Ciemne szybki wiocha czy ujdzie?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-07-31 21:58:53, Seba pisze:
Nie PawBur - w policji robisz??



Chyba tak

A Du... czy nie, mnie to nie interesuje, ja nie bede skakał jak mi piesek zagra bo on nie jest sedzią ostatecznym, tak samo jak mi bedziue chciał zabrac dowod za cos co przypuszcza ja sie moge kłocic a napewno nie bede odpuszczał bo to policja, dla mnie moze to byc tez Chuck Norri, najwyżej dostane z poł obrotu
Przykro mi kolego ale policja wszystkiego nie moze i tez musi sie trzymac praw, nie wiem moze pracujesz w policji czy masz bliską osobe w policji i dlatego tak twierdzisz, szkoda tylko ze w połowie policji to gowniaze młodsi ode mnie, i probuja cwaniakowac, a tacy sa zazwyczaj nie zbyt lubiani.
  
 
Cytat:
2009-07-31 22:09:32, Magik123 pisze:
Chyba tak A Du... czy nie, mnie to nie interesuje, ja nie bede skakał jak mi piesek zagra bo on nie jest sedzią ostatecznym, tak samo jak mi bedziue chciał zabrac dowod za cos co przypuszcza ja sie moge kłocic a napewno nie bede odpuszczał bo to policja, dla mnie moze to byc tez Chuck Norri, najwyżej dostane z poł obrotu Przykro mi kolego ale policja wszystkiego nie moze i tez musi sie trzymac praw, nie wiem moze pracujesz w policji czy masz bliską osobe w policji i dlatego tak twierdzisz, szkoda tylko ze w połowie policji to gowniaze młodsi ode mnie, i probuja cwaniakowac, a tacy sa zazwyczaj nie zbyt lubiani.



Ale po pierwsze wskaż mi gdzie ja piszę że tak jest dobrze? Ja tylko pisze jak jest bo nie wiem po co tyle wpisów gdybania jak można przeczytać artykuł z ustawy, która jest prawem powszechnie obowiązującym w tym kraju - jak Ci nie pasi trudno, zrób coś z tym. Wykłucać się tez możesz, tylko nie wiem po co takie dojrzałe i dorosłe określenia jak gówniarze - kompleksy masz, czy coś w stosunku do nich? Policja musi się trzymać praw i nie może wszystkiego, ale w tym przypadku właśnie prawo jest na 99% przypadków za nimi. I tyle teorii. A jak jest z praktyką to już tu kiedyś pisano że sami policjanci mają przyciemnione szybki i tyle - taki kraj.
  
 
Czy masz racje czy nie to w przypadku naszym czyli kierowcow - z policja nie wygrasz.
  
 
Jak mi zabierali dowód to powiedziałem, że w prywatnych furach gliny na komisariacie, który mieści koło 1km ode mnie mają ciemne szyby i gościa tak naprawdę to waliło.
A tak się złożyło dzisiaj co ciekawe, że po mojej miejscowości drogówka jeździła non stop i to nawet po wąskich bocznych uliczkach.
Mijałem się z nimi 3 razy i zero zainteresowania moją osobą (raz czekałem aż będę mógł skręcić do domu i nie stanęli).

Porażką jest to, że auto może mieć wszystko OK, a Cię za szyby uwalą (taki przepis), a za chwilę podjedzie złom na kołach i przejdzie przegląd bez problemu.
Jak mnie ścigają za szyby, to niech uwalają najpierw wszystkie złomy jeżdżące po ulicach, które stwarzają większe zagrożenie.


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2009-07-31 22:58:58 ]
  
 
bardzo lubię czytać te mądrości fefkowe na temat policji
co jeden to większy kozak
  
 
kozacy to oni sa ale tylko w radiowozie i na komisariacie:/
miałem sytuacje ze brakło mi paliwa i o 24.00 z buta cisłem z kolega po drodze szybkiego ruchu nawet nieoświetleni i łapaliśmy stopa żeby dojechać na CPN i podjechał policyjny bus. tz tranzystor
no to mu machnęliśmy bo niby policja powinna nas zgarnąć za takie łażenie a ci tylko zwolnili przyczaili a potem redukcja i łycha i tyle ich było widać
a nam przyszło iść 7km z buta w jedna a potem w drógą:/
i co to za policja??
hehehe ostatnio passatem zwijałem kapcia pod posterunkiem a komendant tylko zerknął i poszedł
  
 
Kozacy dobre, wole sie kłocic o swoje niz skulic sie i jeszcze im podziekowac, nie wiem, niektorym sie wydaje ze kazdy ma sie bac policji, a niby co zrobią poza tym ze dowod mi zabiorą hmm?? Dowala mi 500zł no i co, zapłace a jesli juz mam tyle dostac to i sobie porozmawiam od serca a w tym wypadku mandat mnie wali najmocniej.
Slawas1 naucz sie czytac ze zrozumieniem.
  
 
Cytat:
hehehe ostatnio passatem zwijałem kapcia pod posterunkiem a komendant tylko zerknął i poszedł



...i pomyślał "co za kretyn"

Cytat:
wole sie kłocic o swoje niz skulic sie i jeszcze im podziekowac



Takich kłócących się o swoje ,często można oglądać w programie "Uwaga pirat " ...komicznie to wygląda.
  
 
Nie ma co cwaniakować, no chyba, że wiesz, że po dobroci nic nie zdziałasz (ja mandatu 500zł bym nie przyjął za "podejrzenie").
Ja nie "fikałem", bo u mnie sytuacja wyglądała tak, że mam zły Vin w DR (pomyłka WK) - miałem to zgłosić do 30 dni od daty przeglądu, a ja tego nie zrobiłem, tym samym mając przegląd nie mogłem poruszać się po drodze (w zasadzie nie ważny DR).
W WK nie zgłosiłem tego faktu w terminie, bo mi diagnosta nie powiedział o 30 dniach (a ja na otrzymanej kartce zwróciłem tylko uwagę, że przegląd ważny do 1.06.2010r i schowałem ją do kieszeni). Dostałem za to 100zł mandatu (w ogóle nie mam tam wpisanej podstawy prawnej co jest dziwne), wtedy też padło słowo szyby ciemne i dowodzik poleciał do WK.


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2009-08-01 16:13:55 ]
  
 
Cytat:
2009-08-01 15:26:24, kamil76 pisze:
Takich kłócących się o swoje ,często można oglądać w programie "Uwaga pirat " ...komicznie to wygląda.



Wiekszy komizm robia w tym programie komentarze jadacych na zlamanie karku (niestety nie tylko swoich) policjantow ...
  
 
deathrider_85 w Twoim przypadku tez bym sie nie kłocił, ale mowie jesli masz wszystko na tip top to nie ma przeciwwskazan.

Co innego jesli trafisz na ludzi, a nie na głabow co to wydaje im sie ze wszystko moga, to faktycznie mozna porozmawiac normalnie, czasem pozartowac, dostac mandat i pojechac z usmiechem, ale mało jest takich ludzi.