[mk7] 1.3 98r gdzie jest vss?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzie jest wiazka lub przewod od vss w escorcie 1.3 98rok.Chce zalaczyc opcje w radiu Ford 5000 aby mi aytomatycznie regulowal gloscosc.Wiecie cos na ten teamt
  
 
VSS jest wkręcany w skrzynie biegów. Łatwo do niego dojść idąc od linki licznika prędkościomierza, gdyż ta jest w niego wkręcana. O ile nadal będziesz miał wątpliwości to odchodzą od niego 3 przewody do niemalże trójkątnej wtyczki.
  
 
To tam jest jego zrodlo, w skrzyni.A gdzie jest jego koniec, dokąd biegną jego przewody tak abym mial jak najblizej do radyjka?
  
 
Cytat:
2009-07-25 11:59:03, maniek0012 pisze:
To tam jest jego zrodlo, w skrzyni.A gdzie jest jego koniec, dokąd biegną jego przewody tak abym mial jak najblizej do radyjka?


Znajdź VSS, a znajdziesz jego kable. Trójkątna wtyczka pomiędzy silnikiem i servo hamulcowym.
  
 
zaraz bede szukal.... a do czego ona jest podlaczona?? I jesli bede potrzebowal jeden przewod do radia to ktory to bedzie?Macie jakies info na ten temat?
  
 
chyba zolto brazowy..ale pewien nie jestem... ja mam z niego sygnal do elektronicznego licznika
  
 
Z tego co pamiętam, to sygnał idzie do komputera. Ale którędy, to już niezbyt kojarzę...
  
 
Ej no znalazlem kostke ktora sie laczy na wysokosci usczelki i podlaczylem sie pod zolto brazowy i nic ale tylko pod jeden kabel.Czy w radiu ford 5000 trzeba podlaczyc wiecej przewodow czy to moze tylko jeden ale inny?Ma ktos jakies info na ten temat?Bardzo prosze o podpowiedz.Dodam ze podlaczylem sie pod jeden kabel zolto brazowy i fuckcja w radiu nie zostala odnaleziona czyli cos jest nie tak
  
 
chlopaki co jest, nikt nie wie??