[lukas1986] Robimy na RS"a :) - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-05-06 20:14:29, darek4488 pisze:
tak sobie myślę, że fajnie by wyglądał w czarnym macie



Ochyda, ale o gosutach sie nie dyskutuje. Czarny mat jak szybko przyszedl w modzie, tak szybko odszedl do lamusa. Bo to sie po prostu nie prezentuje na karoserii.

Skladak go bo dobry byl przed jeb**em
  
 
czarny mat... chyba nie dla mnie... ten kolor który jest jest jak najbardziej ok...


zbysio, będzie cacy
  
 
a więc efektem wczorajszych i dzisiejszych wzmagań była zmiana obecnego wyglądu, na ciutkę lepszy...

taka jedna ze składania

powiem szczerze że nawet fajnie wygląda tak na "ślepo"


no i efektu końcowego pewnie się domyślacie




dla tych co zaraz napiszą że różnica w kolorze... nie ma żadnej różnicy! może ona wynikać z tego iż auto nie umyte i najczystsze elementy to te malowane.

a w planach wymiana szyby bo pękła podczas stłuczki... początkowo nie było tego widać bo pęknięcie szło po tej czarnej obwódce wokół szyby. zauważyłem dopiero jak wyszło pod wycieraczką

p.s. muszę założyć jeszcze kilka detali typu nakładka na próg, ale nie chciałem już dzisiaj hałasować wiertarką...


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-06-17 21:05:27 ]
  
 
Wykręć sobie troszeczkę lewy odbojnik maski, żeby ładnie się wszystko zeszło z błotnikiem.
  
 
nie da się już nic zrobić... musi tak zostać... i tak jest lepiej niż było... próbowałem podginać maskę itp ale dałem sobie spokój...
  
 
Cytat:
2012-06-17 21:35:44, lukas1986 pisze:
nie da się już nic zrobić... musi tak zostać... i tak jest lepiej niż było... próbowałem podginać maskę itp ale dałem sobie spokój...


Nie naginaj maski tylko podnieś punkt podparcia. Jak nie możesz już bardziej wykręcić tego odbojnika to na samą maskę naklej w tym miejscu jakiś gumowy krązek.
  
 
Cytat:
2012-06-17 21:43:35, darek4488 pisze:
Nie naginaj maski tylko podnieś punkt podparcia. Jak nie możesz już bardziej wykręcić tego odbojnika to na samą maskę naklej w tym miejscu jakiś gumowy krązek.



Nic to nie da, bo jak podniesie maskę z przodu to na środku przestanie się zgrywać z błotnikiem
  
 
no tak, ale to już powinno być mniej widoczne
  
 
a tak żebyście nie zapomnieli jak wygląda




no i dwa takie zbliżenia



chodzi mi pewien zamiar po głowie i powiem Wam, że mogę później tego żałować...

z maską nic nie robiłem.


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-07-27 21:41:49 ]
  
 
wygląda pięknie lakier idealny a co Ci po głowie chodzi?
  
 
eee nie no miodzio , dawno juz nie widziałem escorcika który by tak błyszczał i przykówał uwage sliczne autko
  
 
lakier do ideału nie należy, a czykolwiek już nie długo musze tylko zakupić pewien sprzęt... a zamiar jest taki wystawić na alledrogo, bardzo drogo i zobaczyć co będzie się działo...


dzięki Panie salas za uznanie... ale ten shine nie tak łatwo uzyskać, ręcznie to można się zajechać...

p.s. Marcin a jak tam kosnetyka?? bo ja już dawno tam nie zaglądałem, żeby znów czegoś nie kupować wybrałeś już coś czy dałeś sobie siana??



[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-07-27 23:05:45 ]
  
 
Biorąc pod uwagę, że po lakierowaniu jeszcze go nie polerowałeś to lakier bardzo ładnie się błyszczy. Tylko trochę nie pasują nakładki progowe do zderzaka, nie trzymają z nim linii.
  
 
Cytat:
2012-07-27 23:01:57, lukas1986 pisze:
lakier do ideału nie należy, a czykolwiek już nie długo musze tylko zakupić pewien sprzęt... a zamiar jest taki wystawić na alledrogo, bardzo drogo i zobaczyć co będzie się działo... dzięki Panie salas za uznanie... ale ten shine nie tak łatwo uzyskać, ręcznie to można się zajechać... p.s. Marcin a jak tam kosnetyka?? bo ja już dawno tam nie zaglądałem, żeby znów czegoś nie kupować wybrałeś już coś czy dałeś sobie siana?? [ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2012-07-27 23:05:45 ]


Absolutnie nie dałem sobie siana bądź któregoś dnia na gg bo mam dobry temat na kosmetyki ale to obgadamy ja cały czas dbam o lakierek narazie tym co mam ale juz niedługo polerkę zrobię całego i zakup będzie kosmetyków ale to Ci powiem na gg
ps. a maszynkę kupujesz ?
  
 
uhuhuhu
toć to piękna ta bestyja
robi wrażenie nie ma co
całość to kawał pięknej roboty

[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2012-07-28 09:27:46 ]
  
 
Cytat:
2012-07-28 07:16:29, Clipper_skce pisze:
Biorąc pod uwagę, że po lakierowaniu jeszcze go nie polerowałeś to lakier bardzo ładnie się błyszczy. Tylko trochę nie pasują nakładki progowe do zderzaka, nie trzymają z nim linii.




no polerowany nie był tyle co ręcznie gąbką German i cleaner'em pod wosk, żeby zgubić trochę tych kolistych rys...

co do nakładek to laminatu nie chce, a ori z zaślepkami to ciężki temat, choć nie rozglądałem się za tym specjalnie... póki co to musi zostać jak jest bo kończą się fundusze, trzeba jakąś robotę znaleść



p.s. ostatnio byłem u kumpla, lakiernika, i pytał się mnie jak zrobiłem te te na masce. i od czego jest zderzak przedni, od jakiegoś Colta
  
 
Sliczne autko, kierunkow bialych mu brak
  
 
samobója se walniesz jak go wystawisz na alledrogo jest zaje...mi brakuje białych kierunków i lusterek mk7 w kolorze.
  
 
Cytat:
2012-07-28 19:42:30, lukirs pisze:
samobója se walniesz jak go wystawisz na alledrogo jest zaje...mi brakuje białych kierunków i lusterek mk7 w kolorze.



białe kierunki, jak tylko pojawią się fundusze będę nad tym myślał... natomiast lusterka zostają od MK6, lepsza widoczność. jak miałbym malować to właśnie te od MK6
  
 
Nie wiem czemu wszyscy narzekają na te lusterka z mk7...

Widać tyle samo, a może nawet więcej tylko trochę pomniejszone

W Formule 1 mają jeszcze mniejsze lusterka i jakoś nikt nie narzeka