[mk6] świrujaca elektryka 1.6 16v

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z góry przepraszam za tytuł ale nie miałem pomysłu na inny
więc tak jak włącze podgrzewanie tylnej szyby to dioda sygnalizujaca działenie zapala się równierz w przycisku przeciwmgielnych (tył) wtedy jak włącze przy działaniu podgrzewania szyby przeciwmgielne to włączają sie krótkie wszystko to na zapłonie bez świateł a przeciwmgielne nie działają czyli to ok...
problem 2 jak włącze wycieraczke z tyłu to zapalaja sie diody sygnalizujące prace przeciwmgielnego tył oraz podgrzewania tyłu(szyby) a wycieraczka nie działa tak jakby nie miała siły bo jak ją podniose to się rusza zespolony rozbierałem i składałem 3 razy... raczej dobrze to robiłem a robiłem dlatego ze wlączały się swiatła po przekręceniu zapłonu ale ta usterka usunięta i reszta działa dobrze... proszę kogoś kto się zna na elektryce w essim o pomoc... Blazey napewno by pomógł... moze Magik.... wiadomo albo zespolony albo skrzynka ale chciałbym wiedzieć co bo wydać na nowy zespolony albo rozebrać całą skrzynke to nie tak łatwo...
  
 
Świrująca elektryka = świrująca skrzynka bezpieczników Może czas najwyższy zająć się poprawieniem lutów
  
 
chyba tak zrobie a moze ktoś wie dokładniej i gdzie szukać usterki w skrzynce
  
 
ja u siebie miałem podobną sytuacje ale u mnie wina była że nie miałem masy w klapie bagażnika gdzieś sie przerwał przewód. Pociągnąłem drugi przewód i było wszystko ok
  
 
niby przelutowałem to teraz abs przestał działać... świeci sie kontrolka mam już dosyć... a reszta bez zmain
  
 
skrzynka wymieniona dlatego ze przy przelutowaniu starej uległa ona uszkodzeniu ale to nie była jej wina... słaba masa na klapie i nadłamany przewód w złączu elastycznym klapy.. pisze to na przyszłość dla innych zeby odrazu nie brali sie za skrzynke tyllko sprawdaili co i jak... wydałem łącznie ok 100 zł na to wszystko a mogłem stracić tylko na 10 cm przewodu... ale człowiek uczy sie na błędach i zdobyłem jakieś doświadczenie pozdro