AUTOEXOTICA 2009 IN MOSCOV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PARE FOTEK OD ZNAJOMYCH CO BYLI:









































http://fox_jrc.users.photofile.ru/photo/fox_jrc/150105896/xlarge/153319541.jpg









POZDRAWIAM
IGIRES
  
 
Igiers... same "X"X"X"X" nie wiadac wiekszosci fotek

Bardzo fajna tam mieli myjnie.
  
 
Widać, że poza tą żółtą kopiejka (ona ma chyba fabryczny akumulator z dawnych czasów ) i kilkoma próbami cultstylu w wykonaniu 2101 to kwitnie kicz i tandeta, a wieś tańczy i spiewa.
  
 
Ja też się wypowiem, bo aż mi się nóż w kieszeni otwiera, jak widzę takie coś... Może ja jakiś krzywy jestem, zboczony pod względem estetyki i takich pierdół, ale dla mnie klasyki (01/03/06/07) i Samary ze zderzakami z plastiku rodem z "Szybkich i Wściekłych" to pomyłka.To najdelikatniejsze określenie, jakie mi do głowy przyszło... Przeglądając na necie niektóre gadżety do Naszych aut, to mi się odechciewa... Naprawdę, wielu rzeczy mi się odechciewa... Tak, jakby Rosjanie mieli ambicję, żeby Lady przeganiały Evo albo 350z na ulicy. Albo przynajmniej, żeby wyglądały, jakby mogły. Ja polecałbym z zewnątrz cultstyle+fadna felga, a pod skórą-porażający performance. Bez silników z Kamaza Sorry-musiałem sobie ulżyć...
  
 
o tamtych autach sie nie wypowiadam bo szkoda mi palcow, ale to jest ciekawe:

4 przepustnice z motocykla aczkolwiek pewnie tylko wyglada ciekawie
  
 
Az mnie serce boli jak patrzę na takie przeróbki rodem ze stodoły, przeciez te samochody są piękne same w sobie i nie trzeba wieszać na nich szpachli i żywicy. Niektóre zdjęcia przypominają sceny prosto spod wiochmeńskiej dyskoteki, moze niektórym sie to podoba, o gustach sie podobno nie dyskutuje. Podzielam zdanie kolegów którzy sie juz wypowiedzieli co do cultstyle, bo swoją Samarke tez robilem w tym kierunku, lakier metalik z palety subaru, zderzaki i lusterka w kolorze, no i bbs 15 cali od golfa mojego kolegi to na tyle co do wyglądu bo wiecej jej nie trzeba


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2009-07-30 11:00:53 ]