Antena do 120 zł

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam 3 dni temu ukradli mi antene. Prosiłbym o wasza pomoc jaka antenka do 120 zł żeby mi jej drugi raz nie ukradli

Dzieki i Pozdrawiam
  
 
Ukraść jak będą chcieli to zawsze ukradną - nieważne ile by kosztowała
Polecam Ci Wilson Little Wil.
Pozdrawiam
  
 
Jesli moze być krotka to Tajfun - wygląda jak zwykła radiówka FM.
Tyle ze osiągi mizerne ale wystarczy zeby zapytać o drózkę .
  
 
Ja osiadam antenkę na magnes Hustler IC-100 http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=778 i nie mam problemów z kradzieżami. Jest przytwierdzona do bagażnika więc jak wychodzę gdzieś na dłużej to tylko wkładam ją do środka. Poza tym nie była droga, więc nawet jakbym zapomniał, a ktoś by się pokusił to nie będzie mi strasznie żal. Bo prawdę mówiąc, nie miałbym serca mocować jej na stałe. Wystarczy mocny magnes i gra Pozdr.
  
 
A mnie wszędzie polecają Presidenta. Ponoć ma największy zasięg i jest niezawodny. Przy czym prawdopodobieństwo kradzieży pewnie wzrasta Ale orientując się za pierwszym razem w tego typu sprzęcie właśnie ta firma najczęściej pojawiała się w komentarzach. A za 120 zł też można dostać anteny tej firmy, rozglądałam się ostatnio na lucasgsm i naprawdę da się coś w tej cenie wybrać....że się tak podzielę mymi obserwacjami, bo ostatnio jestem na kup
nie CB radia właśnie więc dużo siedzę na forach i sklepach internetowych