:34:15 ]



jestes kolejnym z problemami wzrokowymi QBAJ nie GBAJ zanim napisalem swojego posta sprawdzilem ze zamiennik jest prawidlowy..natomiast faktycznie mozg mi sie wylaczyl bo przeciez przy tej samej srednicy felgi profil tez musi byc bardzo zblizony

nie zmienia to faktu..ze jedni fachowcy doradzaja ciensze inni nie..ja nie widze sensu robienia sobie cienszej opony przy zalozeniu ze moze 2tyg w roku opony te faktycznie jezdza po sniegu
  
 
Cytat:
2005-11-15 20:40:10, qbaj pisze:
jestes kolejnym z problemami wzrokowymi QBAJ nie GBAJ zanim napisalem swojego posta sprawdzilem ze zamiennik jest prawidlowy..natomiast faktycznie mozg mi sie wylaczyl bo przeciez przy tej samej srednicy felgi profil tez musi byc bardzo zblizony nie zmienia to faktu..ze jedni fachowcy doradzaja ciensze inni nie..ja nie widze sensu robienia sobie cienszej opony przy zalozeniu ze moze 2tyg w roku opony te faktycznie jezdza po sniegu

Przepraszam.
Postaw duże Q to problem sam zniknie.
A co do opon to masz rację, zależy kto, ile i gdzie jeździ.
  
 
Cytat:
2005-11-15 20:32:15, Pietrek65 pisze:
Gbaj! To jest zalecany odpowiednik 185/65 R 14. A zalecają tak znawcy, że na zimę lepiej mieć o jeden rozmiar mniejszą laczę. Ja jestem gotów wziąć je za 2 stówy za komplet.



200 za komplet za nówki to nawet nie jest darmo
Ja za swoje 195/65 R15 zapłaciłem za komplet 950 PLN z założeniem i wyważeniem, gdzie normalnie wołali od 1250 - 1350 PLN
Też mam o rozmiar mniejsze, bo standard to 205/60 R15.
  
 
No dobra! To tylko takie pierwsze hasło, bo cena do ugadania przecież
  
 
Ja jestem w stanie łyknąć 2szt po 100zł/szt.
Więcej nie dam , bo przeyłka wyjdzie pewnie z 40zeta.

Trzeba jeszcze wziąść poprawkę na to, że nie są to opony kupowane w jakimś sklepie, czy warsztacie, więc z ewentualną reklamacją mogą być problemy.
Tak więc moja oferta to 200zł za 2 szt.
  
 
Dzięki za propozycje (niektórych nie skomentuje ).

Natomiast to prawda,że teoretycznie mogłem se powypisywać co chciałem!Więc jak ktoś nie ma jak wpaść i zobaczyć przedmiotu sprzedaży no to całkiem uzasadnione ma obawy. ( )

Z drugiej jednak strony nie widze powodu dla którego miałbym rozkompletować oponki (dwie przydadzą mi się jeszcze mniej )

Pozdrawiam i zachęcam do kupna jak i do obejżenia-bo tanio i wogóle żadko sę tak zdaża,że całkie nowiuchne
  
 
Hmm, na netcar.pl te oponki sa po 176złotych + dostawa gratis więc az taka rewelacja cenowa to to nie jest bo tam oczywiście jest gwarancja Ale ja się nie znam.
  
 
Cytat:
2005-11-16 08:35:28, kisztan pisze:
Trzeba jeszcze wziąść poprawkę na to, że nie są to opony kupowane w jakimś sklepie, czy warsztacie, więc z ewentualną reklamacją mogą być problemy.



To gdzie się kupuje opony?
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:23:34, piotr_ek pisze:
To gdzie się kupuje opony?


Jak to gdzie?
Na giełdzie
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:33:05, kisztan pisze:
Jak to gdzie? Na giełdzie



Ano tak... bez paragonu/faktury i taniej o 10 czy 20% ewentualnie o 40-60% jak spadły z przewożącego je TIR-a jakiegoś.

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2005-11-16 14:35:58 ]
  
 
No dobra!Pozwole sobie postawić sprawe jasno.Bez względu na moją sympatie do Espero (moja sąsiadeczka ma-ona piękna i samochód też fajny)

Bez względu na to skąd mam te kapcie to prosze o jakieś sensowne propozycje

W braku takowych, uprzejmie informuje, że w najbliższą niedziele udaje się na giełdę na Żeraniu, gdzie bez większych ceregieli postaram się je opchnąć! (I tak cała rodzina ma do mnie pretensje,że bajzel w garażu ) Kolekcjonować gumek nie zamierzam,a poza tym zima tuż tuż więc przynaglam z ewentualnym powzięciem decyzji

Pozdrawiam,
Wujek Piotrek
  
 
Cytat:
2005-11-16 14:16:10, YeLonkoskY pisze:
Hmm, na netcar.pl te oponki sa po 176złotych + dostawa gratis więc az taka rewelacja cenowa to to nie jest bo tam oczywiście jest gwarancja Ale ja się nie znam.



no dobra dobra..ale nie robmy juz czlowieka w konia..faktycznie 176 kosztuja..czyli na 4 oponach jest sie 100zl do przodu..piechota taka suma nie chodzi a akurat w wypadku opon to paragon chyba nie jest az tak istotny..bo egzemucja swoich praw na jego podstawie bylaby dosc klopotliwa

of kors taka oferta ma sens tylko dla warszawiakow..z wiadomych wzgledow
  
 
Cytat:
2005-11-16 23:40:16, qbaj pisze:
..... of kors taka oferta ma sens tylko dla warszawiakow..z wiadomych wzgledow


Dokładne z tych wiadomych powodów, ja mogę zaoferować tylko po 100zł za szt.
A skoro Kolega napisał do "Negocjacji" to chyba nikogo nie obraziłem
  
 
WujekPiotrek a może by tak jakąś foteczkę tych oponek wrzucić na foruma, hęęę??
  
 
Kiniusia no pewno, że bym wrzucił nawet swoją fotke tylko tyle,że komputerowym inwalidą jestem i potrzebuje jakiejś wskazówki jak to zdziałać

Jakby co to te gumki są w katalogu Kleberga, indeks prędkości do 190km/h itd.itp.

Oponki mam z tego tytułu,że kupione były do służbowego auta.Sytuacja zaistniała taka,że obecnie auta nie ma,a wyżej wymienione póki co leżą w garażu!
  
 
Sprzedane - bardzo ladne i w dobrej cenie pozdrawiam.