[ Polonez ] Okleina Drewniana Kokpitu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie czy ktoś próbował kiedyś samemu zrobić drewnianą okleinę do poloneza ? Coś w tym stylu http://www.dragon.istore....ln,48610,0.html
Osobiście dodam więcej elementów bo na tej stronie oferują trochę mało tego.

Największy problem mam z tymi wymiarami, żeby wszystko pasowało idealnie, starałem się ściągnąć wymiary z tego obrazka jednak jest on mały i po powiększeniu go do odpowiednich rozmiarów jego niska rozdzielczość płata figle i ciężko wyciąć to tak by potem pasowało idealnie.
Ma może ktoś jakieś dokładniejsze szablony ?
Druga sprawa to sama okleina szukam szukam, i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniej okleiny dla kokpitu starałem się znaleźć coś w stylu drewna orzechowego ale gdzie tam... same jakieś panele podłogowe.
Macie jakieś porady jak to można by było prosto zrobić, jak ściągnąć wymiary, próbowałem przykładać kartkę do danego elementu, ale to raczej lipa wychodzi, a mierzenie każdego elementu też nie wychodzi najlepiej, wszystkie łuki,załamania itp.

Macie jakieś pomysły jak to zrobić ? Na razie idę dalej powoli ściągać wymiary, efekt końcowy na pewno zobaczycie, a gotowe szablony udostępnię

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: lukasz89pl dnia 2009-07-30 17:45:31 ]
  
 
A możesz linka poprawić? (Bo jak bym nie próbował to nic nie mogę obejrzeć).
Ja mam gdzieś plik z szablonami okleiny deski jakbyś był zainteresowany.

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-07-30 18:22:01 ]
  
 
Bardzo bym był zainteresowany jeśli byś mógł mi przesłać na maila lukasz89pl@wp.pl