Mam Dylemat Jakie Radio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam dylemat czy kupić radio Kenwood czy Pioneer. Doradźcie mi bo nie wiem co robić.Dodam że chcę radio w granicach 500 zł. Z góry dzięki za porady.
  
 
też jestem w trakcie przerabiania tego i zdecydoałem się na pioneera... radio szukałem czegoś z USB bo wpieniało mnie nagrywanie corazto nowych płytek - miałem zwykłe CD sony... Pewnie gdyby nikt nie spredawał używki to kupiłbym kenwooda bo troszeczke tańszy a tak jeszcze taniej ustrzelilem rocznego pionka. Jak mi przyjdzie to radio, a w tym tygodniu powinno być to napisze jak to gra.
  
 
Jaro34 podałeś nam tylko kwotę do jakiej szukasz radyjka a dobrze by było jeszcze sprecyzować parę innych wymagań (chyba że ich nie masz mianowicie czy masz zamiar rozbudowywać swoje audio w najbliższym czasie? czy chcesz mieć wejście USB w przednim panelu czy wejście AUX chcesz mieć w przednim panelu? Czy kolor podświetlenia jest Ci zupełnie obojętny ? Jak na radyjko to dysponujesz całkiem ciekawą kwotą. Ja mogę Ci polecić radyjka Pioneera sam jestem użytkownikiem i bardzo sobie chwalę chodź jeśli chodzi jakość dźwięku to myślę ze jednak Alpinki są przed Pioneerem :]
  
 
Dzisiaj kupiłem już radio Blaupunkt Victoria SD48. Jest to podobno jeden z lepszych modeli w tej kategorii cenowej.Kosztowało 400 stówki.Nie ma wejścia na CD tylko Na SD/MMC i wejście USB.Sprzedawca poradził mi ten model i mówił że to dobre radio.Moc 4x50,zmieniane kolory wyświetlacza i BLUETOOTH.Jest też wejście AUX.Uff to chyba tyle.
  
 
dzisiaj dostałem radio... ani troche nie żałuję. Kupiłem roczną używkę i jestem zadowolony. Pioneer nie jest wcale taki do tyłu. Wczesniej miałem sony i tez mi sie podobało ale do dzisiaj... pioneer lepzy. Moge Ci go polecić.
  
 
Cytat:
2009-08-05 12:25:02, jaro34 pisze:
Nie ma wejścia na CD tylko Na SD/MMC i wejście USB.


ale jak to tak, bez CD
  
 
A ja wam powiem tak,
jeśli radio to bez CD ,ale z wejściem USB,
jakbym miał co chwile wypalać nową płytkę ,to by mnie szlag trafił,zresztą po co wozić tyle plastiku w aucie
kupić pendriva 8Gb a ile muzy wejdzie
  
 
Wuipe: Czemu się dziwisz? To jest nowośc.A poza tym po co CD jak jest USB i SD/MMC. to starczy.A radio świetnie gra, tylko te głośniki.Są fabryczne i cieńko grają.Ale jeszcze se kupie inne.
  
 
Yy... CD musi być.. Poza tym jakoś z CD jest lepsza niż z kart i pendrive'a. Ja sobie nie wyobrażam radia bez CD

Ponadto wypalenie płyty teraz trwa tyle co skopiowanie tych piosenek na kartę pamięci itp.

[ wiadomość edytowana przez: b3mol dnia 2009-08-08 12:27:15 ]
  
 
Dokładnie CD musi być jeśli stawia się na jakość dźwięku to nie ma porównania z kartami czy pendrivem :]
  
 
radio z cd daje vbr czyli 44.100 hz (jakosc 320 kb)to od razu czuc,przy podgłaszaniu na tej jakosci nie charczy bas,piekne brzmienie to zaleta jakosci jaka nam oferuje vbr czyli jkosc oryginalnych plyt cd,wlaczcie sobie dla porownania cos w jakosci mp3 nagrane 128 kb....żenada!!!!!!!!!!!!pierdzi i gwiżdze,pozdrawiam!!!!